Millet Vekilinden AKK'YE Hayır Konuşması

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
  • GTA V Steam Ücreti = 169TL
  • GTA V G2A (STEAM KEY / En Düşük Ücret ) Ücreti = 114TL
  • GTA V G2A ( ROCKSTAR KEY / En Düşük Ücret ) Ücreti = 88TL
  • GTA V Voidu (ROCKSTAR KEY) Ücreti = 144TL
  • GTA V Kinguin ( ROCKSTAR KEY) Ücreti = 86TL
  • GTA V için Harcanan Tüm Maliyet = 256 Milyon $ ( 764 856 986 ~ 765.000.000 TL)
  • 200TL - En düşük Ücret ( 86TL) = 114TL *Bu Fiyatla Kış-Yaz indirimlerinden en az 10-15 tane oyun alabilirsiniz*

Para vermeye yeltenirseniz , fiyatını gayet öğrenebilirisiniz , bu oyun çıktığında 200TL,İndirim varken 200TL, 6.Oyun yolda hala 200TL...Şu tabloya baktıktan sonra umarım bir daha paramız yok demezsiniz.256 Milyon belki hiç birimizin göremeyeceği para , daha nice oyunun maliyeti milyon dolarları görmekte iken nedir "Onlara verecek paramız yok". Diğer bir soru GTA V oynamak zorunda mısınız ? Ben oynamadım , sağlığım sıhhatim iyi Allaha şükür.Ancak ben korsan indirmiyorum , alacaksam paramı veriyorum , çok zordayım indirimleri bekliyorum.

Film mi izliyorsunuz ? Bir sinemanın ücreti neredeyse 20TL'Yi bile geçmiyor.Kaçırdınız mı ? Film dağıtıcı firmaların fiyatlarına göz atınca o kadar da 200 Tl değil.Asgari ücretiydi vs. burada kıtlık konulu tirat okumaya gerek yok.

zorlamaya gerek yok bence. isteyen o parayla ev geçindirir isteyende kral gibi oyunları alır. artık kaliteli sayılabilecek oyunlar günden güne düşen TL yüzünden 100 tl nin altına inmemeye başladı. sonuşta asgari ücretin en az %10undan bahsediyoruz burada.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
@Odessa

Hemen somaliyi örnek göstermeye başlarlar. İnternete girdiğinize şükredine gelir.
Bana şunu açıklasınlar. Ay başı kotalar sıfırlanır, millet kotaya ister istemez abanır. O zaman altyapıda sıkıntı olmuyor da sınırsız yapınca mı olacak? Şirketlerin niyetleri kötü. Para para para. Sömürmeye odaklı bir sistem.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
zorlamaya gerek yok bence. isteyen o parayla ev geçindirir isteyende kral gibi oyunları alır. artık kaliteli sayılabilecek oyunlar günden güne düşen TL yüzünden 100 tl nin altına inmemeye başladı. sonuşta asgari ücretin en az %10undan bahsediyoruz burada.

Orada oyunu yapan elemanda sabit 500 dolar alıyor.Asgari ücret ikiside.İsteyen korsan kullanmaya devam etsin , kimseyi tutan yok.Fakat yaptığınız şey birinin hakkına girmekten başka bişeyse bana bunu açıklayın.

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Orada oyunu yapan elemanda sabit 500 dolar alıyor.Asgari ücret ikiside.İsteyen korsan kullanmaya devam etsin , kimseyi tutan yok.Fakat yaptığınız şey birinin hakkına girmekten başka bişeyse bana bunu açıklayın.

Çaycıyı mı diyorsun

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-07-15-21-14-32.png
    Screenshot_2016-07-15-21-14-32.png
    291.8 KB · Görüntüleme: 173

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Bana şunu açıklasınlar. Ay başı kotalar sıfırlanır, millet kotaya ister istemez abanır. O zaman altyapıda sıkıntı olmuyor da sınırsız yapınca mı olacak? Şirketlerin niyetleri kötü. Para para para. Sömürmeye odaklı bir sistem.

aynen öyle hocam iyi dediniz. Superonline 99tl lik AKK siz paketi buna büyük örnek.

Madem altyapıda sorun var, neden sorunlu oldugu halde millete kullandırtıyorsun ?

omerve

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yokta anlamıyorum, ben Kırgızistan'da 4 mgbit internete sahiptim ve akk yok. Ülkenin teknolojisi Türkiye'den 20 yıl geride ve ben her videoyu 1440p de takılmadan izliyordum bu ne rezalet somurmektir. Artık sömürdükleri yeter! Paramızla rezil oluyoruz kendi ülkemizde

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Yokta anlamıyorum, ben Kırgızistan'da 4 mgbit internete sahiptim ve akk yok. Ülkenin teknolojisi Türkiye'den 20 yıl geride ve ben her videoyu 1440p de takılmadan izliyordum bu ne rezalet somurmektir. Artık sömürdükleri yeter! Paramızla rezil oluyoruz kendi ülkemizde

o zaman bu şarkı sana hocam

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Son 3-4 gündür ttnet tarafından akk kaldırılmış durumda. Ne hız konusunda ne de ping konusunda problem yaşamadım. Hatta şu ana kadar oyunlarda pingim hiç 60 üstüne çıkmadı. Bir video açtığımda hiç düşünmeden 720p de izlemenin verdiği mutluluk, uygulamaya güncelleme geldiğinde düşünmeden şıp diye indirip güncellemek çok güzel bir duygu. Bence kaldırılmaması için hiçbir sebep yok.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
O AKK'nin kalkması verdikleri 10 gb'dan kaynaklanıyor sanırım. 10 Gb dolunca veya süresi geçince eski hıza geri döner.

24.07.2016 23:59 tarihine kadar geçerli olmak üzere Evde İnternet hattınıza ekstra 10GB internet kullanım hakkı tanımlanmıştır.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Son 3-4 gündür ttnet tarafından akk kaldırılmış durumda. Ne hız konusunda ne de ping konusunda problem yaşamadım. Hatta şu ana kadar oyunlarda pingim hiç 60 üstüne çıkmadı. Bir video açtığımda hiç düşünmeden 720p de izlemenin verdiği mutluluk, uygulamaya güncelleme geldiğinde düşünmeden şıp diye indirip güncellemek çok güzel bir duygu. Bence kaldırılmaması için hiçbir sebep yok.
Benim internet aynı tas aynı hamam.

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
tabi bu darbe sayesinde 30 yıl geriye gittiğimize göree ağustostaki akk toplantısı iptall.

Allah affetsin

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
-AB işi kesin yattı

-idam gelirse NATO dan da çıkıyoruz

-yerinden alınan öğretmenlerin yerinede şeriatçı hocalar geliyor. rümeysa sümeyye felan.

ben 1986 dan yazıyorum şuan
Dedemlere de selamlarımı ilet..