Messengerde eklemediğim kişiler var

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
508
Ya delircem az kaldı.Akşam msn normaldi.Sabah açtım kişi listemde tanımadığım 20 kişi.Ya ben davetlerini kabul etmesem bana ileti yazabilirler mi?Ne oluyor bu msne.Herşey de beni buluyor.Böyle bir sorun yaşayan oldu mu?Hepsini sildim sabah.Hem ağımı da özel tutuyorum.Telefon hatlarında karışma oluyodu ama msndede böyle birşey mi oluyor anlamadım:D:D
Messengere ne oluyor:helpsmilie:

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Sen davetleri kabul etmezsen, listene zaten eklememiş olursun doğal olarak anlık olarak karşılıklı yazışamazsınız.

20 kişi eklendiğini gördüysen, haberin olmadan, wifi ağında büyük bir açık vardır, modem portlarını kapatman gerekir, her önemli açık port, evde açık pencere bırakmak anlamına gelir, açık olan pencereye hırsız gözü kapalı bile girer.

TyfnCTN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
silip ayrıca engellemen gerekiyorki ileti yazmasınlar silince sadece senn listenden yok olurlar ama onların listesinde hala gözküyor olursun

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
508
Büyük ihtimalle :)

Mesene Girerken "Windows Live messanger" Programını kullanmanda senin yararına olacaktır :)

Zaten onu kullanıyorum:huh:

---------- saat 12:21 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:20 eklenmişti ----------

Sen davetleri kabul etmezsen, listene zaten eklememiş olursun doğal olarak anlık olarak karşılıklı yazışamazsınız.

20 kişi eklendiğini gördüysen, haberin olmadan, wifi ağında büyük bir açık vardır, modem portlarını kapatman gerekir, her önemli açık port, evde açık pencere bırakmak anlamına gelir, açık olan pencereye hırsız gözü kapalı bile girer.

Ama eklemedim nasıl olur ya benim msnimi kimse açmış olamaz e nasıl geldi o zaman o kişiler:confused1:

yusher

Profesör
Reaksiyon puanı
12
herhangi bir windows live gruba girdin mi ?

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
zaten bu msn live son zamanlarda iyice saçmaladı bana da beni ekleyenlerin davetiye uyarısı gelmez oldu...

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
508