Msi GP72Mvr 7Rfx Gtx1060 Pubg yeterli verim alamama

KryptonMTY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadşlar yeni gaming laptop aldım ve pubg oynarken düşük ayarlarda 50 fps loot yapmak istediğim zaman Tab tuşuna basınca 30 fps oluyor böyle bir sistemde çok rahat oynatması lazımken böyle sonuç alıyorum. Araştırdım ekran kartım ile intel grfik hibrit bir şekilde çalışıyor olabilir nvidia denetim masasında sadece 3d ayarları gözüküyor diğer sekmeler yok lütfen yardım edin.

Screenshot_2.png

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,194
Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp geforce sitesinden son sürümü kurar mısın?

yunik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
43
O pencere "3D Ayarları" na ait değil. Anasayfa. Oradaki ev bölümüne tıklarsan yine buraya gelirsin. Bende de aynı...

KryptonMTY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O pencere "3D Ayarları" na ait değil. Anasayfa. Oradaki ev bölümüne tıklarsan yine buraya gelirsin. Bende de aynı...
Onu biliyorum son sürüm olduğunu göstermek için gösterdim niye bende diğer sekmeler yok 120 Hz ekran var kullanamıyorum çok can sıkıcı ayrıca oyunlardan verim alamıyorum çıldırıcam

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,194
PUBG ayarların nedir? Low değil de yüksekte dener misin?

KryptonMTY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gucelledikten sonra soyleyecegim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Soyle durum oldu laptobumu monitore takinca nvidia denetim masasindaki diger sekmeler gozuktu PUBG ye girdim ve fps degerleri 75 80 civari hepsi yuksek ayarlarda cok dusuk aldigimda 90 95 ama cok fps dalgalanmasi var ornegin 75 fps ani olarak 50 fps oluyor normal mi

Son düzenleme: