Mi 9t kullanıyorum güncelleme geldi

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Son güncellemelerde yavaşlatma filan oluyor sizce yapmalımıyım yapmamalı mıyım

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Genel Olarak Her Cikan Güncellemeyi Hemen Yüklemeyiniz.
Yükleyip Bu Konuda Bilgi Sahibi Varsa Onun Tecrübelerinden, Yoksa Beklenilmeli.

Ayrica Bekleme Süresini Kisaltmak Icin Gelistiriciler ve Tester'lar Telefonlar Uzerindeki Etkileri Analizlerine Bakarak Bir Fikir Elde Edebilirsiniz.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Son güncellemelerde yavaşlatma filan oluyor sizce yapmalımıyım yapmamalı mıyım
Android 10 güncellemesini mi kastettin yoksa 10 dan sonra ilave yama filan mı verildi?
Mi 9t de 10 güncellemesi yaptım. Birçok yenilik geliyor hoş olmuş. Ama şarjdan yana şikayetim var. Anlaşılır düzeyde hemde, uçak modu + wifi de şarj süresi 9 sürümüne göre az gidiyor. Uçak modunu kapatıp 4.5 g açınca belki bu içler acısı bir durum olabilir mi bilmiyorum sormak lazım birilerine.ayrıca parmak izi okuyucu 2 lemeye başladı.algıda sorun var .10 güncellemesini yaptım sonra otomatik güncellemeyi devre dışı bıraktım. Yeni gelen yamalar varsa haberim yok. Performans olarak denemedim 10 u. Sadece whatsapp instagra youtube. Oyun filan oynamadım hiç. Durumlar böyle.

Son düzenleme:

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Android 10 güncellemesini mi kastettin yoksa 10 dan sonra ilave yama filan mı verildi?
Mi 9t de 10 güncellemesi yaptım. Birçok yenilik geliyor hoş olmuş. Ama şarjdan yana şikayetim var. Anlaşılır düzeyde hemde, uçak modu + wifi de şarj süresi 9 sürümüne göre az gidiyor. Uçak modunu kapatıp 4.5 g açınca belki bu içler acısı bir durum olabilir mi bilmiyorum sormak lazım birilerine.ayrıca parmak izi okuyucu 2 lemeye başladı.algıda sorun var .10 güncellemesini yaptım sonra otomatik güncellemeyi devre dışı bıraktım. Yeni gelen yamalar varsa haberim yok. Performans olarak denemedim 10 u. Sadece whatsapp instagra youtube. Oyun filan oynamadım hiç. Durumlar böyle.
10dan sonra yama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğiniz değişiklikler bende de oldu ondan dolayœ birazda yapmak istiyorum