Mate 9 Garanti Tedirginliği

UZAYLI_33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bugün internet aracılığıyla mate 9 alacam gençler. Yaşadığım ülkeyi anlamıyorum... Ticari kredi kartı dışında nakitten başka seçenek yok Huawei Türkiye Garantilisine... Daha düşük fiyatlara buldum ama ithalatçı garantili... Şimdi sorum şu; Bu satan firma, %100 çok başarılı alışveriş notu almış. Almalı mıyım? Bide gelen ürün, diğerleri gibi aynı kutu ve içeriğiyle geliyor dimi?

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
Tabii geliyor da nereden aldığınız da önemli. Hepsiburada ise sıkıntı yok.

UZAYLI_33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar, reklam yaparım diye demedim ama gittigidiyor'den alıyorum. Mesela ürünü alacağım kişiyle konuştum. Şarı yabancı adaptör müş bunun çeviricisiyle beraber geliyor muş. Şimdi ben hep çeviriciyle mi şarj etcem yoksa bana akıl verin normal huawei mate9 şarj aleti satın mı alcam? Bide ürün kolayca Türkçe olur dimi ?

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
Arkadaşlar, reklam yaparım diye demedim ama gittigidiyor'den alıyorum. Mesela ürünü alacağım kişiyle konuştum. Şarı yabancı adaptör müş bunun çeviricisiyle beraber geliyor muş. Şimdi ben hep çeviriciyle mi şarj etcem yoksa bana akıl verin normal huawei mate9 şarj aleti satın mı alcam? Bide ürün kolayca Türkçe olur dimi ?
Olur tabii. Çevirici ile veya Türkiye uyumlu şarj cihazıyla. O size kalmış.

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222

Çeviriciyle şarj et oda orjinal şarj aleti Türkiyede kullanmak için dönüştürücü ile kullanılıyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şarj aleti aynı alet aynı voltaj aynı watt tamamen aynı sadece kutudan çıkan başka bir priz standartına sahip.Kutu içerikleride birebir aynı

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
İthlatçı garantili alacaksan Mate 9 almanın çokta bir mantığı yok. Huawei her ürün garantisi için alınır ithalatçı olursa alınmaz. Bu benim fikrimdir

UZAYLI_33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İthlatçı garantili alacaksan Mate 9 almanın çokta bir mantığı yok. Huawei her ürün garantisi için alınır ithalatçı olursa alınmaz. Bu benim fikrimdir
Bide şöyle dşündüm. Şimdi atıyorum samsung a7 2017 veya ne bilim zte axon7 filan arasında kalmıştım. Ben s7edge bile alsam, en ucuzundan bulsam bile bir aksilikte zaten ithalatçı olduğu için bayağı işler zora girecek. O yüzden kendi seçeneklerime göre en iyi telefonu(Mate9) u seçtim

kursatpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon arayışı içindeyim ve benimde almak istediğim bir telefon mate9 her türlü ithalatçı garanti telefon alacağım için mi6 nın fiyatını beklemedeyim şu anda. Sözün özü bence alınır, kronik bir sorunu yok diye biliyorum mate9 un.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Mate 9 u hepsiburadadan aldım ithalatçı garantili.Gercekten kacirilmayacak telefon.Garanti konusuna gelirsek Hepsiburada üzerinden sıkıntı olmaz ama şahıstan veya başka sitelere şahsen guvenemem ben.Ama Hepsiburada 2200 küsur gibi fiyata gerçekten oldukça uygun fiyata satıyor.Kacirmayin derim

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Aksilik derken telefon kırıldı etti falan zaten bunların türkiyedede garantileri yok fakat fiyat farkları vs düşünüldüğünde yazılımsal bir hataya ithalatçı firmada yardım edicektir. Tabi hangi firmadan aldığına göre değişir.