MSN Komple İptal Etmek ?

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
S.a iyi akşamlar.. bizim bi msn var onu komple kapatmak istiyoruz ..

http://accountservices.msn.com/ sitesinden kapatma talimatı verdik fakat aradan 30 gün geçmesine rağmen msn iptal edilmedi..

Kısaca açıklayayım :)
MSN şifresini değiştiriyoruz.. ama birisi değiştirdiğimiz şifreyi bulup giriyor :S
Gizli yanıt dahi herşeyi değiştirdik fakat nafile..
Adam sapığın teki.. Bu msn olayı benim bi kız arkadasın basına geldi..
adam kızın msn ye giriyo sapık seyler yazıyor kız adına konuşuyormuş gibi cam açma filan striptiz gibi saçma seyler yazıyor.. acaba bu bir virüs gibi bişiymi ?
İş baya ciddi yani.. kız bunalıma gircek :S Herkese rezil oldu..

Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.. :)

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
Diyelim ki kapattınız ne değişecek. o adam bu sefer tekrar Msn yi alacak kendi üzerine ve yapacağı şeyi yine yapar

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
adam sapıksa, çoktan kişi listesini yedeklemiştir.

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kiz arkadasiniz pc'sinde trojan olabilir, guzel bir antivirus programi ile bu trojani kaldirip, tekrar butun bilgilerinizi yenilersiniz, buna alternative email de dahil,hesapi kapatmadan once denemekte fayda var. (hatta yapabiliyorsaniz o pc ye format atip isletim sistemini yeniden kurun, ve hemen ardindan, antivirus programini yukleyin ve guncelleyin. ondan sonra msn hesap bilgilerinizi tamamen degistirin, sifreye rakam ve ozel karakterler eklemeyi unutmayin.

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
bilgisayarında keylogger vardır,yoksa nasıl bulcak.bi formatlık işi var

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Yanılmıyorsam bir süreye kadar açmaman lazım kapatılması için.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Kardeş o 30 gün sadece e posta hesabı kapanıyor msnnin kapanması için 120 gün gerekiyormuş kardeşiminkini kapatacaktım öyle yazıyordu.

He şuda kötü bir durumki birde msnin kapanması için(toplam 150 gün tuttu)hiç msnye girmemen gerekiyormuş girersen sıfırlanıyormuş galiba öyle biliyorum sitede öyle yazıyordu.

novaege

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siz bir kızmış gibi adamla konuşun.Sapık zaten gelir mutlaka. Ayarlayın çağırın bir yere eşek sudan gelinceye kadar temiz bir dövün. Yasal yollardan sonuç almak uzun sürer.

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
peki çok teşekkür ederim ağalar :) bi deneyim bakalım.. format olayını

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Msn nin büyük sourunu bu zaten Ben bazı zaman oluyor ki şifreyi bile değiştiremiyorum illet ediyor sistemleri.

forsaken1x

Asistan
Reaksiyon puanı
6
S.a iyi akşamlar.. bizim bi msn var onu komple kapatmak istiyoruz ..

http://accountservices.msn.com/ sitesinden kapatma talimatı verdik fakat aradan 30 gün geçmesine rağmen msn iptal edilmedi..

Kısaca açıklayayım :)
MSN şifresini değiştiriyoruz.. ama birisi değiştirdiğimiz şifreyi bulup giriyor :S
Gizli yanıt dahi herşeyi değiştirdik fakat nafile..
Adam sapığın teki.. Bu msn olayı benim bi kız arkadasın basına geldi..
adam kızın msn ye giriyo sapık seyler yazıyor kız adına konuşuyormuş gibi cam açma filan striptiz gibi saçma seyler yazıyor.. acaba bu bir virüs gibi bişiymi ?
İş baya ciddi yani.. kız bunalıma gircek :S Herkese rezil oldu..

Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.. :)

Fotoğraflara sıkıştırılmış trojanlar oluyor. Pc de antivirüs yoksa klavyede tuşladığı herşey trojanın yönlendirdiği maile metin olarak iletilir. Arkadasın bilgisayarını formatlasın

Barcode

Doçent
Reaksiyon puanı
0
At formatı kurtul uğraşma boşuna.. Keyloger vardır sistemde. Anti keylogerlarla falan da uğraşma at formatı..