Soru mutluluğun tanımı size göre nedir?

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
381
ee bu biraz depresyonun tanımı olmuş sanki :D
Nedense dışarıdan bakanlar öyle tanımlıyor ama bu ünlü bir bilge'nin söylediği şu sözün anlamı benim için "Aslında bilmedikleri bir şey vardı, ölüm diye adlandırdıkları şey benim için yaşamdı."

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
19,071
mutluluğun tanımı benim için aile ile geçirelen zamandır
Herkesin Ailesi iyi olmuyor, benimkiler maalesef iyi değiller ben 1yaşımda iken ayrıldılar. Ben onlar ile vakit geçirsem bana işkence olur. Mesajı şöyle düzeltmek doğru olur;
"İyi bir aile ile geçirilen zaman"

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,763
Herkesin Ailesi iyi olmuyor, benimkiler maalesef iyi değiller ben 1yaşımda iken ayrıldılar. Ben onlar ile vakit geçirsem bana işkence olur. Mesajı şöyle düzeltmek doğru olur;
Doğduğunuz aile yeterince iyi değilse kuracağınız aile iyi olsun ?

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,521
Nedense dışarıdan bakanlar öyle tanımlıyor ama bu ünlü bir bilge'nin söylediği şu sözün anlamı benim için "Aslında bilmedikleri bir şey vardı, ölüm diye adlandırdıkları şey benim için yaşamdı."
Burada yazdıkların kadar seni ben depresif olarak tanımlamıyorum. Bana bu depresifte çok farklı biri gibi geliyorsun :D.

almawt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
aslında aile benim için sadece doğduğum ortam değil benim için aile iyi bir arkadaşıda ifade eder.

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,293
Mutluluğun tanımı içinde tuttuğun şeyleri dışarı atmaktır. Sohbet ediyorum içimde ne varsa atıyorum gece miss gibi mutlu bir şekilde uyuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mutluluğun tanımı Kedi sahibi olmak da olabilir.
Ben bir ara elime kedi aldım elime hapşurdu. Sümüğü elime geldi ?.

Cem özgür

Asistan
Reaksiyon puanı
92
Mutluluğun tanımı: Mutluluk diye bir şey yoktur. İnsanlar bunu kendi uydurur. Sadece akıp giden bir hayat vardır.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,521
Senna ile LoL oyununda, aynı maçta 2 kere beşte beş attım çok mutlu oldum.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,867
*Mutluluk bazen komutanlığını(yedek subay) yaptığım şoför askere şuradaki köfteci yusufa çek diyip ziyafet çektirmek ve onun yüzündeki mutluluğu görmektir.
*Bazen de kulaklığını takıp gece saatlerce yürümektir.
*Senin kendini başarısız görüp beğenmediğin hayatın başka birinin ulaşamadığı en büyük hayali olduğunu öğrenip şaşırmaktır.
*Belli aralıklarla kendine aldığın hediyeler için kargocunun kapıyı çalmasıdır.
*Şehir dışındaki sevgilinle yazışırken kapının çalması ve karşında onu görmendir.
*Oturup Instagram YouTube hesabında patlayan bir gönderin olduğunda gelen beğeni ve yorumları izlemektir.
*Yaptığın yatırımların sağlam kâr getirmesidir.
*Senin mesleğine ve okuluna laf söyleyen ilkokul mezunu akrabaya 3 üniversite bitirdim sen ne okudun diye laf sokmaktır.
*Bazen de mutluluk dışarıda yağan karı seyrederken salep içmektir.