Yardım Monster Laptop ve Monster Curved Monitör Hakkında

Derviş Çapacı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba, Monster Abra A5 v15.5 bilgisayarım ile genel olarak CSgo oynuyorum. Monitör almak istiyorum. İntel i5 10300H işlemci ve Nvidia 1650 ekran kartı ile kullanıyorum. Harici monitör kullanımı bana eksi birşey getirir mi herhangi bir gecikme ya da farklı birşey.
Yeni gördüğüm Aryond A27 v1.2 240 Hz Curved Oyuncu Monitörü nü düşünüyorum fiyatı sizce özelliklerine göre nasıldır. Artıları eksileri ne olur.

Teşekkür ederim.

Derviş Çapacı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
Anladım. Markayı daha önce duymasamda alternatif değerlendireyim. Peki Laptop'a harici monitör kullanmam problem olur mu yoksa masaüstü sistemdem farksız kullanabilir miyim ?

Masaustu sistem gibi kullanabilirsin DP kullanmak sartiyla. HDMI ile olmaz. Alienware, Dell'in sadece oyuncular icin urunler urettigi yan markasidir. Alienware monitorler profesyonel e-spor arenalarinda kullaniliyor.

Derviş Çapacı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Masaustu sistem gibi kullanabilirsin DP kullanmak sartiyla. HDMI ile olmaz. Alienware, Dell'in sadece oyuncular icin urunler urettigi yan markasidir. Alienware monitorler profesyonel e-spor arenalarinda kullaniliyor.
Bilgiler için çok teşekkür ederim daha iyi anladım.