Mi 9t pil sorunu

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Eskiden 9saat ekran süresi alıyordum şimdi 6 6.30 ve bu yavaş yavaş değil 3 günde değişti
Eskiden pubg lite ta 20 dk da 3 4 düşerken şimdi 7 8 dk da 4 düşüyor bunu nasıl halledebilirim

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
MIUI 12 güncellemesini yaptıktan sonra sıfırladınız mı telefonu

Tufan Burak Kaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Verilerinizi yedekledikten sonra sıfırlayın sıfırlamayı recovery üzerinden yapmak için telefonu kapatın aynı anda güç + ses açma tuşuna basın ekran gelince bırakın wipe all data yapın
Hocam bende bu vesile ile sormak istiyorum güncelleme sonrası neden telefona reset atmamız gerekiyor ki?

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Hocam bende bu vesile ile sormak istiyorum güncelleme sonrası neden telefona reset atmamız gerekiyor ki?
Çünkü yeni sürüm sistem dosyaları,eski sürüm sistem dosyaları ile çakışıyor.Bu da bir takım yazılımsal hatalar ortaya çıkartıyor.Yeni sürüme güncelleme yapılacaksa güncelleme yapıldıktan sonra yedek alıp hard reset atmak lazım.

Tufan Burak Kaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Çünkü yeni sürüm sistem dosyaları,eski sürüm sistem dosyaları ile çakışıyor.Bu da bir takım yazılımsal hatalar ortaya çıkartıyor.Yeni sürüme güncelleme yapılacaksa güncelleme yapıldıktan sonra yedek alıp hard reset atmak lazım.
Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki Hard Reset yerine telefonun fabrika ayarlarından telefonu tamamen sıfırlasak olur mu?

Son düzenleme:

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Verilerinizi yedekledikten sonra sıfırlayın sıfırlamayı recovery üzerinden yapmak için telefonu kapatın aynı anda güç + ses açma tuşuna basın ekran gelince bırakın wipe all data yapın
Hocam ayarlardan reset ye olurmu