Mouse Pad

Bu konuyu okuyanlar

S3NveBEN

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Herkeze iyi günler,
FPS oyunları çok oynuyorum ve şuan kullandığım mouse pad 2 yılını doldurdu.
Oyunlarda Spray attığım zaman takılmalar oluyor ve sorun mouse pad ile ilgili.
Mouse pad'leri bayağı araştırdım 500 lirayada var 30 lirayada var.
Sizin önerileriniz nelerdir, 500 liraya alınırmı yada 30 lirayamı alıyım.
Sizlerin görüşleride benim için çok değerli teşekkür ederim.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
30 liraya al gitsin mouse pad e 500 tl verilmez tam bütçe nedir ona göre ürün paylaşımında bulunabiliriz.

S3NveBEN

Asistan
Reaksiyon puanı
21
ya açıkçası 500 lirayada alabilirm mose pad hatta bu mouse pad'in özel bi kumaşı varmış, kumaşın özelliğide farenin altındaki kauçuklara uyum sağlayıp daha iyi performans göstermesiymiş. Yani sizin dediginiz gibide o paraya almak banada pek mantıklı gelmedi ama size danışmak benim herzaman adetim olmuştur. 150-200 liraya kadar bütçe sağlayabilirim, sizin önerceginiz kaliteli yağ gibi bi ürün varsa...

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
ya açıkçası 500 lirayada alabilirm mose pad hatta bu mouse pad'in özel bi kumaşı varmış, kumaşın özelliğide farenin altındaki kauçuklara uyum sağlayıp daha iyi performans göstermesiymiş. Yani sizin dediginiz gibide o paraya almak banada pek mantıklı gelmedi ama size danışmak benim herzaman adetim olmuştur. 150-200 liraya kadar bütçe sağlayabilirim, sizin önerceginiz kaliteli yağ gibi bi ürün varsa...

S3NveBEN

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ben RGB meraklısı biri değilim, benim için önemli olan PERFORMANS ışıgında falan degilim.
Pusat gaming mouse pad iyi görünüyor, daha fazla çeşit varsa onlarıda inceliyecem.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim bende de 150 TL bütçe var sizce nasıldır alınır mı fiyatı çok mu iyi mi bunu kullanan var mı olumlu yorumlar gelirse sende alabilirsin bu arada HP Pavilion Gaming 400

S3NveBEN

Asistan
Reaksiyon puanı
21
arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim bende de 150 TL bütçe var sizce nasıldır alınır mı fiyatı çok mu iyi mi bunu kullanan var mı olumlu yorumlar gelirse sende alabilirsin bu arada HP Pavilion Gaming 400

Sibraius kardeşimin bana önerdiği mouse pad'i satın aldım.​

2-3 gündür kullanıyorum gayet güzel ve büyük, memnunum yani tavsiye ederim.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Benim attığım nasıl sence teşekkür ediyorum bilgilendirdiğiniz için ben de onu beğendim USB girişi falan da var bilemedim kararsız kaldım

S3NveBEN

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Benim attığım nasıl sence teşekkür ediyorum bilgilendirdiğiniz için ben de onu beğendim USB girişi falan da var bilemedim kararsız kaldım
seninkinin boyutu ço küçük işinin görürmü bilmiyorum. kullanım amacın ne olucak ?