Maxthon 3.1.2.1000

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92

Popüler internet tarayıcılara en güçlü alternatif olan Maxthon güncellendi ve 3.1.2.1000 sürümüne yükseldi.Maxthon , 3 sürümüyle beraber görüntüsünü tamamen değiştirmiş ve daha modern bir görünüme kavuşmuştu.İnternet Explorer tabanlı olmasına rağmen İnternet Explorer’dan kat kat daha hızlı olan Maxthon popüler tarayıcılardaki pek çok özelliği bünyesine katarak ilerleyişini sürdürüyor.

Maxthon bünyesinde fare hareketleri,reklam engelleme,çift görüntü motoru,otomatik form doldurma,dahili indirme yöneticisi,hızlı erişim,not alma,rss okuyucu,gizli gezinti,ekran görüntüsü alma,Türkçe dil desteği,tema desteği,tam ekran ya da bölünmüş ekranda çalışabilme gibi pek çok yararlı özelliği barındırmaktadır.

Bu güncelleme ile beraber tarayıcıya son kapatılan sekmeyi geri getirebilmek için bir buton eklenmiş.Bu butona tıklayarak son kapatılan sekmeyi kolayca geri çağırabiliyorsunuz.alıntı

Maxthon 3.1.2.1000 İndir

burajan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maxthon 3.x sürümlerinde kendini çok güzel geliştirmiştir. Ve son zamanlarda çok sık güncelleme yapmaktadır. Bu nedenle popüler olma yolunda ilerlemektedir.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
güncelleyelim, çoktandır kullandığım takdir ettiğim bi tarayıcı ama yanlışınız var arayüzü aynı ve kapatılan sekmeyi geri yükle buttonu da bildim bileli var.

---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:29 ----------

düzeltme yapayım arayüzü biraz rötuşlamışlar sidebar getirmisler ve menu tusu yerine avatara menu atamışlar acıkcası eski hali daha güzelti bu hali cok kullanıslı gelmedi.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
indirip denedim tarayıcı güzel fakar SDN ye girdiğimde 2 sekme açınca kasmaya başlıyo bu yüzden sildim.
chrome-firefox-ie devam :)

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
134
çok hızlı ama frefox la boy ölçüşemez.......