Soru Monitor tavsiyesi

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,748
Merhaba Arkadaşlar,

Mac mini ile kullanmak üzere 2k veya 4k bir monitör tavsiyesine ihtiyacım var. Ancak bu monitörün kaliteli ses vermesine ve kamerası olmasını istiyorum.
Yani bir nevi Apple studio muadili bir monitör istiyorum. Çözünürlüğün 2k olması yeterli olacak benim için ama apple studio monitor gibi ses veren 27 inç bir monitör mevcut mudur ?

Deseniz fiyat skalası ne oldun diye... Max 15 bin TL gibi olabilir.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,068
Hocam monitorde kamera isi yas, onu harici almaniz lazim mecbur bir tek Samsung M8 modelinde var. Hoparlaru olan monitor de bulunur ama yine o da pek tatmin etmez. Sadece ses vermesi icin konuyor o hoparlorler tatminkar bir ses beklemeyin.

Benim sahsi onerim. Kamera ve hoparlor yok ama diger ekipmanlar icin butce kaliyor. DisplayHDR400, Type-C baglanti noktasi ve dahili HUB. Black IPS paneli sayesinde IPS panellerde kolay kolay goremeyeceginiz kontrast orani. Yuksek renk gami kapsami ve Dell garantisi.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,748
Teşekkürler cevap için. Samsung M8 almayacağım 32 inç istemiyorum. Benim derdim hoparlör kamera kabloları olmasın hem de tek bir monitörden Apple Studio ya yakın ses deneyimi alayım istiyordum. Ama anlaşılan böyle bir monitör yok. Zaten hali hazırda aşağıdaki monitörü kullanıyorum. O zaman zaten gidip Dell almanın da mantığı yok.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,068
Teşekkürler cevap için. Samsung M8 almayacağım 32 inç istemiyorum. Benim derdim hoparlör kamera kabloları olmasın hem de tek bir monitörden Apple Studio ya yakın ses deneyimi alayım istiyordum. Ama anlaşılan böyle bir monitör yok. Zaten hali hazırda aşağıdaki monitörü kullanıyorum. O zaman zaten gidip Dell almanın da mantığı yok.

Dell ile Samsun arasinda daglar kadar fark var hocam goruntu kalitesi acisindan. Tercih sizin tabi yine de. Ancak dediginiz gibi Apple Studio alternatifi bir cihaz pek yok piyasada oyle.