Lisedeki Lakaplarınız Neydi ?

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
benim burnum doğuştan biraz kalkık ve sivri, arada kızlar takılırdı geliyo bizim michael jackson diye :D

Mehmet_Tahir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bana lakap takma kabiliyeti olan kımse cıkmadı okulda bu gune kadar :D

Ağcaal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben futbolda defans oynarım.Daha 5 yaşındayken kimse bana çalım atamazdı çalım atanlarında çalımlarını bozardım .Adımız Çalımbozan kaldı hala da öyle

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Benim hiç lakabım olmadı ne üzücü demi :D

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Banada Başkan diyorlardı Lise 3 Öğrenci Başkanı seçilmiştim sonra Herkes öle anmaya başladı hala eski okulumdan Arkadaşlar başkan diye seslenir :D

_LegolaS_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bnm lakaplar çok fazla ilk soyadımdan dolayı Aslan dediler sonra micheal diyorlardı (iyi kaleciydim :D ) peru diyorlardı. bu peruda saçlarımı yaptırmıştım peruk gibi olmuştu arkde perulu futbolcular gibisin demişti. :D apti diyolardıda hiç karizmatik değildi sonra dedim bana legolas demiyenle konuşmucak ama legolas değil relegolas dediler lise 4 oldum relegolas der bana herkez :D (bilgisayar dersinde herzaman yüzzüklerin efendisi oynardım hocada görünce kapattırırdı pc yi bende monitörü kapatırdım o gelmeden yaklaştı yanıma tamda legolas ile dalıyom adamlara hoca geldi kapatıcak hocam dedim legolas ölmesin kapatmayın durun :D amma gülmüştü millet.

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
"Arı" hemde ne arı :D İneklikten değildi ha soyaddan gelen bişey :D ne rezil olurdum be ve sinirlenirdim aslında şimdi düşünüyorumda boşuna sinirlenip durmuşum, şimdi çok saçma geliyo :D orta okuldaydı bu hem

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
'uzun' ve 'bonus' halen devam ediyor :)
uzun değilim 1.90 civarı, saçlar yüzünden de diğer lakap ...

ryu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
RYU benı hep street fıghterdekı ryuya benzetırlerdı lıse 1 den berı lakapım oydu :D

çağlar522

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ilk okulda bana çarli diyolardı.o aralar tv de malum bir dizi vardı o yüzden

leolord

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bana da liseden bir arkadaş, okula gidip gelirken evin yakınlarındaki inşaatın ordaki kestirme yoldan gidip geldiğimi gördüğü için "Amele" demişti, haliyle okulda da millet Amele demeye başlamıştı.

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bana da liseden bir arkadaş, okula gidip gelirken evin yakınlarındaki inşaatın ordaki kestirme yoldan gidip geldiğimi gördüğü için "Amele" demişti, haliyle okulda da millet Amele demeye başlamıştı.
iyiymiş.. hoş olmuşta hoş yerden kalmamış :D :biggrin:

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629

Amelemi..:D

jacobblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi arkadaşımın taktığı lakap firavun nerden esti bilmiyom ben ona süper mario diyodum o da öyle dedi bende lakap olarak kaldı :):):)

SaMaRRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilim adamı... :):D:)

teknolojiyi ve gelişmeleri takip eden biriydim. derslerde sohbet ederkende aklıma gelince sınıfla paylaşırdım "bilim adamları şunu bulmuş" falan diye. sonra sevdiğim ve gülek yüzlü bir arkadaş bana bilim adamı diye seslendi. olaylar böyle gelişti.

[ama bilim adamı kod adımdı :D daha çok adımla seslenirlerdi.. herkese deşifre olmayayım diye. Allah korusun amerika falan duyar casus takar peşime:)]

onaryo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bana Messi derlerdi.. Halada derler :) Boyum hiç kısa değil, hiç benzemem ama onun kadar iyi oynadığımı söylerler... :):)

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Lakabım POWER dı hala öyle :D Bakkal bile Günaydın POWER diyor :D