Macbook'da oyun oynayabilmek

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar yakında Macbook almak istiyorum(2016'sı) Bu zamana kadar da hep Windows kullandığım için tam bi bilgim yok. Normalde oyunları ben PS4 üzerinden oynuyorum. Macbook'ta aldığım zaman internette falan gezinmek için ya da öyle şeyler için kullanacağımı düşünüyorum. Sorum arkadaşlar Zula, CS:GO gibi oyunları Macbook'ta oynayabilirmiyim acaba ? Bir sorun çıkartır mı ?

Reaksiyon puanı
16,118
ona vereceğin para ile 2 ay geçinen aileler var hatta Lada Samara araba alınıyor Monster bakman menfaatine olur 4,74K'ya gtx1050ti olan yada gtx1060 olan bişey alırsın.
Abra A5 V9.2 15.6" Gaming Laptop
Abra-A5-v9_01-1050ti_large.jpg
A5-V-9_Arka_large.jpg

bunu alınca macbook da neymiş dersin.
Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir
Universal USB Installer - Easy as 1 2 3 | USB Pen Drive Linux

Alpercan Çağlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
m3 işlemci 3-4 sekme açıkken video izlerken bile kasma donma yapıyor 10dk dan sonra yani internetten bile gezinirken donma yapıyor onla oyun oynanacağını sanmıyorum zaten macbooklarda pek oyun oynanmaz air veya pro alman daha mantıklık

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
110
İnternette gezinmek için Macbook alanıda ilk defa görüyorum. Şuna artistlik yapacağım desene?

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
metin2 oynayacaksan aciyo windows programi ile bi izle istersen [emoji5]

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Macbook'lar aslında, Workstation 'dır. Oyun eğiliminiz varsa şiddetle tavsiye etmiyorum !

2016 Late bir cihazım var 15'' Macbook Pro, CS go oynanıyor, ya da Lol giib çok fazla donanım gereksinimi olmayan oyunları oynayabiliyorsunuz ancak, bir zaman sonra oyunda iken FPS aralığınız 200 250 iken 30-40 alıyorsunuz haliyle ölüm..

oyun kavramı varsa özetle aklınızda, kesinlikle almayın derim.

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
ona vereceğin para ile 2 ay geçinen aileler var hatta Lada Samara araba alınıyor Monster bakman menfaatine olur 4,74K'ya gtx1050ti olan yada gtx1060 olan bişey alırsın.
Abra A5 V9.2 15.6" Gaming Laptop
Abra-A5-v9_01-1050ti_large.jpg
A5-V-9_Arka_large.jpg

bunu alınca macbook da neymiş dersin.
Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir
Universal USB Installer - Easy as 1 2 3 | USB Pen Drive Linux
Bunun arkasına bir de ısırılmış elma stickerı yapıştırdık mı tamamdır:D
Bu macbookların iki tane güzelliği var, birisi osx ikincisi kasa tasarımı. Bunun dışında hiçbir özelliği yok, tamamen boş bir bilgisayar. Oradaki elma logosunu al armut logosu koy kimse almaz. Bütün dünyada programcılar da tasarımcılar da bunu kullanıyor ne hikmetse çözemedim, o kadar paraya alacağın her bilgisayar macten daha iyi. Üstüne windows kur adobe kullan, linux kur programlama yap. Windows+linux > osx olduğuna göre geriye bir tek kasa tasarımı kalıyor, o da o kadar paraya değmez. Bütün mesele ısırılmış elma logosu:)

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Kime hava atacaksın evde duruyor zaten? Apple sadece telefon için alınabilir dışarıda atarsın havanı. Apple senin ihtiyaçlarını karşılamaz hem. Monster'a yönel.