Neden Vodafone kullanıyorsunuz?

Neden Vodafone kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    77

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
AVEA 'nın Numara Taşıma ve Yeni Hat alanlar İçin Açtığı Tarifeyi . Kendi içinde Olan AVEA Kullanıcılarına Vermediği Gerizekalı bir Kampanyası Olduğu için.!

aynı tarifeyi vodafone da vermedi genç.en iyisi turkcelle geç sen :D bkz komple özgür paket

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Vodofone'un veremediği birçok şey var. Vodofone kullanmıyorum tavsiyede etmiyorum. Uzak durun derim.

levent26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
15 yıl önce turkcell faturalı hat aldım..avea çıktığında kontörlü öğrenci hattı alıp turkcell hattımı iptal ettirdim.avea avantajlı kampanyası bitince vodafona taşıdım onun kampanyası bitincede türkcell e taşıdım ama şimdi turkcell inde kampanyası bitti galiba tekrar avea ya taşıcam numaramı..sonuç: numara taşımak her zaman avantajlıdır..

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Bana hat vermıyo vodafone. Niçin mi 2000 yılında Telsime faturayı geç ödemişim.İcra uyarısı gelmiş miş o yüzden bana hat veremezlermiş . Çokta tınn diyorum bende.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Benimde 2 hattım var Vodafone ve Türkcell. Neden Vodafone kullanıyorum özel bi sebebi yok tamamen duygusal..

Bide kardeşim ısrarla şey diyor bi tanesini Bimcell e taşı gayet makul tarifeleri var konuşma süresi uzun oluyor zart zurt diyor.. Siz bu Bimcell konusunda ne düşünüyorsunuz??.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
vodofone daha yakın tarifeli yani 2 hattım var birisi vodofone diğeri avea(bimcell) 2 side çok ucuz bazen aveada çok ucuz oluyor bazen vodofoneda öyle kampanyalarındna faydalanıyorum 1 şeye bağlanmak çok iyi bişey değil :D

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vodafone geçme düşüncem var. Avea kullanıyorum. 19 tl lik paketten kullanıyorum 1000 dk avea içi + 1000 sms her yöne + 1 GB internet kullanıyorum. Aynı buna benzer paket varmıdır. Varsa geçmek istiyorum. Avea 3G hızından memnun değilim.

RaPaTar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eskiden fiyatları iyiydi ama şimdi kazık atmaya başladı. Avea ya geçmeyi düşünüyorum.

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kız Arkadaşım Yüzünden :D Böyle Bi Seçenek İstiyorum :clap:

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kurumsal da en avantajlı kesinlikle vodafone ama cekim kalitesi icin aynı seyi soyleyemeyecegim beylikduzunden bahcelievlere gelene kadar 3 kere telefonum kesiliyor....Bi de adamlar surekli geri gonderiyorlar konusma suresini vodafonelularla zaten bedava konusuyorum:S onu da gectim hadi gecen gun mesaj gonderdiler 6 aydır kesintisiz konusuyorsunuz diye salak bunlar cidden... Ha bu arada hic birinin kalitede birbirinden farkı yok sadece turkcell in cekim kalitesi ve internet hızı daha iyi bunu Turkiyenin cogu yerinde bizzat test edip gordum. Ama ozellikle kurumsal da daha avantajlısı yoooookkkk.net

Tripmaker

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Aran kazan dan arandıkça kazanmak için vodafone almıştım :D

mutimuti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aveadan daha ucuz çekim gücü hakkında yorum yapamayacağım.

55adige1919

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tahahhüt yaptırdılar bu yüzden. :) Red mini kullanıyorum ve sözde 2000 TL'lik en güncel akıllı telofonlardan birini kullanıyorum ama konferans yapamıyorum bunun nedeni sevgili Vodafone. :) Hatrım geçen herkese söylüyorum ve çok kişiyide caydırdım biter bitmezde bende vaz geçicem.Konu ile fazla bir alakası olmadı ama Vodafone'yi gördüm sinirim bozuldu kusura bakmayın. :)

freekays

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır kullanıyorum vodafone ve gayet iyi memnunum

obfrau

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ankaradaysaniz vodafone pismanlik cekmiyo aga turkcell gibisi yok. 3 senedir turkcellim gayet memnunum adamlara gidip tesekkur edesim var.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
üşengeçlik ten kullanıyorum kim değiştiricek şimdi hattı :D gerçi kart vizitimde numaramda yazıyo istesemde değiştiremem anca taşırım :)

mamimusti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkcell`in internetine diyecek yok, ama Vodafone da uygun fiyat avantajları daha çok... 25 TL: 2GB inernet+500DK+5000SMS

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Turkcell`in internetine diyecek yok, ama Vodafone da uygun fiyat avantajları daha çok... 25 TL: 2GB inernet+500DK+5000SMS

Avea da 55TL gibi bir ücretle her yöne 1000dk, 4gb internet, 5000 sms her yöne vardı. 1 sene kullandım açıkçası rezalet bir hizmet aldım. Ne interneti bir yerde çekiyor ne de şebeke çekiyor. Özellikle İstanbul / Kadıköy de gittiğim kursa her girdiğimden telefon iptal, çıkar çıkmaz kapatıp açmak zorunda kalıyordum.

Bu ayın başında Vodafone söylediğin hizmete geçtim, Vodafone'da bir acayip açıkçası. Evde çekmemesini ilk kez yaşıyorum. Telefondan Youtube girecem diyelim, wifi bağlanmak zorunda kalıyorum garip. Bakalım 1 sene de bu taahhüt biter yine ben en baştaki Turkcell e geçerim. :))

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
O paket için geçtim Vodafone'a, bana geçerken hiçbir şey demediler. Hat açıldığında gittim kontor yuklemeye, elimde de tam 25 lira vardı. Dediler 30 lira oldu o. Dedim sonra yüklerim o zaman. 1 ay geçmiş vodafone'a geçtiğimden beri, gittim 30TL yüklemeye ama ne duyayım. 1 ay geçtikten sonra kampanya olmuyormuş. Bari sms paketi alayım sadece dedim, her yöne sms paketinde günlük sms sınırı varmış, ona da dellendim. Gittim 12bin sms aldım, üstüne 5liraya 1gb net aldım. O gün bugündür kontor yüklemyiorum Vodafone'a. Turkcell'e geri geçeceğim. Hiç memnun kalmadım.