"Mi 6, Mi Note 3, Mi Mix 2" Sizce Hangisi ?

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçen hafta sorduğum soruda mi 6 da karar kılmıştım. ekran boyutu olarak yetersiz kalıyordu.şu an için rakipleri mi note 3 ve mi mix 2. sizce ne alınmalı, alınan ürün parasına değer mi ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mi Mix 2 fiyatına 5T al kamera kaydın biraz daha yüksekse U11

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
110
Ben olsam bende Oneplus 5T alırdım o paraya kaldı ki yakında MI7 ve OnePlus 6'da çıkacaktı. Haziran'da 6 geliyor yanılmıyorsam.

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi Mix 2 fiyatına 5T al kamera kaydın biraz daha yüksekse U11
Ben olsam bende Oneplus 5T alırdım o paraya kaldı ki yakında MI7 ve OnePlus 6'da çıkacaktı. Haziran'da 6 geliyor yanılmıyorsam.
Peki hiç 2000 lirayı geçmeyelim dedik. mi 6 ile mi note 3 arasında sadece fotoğraf ve ekran boyutu farkı mı var ? performans olarak bir fark mı benzerler mi yoksa ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Peki hiç 2000 lirayı geçmeyelim dedik. mi 6 ile mi note 3 arasında sadece fotoğraf ve ekran boyutu farkı mı var ? performans olarak bir fark mı benzerler mi yoksa ?
Mi6nin işlemcisi çok daha üstün mi Note 3 ve Mi6 kamerası aynı arada yazılım farkı var sadece ki o çoktan giderilmiştir. Mi6 al alacaksan

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Mi 6 bunların arasından ama OP 5T almanı öneririm ben de. Xiaomi'ye girme hiç.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Mi Note 3 al , ön kamerası ve ekran büyüklüğü ve bir tık daha iyi batarya ömrü olarak Mi 6 dan üstün . Mi 6 da işlemci olarak üstün ancak günlük kullanımda fark edilmiyor .

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi Note 3 al , ön kamerası ve ekran büyüklüğü ve bir tık daha iyi batarya ömrü olarak Mi 6 dan üstün . Mi 6 da işlemci olarak üstün ancak günlük kullanımda fark edilmiyor .
2 senelik kullanım içerisinde bir fark yaratır mı note 3 ile mi 6 arasında

M

Murat Burç

SDN Okuru
Batarya bir tık üstün olamaz. 5.5 inç 3500 14 nm işlemci vs 5.1 3350 10 nm işlemci

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Batarya bir tık üstün olamaz. 5.5 inç 3500 14 nm işlemci vs 5.1 3350 10 nm işlemci
bu arada mi 6 yı eline aldın dimi. aldıysan nasıl küçük geliyor mu ? mi note 3 ile kıyaslandığında note 3 ün daha uzun olduğunu gördüm. ekran boyutları neredeyse aynı gibi duruyordu. vodafone bayisine felan da gittim bulamadım telefonu inceleme şansımda olmadı. anca yt dan izliyoruz..

M

Murat Burç

SDN Okuru
bu arada mi 6 yı eline aldın dimi. aldıysan nasıl küçük geliyor mu ? mi note 3 ile kıyaslandığında note 3 ün daha uzun olduğunu gördüm. ekran boyutları neredeyse aynı gibi duruyordu. vodafone bayisine felan da gittim bulamadım telefonu inceleme şansımda olmadı. anca yt dan izliyoruz..
Kipa veya migrosta bakabilirsin kipada satndlarda duruyor. Migrosta da büyüklerinde teşhir ürünü var diye biliyorum.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
op5t çok az üstüne var o bu 3 cihazdan kamera,batarya,ekran olarak daha iyi

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Xiaomi grubunu çok yakından takip ediyorum Facebook tan , zaten Mi Note 3 alcam 1 ay içinde . Evet Snapdragon 835 10 nm ve güç tasarrufu daha iy iyi ama 660 'ında performansı otomatik olarak düşük . Ayrıca bizzat kullanıcılardan duyuyorum bu yorumları . Yakından takip ediyorum , bir tık daha iyi yani . Ama çok hissetmessin .

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Xiaomi Mi 6 (128 GB / 6 GB)
Xiaomi Mi MIX 2 (128 GB)

İki cihaz birbirinin neredeyse aynısı, ekran boyutuna göre tercih yapabilirsin
# Büyük ekran istemiyorum diyorsan Mi 6
# 6' ekranlı cihazı taşımak sorun olmaz diyorsan MIX 2

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi Mi 6 (128 GB / 6 GB)
Xiaomi Mi MIX 2 (128 GB)

İki cihaz birbirinin neredeyse aynısı, ekran boyutuna göre tercih yapabilirsin
# Büyük ekran istemiyorum diyorsan Mi 6
# 6' ekranlı cihazı taşımak sorun olmaz diyorsan MIX 2
Merhaba. Yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum, kafayı da yemek üzereyim. 2 bin lirayı geçmek istemiyorum fakat mi 6 veya mi note 3 de fazla güven vermiyor. kırılan ekranlar olsun, yazılımsal sorunlar olsun, MIUI 9.2.3 güncellemesi olsun hep sorunlu diyorlar. Bu sefer de bir kaygı durumu oluşuyor. Fiyatı biraz daha yükselterek oneplus 5 düşünüyorum. arada fiyat farkı (şu an için 500tl) var, ne alınmalı ne yapılmalı gerçekten zorluyor insanı. Emperyalizm bize çok seçenek sunuyor fakat ha şu alayım, ha 200 daha koyup şunu alayım dedirtiyor :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhaba. Yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum, kafayı da yemek üzereyim. 2 bin lirayı geçmek istemiyorum fakat mi 6 veya mi note 3 de fazla güven vermiyor. kırılan ekranlar olsun, yazılımsal sorunlar olsun, MIUI 9.2.3 güncellemesi olsun hep sorunlu diyorlar. Bu sefer de bir kaygı durumu oluşuyor. Fiyatı biraz daha yükselterek oneplus 5 düşünüyorum. arada fiyat farkı (şu an için 500tl) var, ne alınmalı ne yapılmalı gerçekten zorluyor insanı. Emperyalizm bize çok seçenek sunuyor fakat ha şu alayım, ha 200 daha koyup şunu alayım dedirtiyor :)
2300e 5T arkana yaslan(güncel dijital garantili gelirse açma geri gönder bu garantiyi
istemiyorum de )

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Beni ilgilendiren tarafı; 11 Kasım 2017 tarihinde Mi 6 128 GB aldım kullanıyorum, çok memnunum.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Delta nasıldır bilmiyorum. Mi 5 için Mer Bilişim telefon değişimi yaptı, yeni telefon verdiler.

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Delta nasıldır bilmiyorum. Mi 5 için Mer Bilişim telefon değişimi yaptı, yeni telefon verdiler.
mi nin forumuna bakıyorum da genelde "mi 6 .... sorunu" diye başlıklar var hep. sizde şu ana kadar bir sorun oldu mu veya bu sorunlara çözüm bulmak kolay mı ?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Kuzenim aldı mi 6 ve o oyun için aldı ekranı bence yeterliydi her özelliğini beğendim.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Şu anda Mi6 kullanıyorum, elektronik malzeme, ne yaşatır bilinmez. Bugüne kadar sorunsuz geldim

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Kuzeniniz nereden aldı. İnternetten ise hala linki duruyor mu ? ya da ben hangi siteden alabilirim
İnternetten aldı hepsiburada üzerinden hepsiburada satıcısından aldı sanırım bilmiyorum tam oalrak sorarım akşam arayıp.