Max Payne filmi hakkında düşünceleriniz

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Max Payne'e ilk ben gideceğim diyordum ama gitmek bugüne nasipmiş, ben gittim ilk gözüme çarpan şey gerçekten profesyonel olduğuydu, mesela filmdeki bütün karlar sadece efektti ama çok gerçekçiydi. Sahneler çok güzel, bol aksiyonlu ama abartısızdı.

max_payne_movie_ragnarok.jpg

Onun dışında kadrosu mükemmel bir iş çıkarmış, hepsi yakışmış, Mona'nın sesine hasta oldum, prison break'taki o adam tam gitmiş, Nicole Horne rolündeki kadın da iyiydi, Mark'a sözümüz yok, başta olmaz falan diyordum ama yalancı çıkardı harbiden beni

max_payne_movie_bullettime.jpg

Ancak gel gelelim yönetmen John Moore için aynı şeyler söylenemez. Filmi biraz psikopatça hazırlamış, o ruhu tam verememiş, senaryonun içine etmiş.
Max Payne 1 deki senaryonun 5 te 1'i kadar kullanılmış, Fall of Max Payne hiç kullanılmamış. Ayrıntıya fazla takılmışlar, ancak yine de profesyonelliği yeter bence.

screenshot_199712--article_image.jpg

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bu filme gitmeden önce Max Payne ve Max Payne 2: The Fall Of Max Payne oynayıp öyle gideceksin ki Film-Oyun ilişkisini iyice kavrayabilesin.

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Yok abi bence gitmeye gerek yok, çünkü 2. seri ile alakasını göremedim ben ki şahsen ikiyi birden daha iyi bilirim

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Film dünyanın en kötü filmi bile olsa Max Payne amcamıza olan hayranlığım bile filme beni ışınlar :)

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
neresini beğenmedin filmin bakiyim:)

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Yok yani demek istediğim kötü bile olsa başkalarına göre ben daha izlemedim :)

TempesTs

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Daha izlemedim ama Prison Break'ten hangi oyuncu oynuyor film de?

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bende bir Max Payne hayranı olarak gitmeyi düşünüyorum.Fragmanına bakılırsa güzele benziyor.