Mi 9T için spigen kılıf

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
11.11 tarihinde mi 9t alıyorum tabi böyle bir cihaza kılıf alınacaksa bence spigen'in koruma konusunda en iyisi rugged armor kılıf alınır
1,5 - 2 ay önce spigen mi 9t rugged armor kılıf 50 tl'den satıştaydı fakat 1 aydır satılmıyor
şimdi araştırınca gördüm spigen mi 9t için fit charcoal adında yeni kılıf üretmiş şu an yaklaşık 100 tl'den satışta
bu kılıfın daha ince olduğu belli fakat beni düşündüren rugged armor kadar koruma sağlar mı fiyatı da şu an yüksek beklesem indirim olur mu

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
bende benzeri var fit black tam olarak böyle senin attığına benziyor. Gayet güzel koruyor ama bir kaç sıkıntısı var çok toz tutuyor özellikle ilk başta bir kaç gün sonra o çok toz tutma gidiyor ama yine de tutuyor. Bir de cepten çıkarırken cebin içini de çıkarıyor. Silikondan kaynaklı zannımca

Spigen Apple iPhone XR Kılıf Silikon Fit Black - 064CS25652 Fiyatı

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,001
Rugged Armod modelini kullanıyorum ben bayağı iyi malzeme kalitesi var tavsiye edebilirim.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
bende benzeri var fit black tam olarak böyle senin attığına benziyor. Gayet güzel koruyor ama bir kaç sıkıntısı var çok toz tutuyor özellikle ilk başta bir kaç gün sonra o çok toz tutma gidiyor ama yine de tutuyor. Bir de cepten çıkarırken cebin içini de çıkarıyor. Silikondan kaynaklı zannımca

Spigen Apple iPhone XR Kılıf Silikon Fit Black - 064CS25652 Fiyatı
Peki elde tutuşu bıraktığı his nasıl yani kalitesini hissettiriyor değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rugged Armod modelini kullanıyorum ben bayağı iyi malzeme kalitesi var tavsiye edebilirim.
İşte hocam benim mi 9t işi biraz geç belli oldu şimdi keşke rugged armor satıştayken alsaydım diyorum

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Peki elde tutuşu bıraktığı his nasıl yani kalitesini hissettiriyor değil mi

İşte hocam benim mi 9t işi biraz geç belli oldu şimdi keşke rugged armor satıştayken alsaydım diyorum
kalitesi gayet güzel ve fazla kalın değil zaten ben ince kılıf seviyorum

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
11.11 tarihinde mi 9t alıyorum tabi böyle bir cihaza kılıf alınacaksa bence spigen'in koruma konusunda en iyisi rugged armor kılıf alınır
1,5 - 2 ay önce spigen mi 9t rugged armor kılıf 50 tl'den satıştaydı fakat 1 aydır satılmıyor
şimdi araştırınca gördüm spigen mi 9t için fit charcoal adında yeni kılıf üretmiş şu an yaklaşık 100 tl'den satışta
bu kılıfın daha ince olduğu belli fakat beni düşündüren rugged armor kadar koruma sağlar mı fiyatı da şu an yüksek beklesem indirim olur mu
o fiyata kılıf alsam çerçeveletip duvarıma asarım 100 tl'ye kılıf mı olur bu Spigen de iyice şaşırmış olmalı
Reis bu arada bende Rugged Armor istiyorum ama dediğin gibi 1 aydır satılmıyor bana o kılıf lazım
100 tl olan kılıf 50 tl'ye düşse düşünülür aslında

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
o fiyata kılıf alsam çerçeveletip duvarıma asarım 100 tl'ye kılıf mı olur bu Spigen de iyice şaşırmış olmalı
Reis bu arada bende Rugged Armor istiyorum ama dediğin gibi 1 aydır satılmıyor bana o kılıf lazım
100 tl olan kılıf 50 tl'ye düşse düşünülür aslında
Keşke düşse ama sanmam kilif!arda bildiğim kadarıyla indirim olmuyor

@Webhead reis zamanında 50 TL'ye rugged armor almalıydık gerçi nereden bilelim bir daha satılmayacağını de mi aliexpress'de de en düşük 100 TL'ye buldum bizim spigen kılıf işi olmayacak gibi

Son düzenleme:

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Kutudan çıkan kılıf da fena değil sanırım.
Aynen kullanici yorumlarında gördüğüm kadarıyla kutudan çıkan kılıf da gayet yeterli oluyormuş bakacaz artık

Bu arada 3 aydır telefonu bekliyorum fakat şu 3 gün geçmiyooor be ??

Son düzenleme:

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Kutudan çıkan kılıf gayet dayanıklı ve güzel böyle şeylere gerek yok bence.Ve açıkçası kaba ve kalın gözüküyor.Telefonun karizmasını bozar benden söylemesi ?

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Kutudan çıkan kılıf gayet dayanıklı ve güzel böyle şeylere gerek yok bence.Ve açıkçası kaba ve kalın gözüküyor.Telefonun karizmasını bozar benden söylemesi ?
bence de spigenin fit modelleri dışındakiler çok kalın duruyor

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kutudan çıkan kılıf da fena değil sanırım.
O kılıf sadece çizilmelere karşı koruyor darbelere karşı korumuyor ki bu yüzden silikon kılıf şart hele ki Spigen kılıf şart

Keşke düşse ama sanmam kilif!arda bildiğim kadarıyla indirim olmuyor

@Webhead reis zamanında 50 TL'ye rugged armor almalıydık gerçi nereden bilelim bir daha satılmayacağını de mi aliexpress'de de en düşük 100 TL'ye buldum bizim spigen kılıf işi olmayacak gibi
Hepsiburada'da üretiminin durduğunu bilemezdik ki yoksa ben Rugged Armor'ı oradan alacaktım