MNG Boş Kargo

Bu konuyu okuyanlar

neofuturist.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başına gelen var mıdır, bu olayın izahı nedir diye konuyu açıyorum resmen akıl tutulması yaşatan bi olay. Insta'dan çelik takı satan bir sayfadan 4 adet ürün sipariş verdim Shopier üzerinden. Kargoyla birlikte 445 TL para ödedim. Ürün elime ulaştı ve açar açmaz boş kutunun içinde tek bir tane boncuk çıktı. Doğal olarak dolandırıldığımı düşündüm. Ürünler yok, kutuda tek bir boncuk var. Hemen sayfaya mesaj attım, kadın bir girişimci sayfa sahibi. Elinde böyle bir boncuk olmadığını söylüyor, boncuk bana ait değil diyor. Hatta kargo poşetine kendi el yazısıyla bir kod yazmış, o kod duruyorsa paketin kargocular tarafından da açılmış olma ihtimali yok dedi. Evet kargo poşetinin üzerinde kızın el yazısıyla yazdığı numara var, poşeti de ilk defa ben açtım yani daha önce açılmamıştı. Sesli mesajla konuşuyoruz, kız gerçekten de ürünleri koyduğunu hatta elinde olmayan ürünü sonradan bulup koyduğunu, işte poşete el yazısıyla kendisi kod yazdığını, çıkan boncuğun elinde olmadığını söylüyor. O da bunun imkansız olduğunu söylüyor. İkimiz de fikir yürütemiyoruz. Ona da inanıyor gibiyim ama peki bu nasıl olabilir? Kargo şirketi değiştirmiş desem kızın el yazısıyla gönderilmiş poşet hiç açılmamış yani. Resmen boş kutuda bir boncuk çıktı ve izahı yok. Hani kız diğer ürünleri unuttu da öyle kargoladı desem o boncuk nerden çıktı peki? Kız elimde öyle boncuk yok diyor. Kutuyu dolu gönderdiğine çok emin ve bana gelen kutu boş. Resmen tablet alıp içinden hıyar çıkmış çocuk gibi oldum. Ne olmuş olabilir karşı taraf da anlam veremiyor şu an ben de. Tek bildiğim ürünlerim elimde değil yani. Başına benzer bir şey gelen var mı? Akıl yürütemiyoruz şu an. O boncuğun izahı yok resmen şaka gibi. Ne yapıcam şimdi

Son mesajlar