Millenicom Reklamı Hakkında

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,330

Şimdi Millenicom reklamına göre Türk Telekom alt yapısını kullandığı için kullanıcılar sorun yaşamayacaklar mı? Sen git bu kadar giydir giydir sonra da hizmet bekleyince adamlar gelmesin. Ben olsam bende gelmem.

Yanlış mı düşünüyorum?

yusufozkan58

Profesör
Reaksiyon puanı
1,393
Yanlış . Sen TT den o altyapıyı kullanmak için para ödeyip hizmet satın alıyorsun . Mecbur bir sorunda TT düzeltmek zorunda bedavaya yapmıyo bu işi . TT kiraya vermesin o zaman herkesin altyapısı kendine desin .

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Hem reklamı yapan, hem de reklamı onaylayanda hata var. İronik bir reklam olmuş:)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Millenicom Türknet ve telekomdan daha iyi hizmet veriyor bana göre. Biraz amatörce olanlarda ellerinden gelen çözümü sizin için yapıyorlar. 1 yıldır Milenicom üyeliğim var, pek sorun yaşadığım söylenemez. Neredeyse sorunsuz kullanıyorduk bazı nedenlerden dolayı dondurmuştum tekrar aktif edeceğim.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Arkadaşım taahhüt dolduğu için Vodafone aboneliğini iptal ettirmişti daha sonra Superonline'a abone oldu, 1 ay bekledi ama gelen olmadı sonrasında Superonline'ı da iptal ettirdi tekrar Vodafone'u aradı. Vodafone, boş port yok TT'ye dilekçe verin dedi TT'de ki eleman dilekçe oluşturup 2 hafta içerisinde dönüş yapılır dedi bunun üzerine 2 aydır 6 tane dilekçeye dönüş yapmadıklarını söyledim "Altyapı bizim değil mi? TT dışında çektiriyorsanız port vermiyoruz!" Diye çıkıştı ve telefonu suratıma kapattı. Daha sonra arkadaşım Millenicom'dan çektirdi, 3 günde geldiler ve bir problem yaşamadı. Dünyada TT kadar boş bir firma yoktur, diğer şirketlere altyapı kiralıyorlar ama o firmaları kullanan müşterilere, kendi müşterilerine gösterdikleri kadar özen göstermiyorlar. Teknik açıdan bakarsak Vodafone'dan memnunum ama fiyatlar biraz yüksek, ileride Türknet'e geçmeyi düşünüyorum.