Lost Room

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
The Lost Room

Tür: Gizem / Bilim-Kurgu Süre: 360 Dakika Senaryo / Yönetmen: Craig R. Baxley, Michael W. Watkin Oyuncular: Peter Krause, Kevin Pollak, Elle Fanning, Karl Kreutzfeld

Sunshine motelin 10 numaralı odası ve bu odayı açan bir anahtar, bu oda sıradan bir oda değil, bu odanın kapısı bilinmedik bir gizeme ve tehlikeye açılıyor, gizemli olan sadece motel odası ve anahtarda değil, bu odaya ait olan herşey sıradışı ve akıl almaz. Ancak gizemlerle dolu bu oda ve anahtar 1960'dan bu yana kimsede güzel anılar bırakmadı, şimdi bu tehlikeli anahtar Joe Miller'da.

Sci-Fi Channel'ın oldukça ses getiren 2006 yapımı bu 3 bölümlük mini dizisini gözünüzü kırpmadan izleyeceksiniz, IMBD.com kullanıcıları bu mini diziye 8.0 puan verdiler, Lost Room bugüne kadar Sci-Fi Channel'ın hazırladığı en iyi dizilerden biri olarak gösteriliyor.

Gizem ve bilim-kurgu hatta gerilimden hoşlananlar için kaçırılmayacak bir mini dizi...

1. The Key and the Clock (11 Aralık 2006) izledim
2. The Comb and the Box (12 Aralık 2006) izledim
3. The Eye and the Prime Object (13 Aralık 2006)izledim

http://tr.wikipedia.org/wiki/The_Lost_Room

Xasiork

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten çok güzel bir dizidir. Keşke devamı gelseydi. Sonu açık kaldı çünkü. Bu kadar sağlam bir kurguyla devamını çok rahat getirebilirlerdi.

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Aşık oldum diziye (gece hiç uyumadım)

serhatoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
harika bir diziydi Xasiork da dediği gibi kapı açık kaldı :) devamı gelmeliydi.

yashale

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Damakta kalan tad unutulmaz. Güzel dizi tadı damağımızda kaldı. Pek fazla gündeme gelmedi belki ama! Arşive şayan!!

amiga.os

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konu çok orjinaldi gerçekten, hatta bir çok dizi gibi suyu bile çıkartılabilecek, maceradan maceraya koşulabilecek bi diziydi, ama belki de bu kadar tadının damakta kalma sebebi de, kısa olmasıydı.

Antoine

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dizinin pilot bölümü beklenen ilgiyi görmeyince yapımcılar tüm sezonu 3 bölüme sıkıştırıp diziyi yayından kaldırdılar. Böylece gereksiz yere uzamamış, dolu dolu 3 bölüm ile aslında 1 sezonluk macerayı anlatmış oldular.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
eth bnde dikkatımı çekmişti izlemiştm ki internette flnda öle heryerde olmayan bi dizi ama arkadaşlarında dediği gibi bnce devamı gelse çoook diziyi alt ederdi

bide bunun tarzında 5 gün içinde öleceksn war oda böçle 3 bölüm ve güsel bi diziydi adı 5İVE öneririm