Soru Monitöre Ekran Gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

187banger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi akşamlar beyler dün sabah pcyi açıp bir yükleme başlattım daha sonra dershaneye gittim iftarda eve geldim pc ile biraz daha takılıp yattım. sabah pcyi açtığımda ise kasa çalışıyor klavye ve fareye ışık geliyor fakat monitöre görüntü gelmiyor. farklı bir monitörle denedim yine aynı sonucu aldım, monitörle kasanın bağlantısını kesip sadece prize taktığımda ise 2 monitörde de görüntü geliyordu. her şeyi tak çıkar yaptım raminden tut ekran kartına kadar. statik elektriği de yapabildiğim kadar boşalttım 30 sn kablolar bağlı olmadan bastım vs. bu arada ekran kartını çıkarıp kabloyu anakarta bağlamama rağmen yine görüntü vermedi. harici bir kasayla da test edemem imkanalrdan dolayı, lütfen yardımcı olun kafayı yemek üzereyim

187banger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birçok kez yaptım hatta iftardan birkaç saat önce çıkardım derbiyi izledim ve 15 dakika önce tekrar taktım aynı şey devam etmekte, hatta tekrar deniyorum şimdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

birçok kez yaptım hatta iftardan birkaç saat önce çıkardım derbiyi izledim ve 15 dakika önce tekrar taktım aynı şey devam etmekte, hatta tekrar deniyorum şimdi.
aynı tas aynı hamam, değişen bir şwy yok

Son düzenleme:

Son mesajlar