Öneri LGS Çalışıyorum ama netler 310-320

TarihSever

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Türkçe 12-13 fen aynı inkilap ful din 8 2 ingilizce 9 1 8 2 falan matematik 1-2 net son 2 denemeyi hesaba katmadım çünkü çok zordu çalışıyorum özel ders alıyorum dershaneye gidiyorum ama yok 320 de takıldı kaldı meret bana 420-425 lazım ne önerirsiniz bana

Talha_

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Matematiği 10 nete falan çıkarırsan acayip fark eder puanın. Robot gibi lgs mat denemesi çöz yapamadıklarına videodan bak belirli bir hatan varsa not defterine not al çözümleme yap böyle. Kesinlikle iyileşir netlerin. Kendini de sıkma netler artmıyor diye. Kafanı biraz rahatlat ama ciddiyete de sahip ol unutma.

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,555
Matematik maalesef çok önemli sakın bırakma.

TarihSever

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Matematiği 10 nete falan çıkarırsan acayip fark eder puanın. Robot gibi lgs mat denemesi çöz yapamadıklarına videodan bak belirli bir hatan varsa not defterine not al çözümleme yap böyle. Kesinlikle iyileşir netlerin.
yeni deneme kitabı aldım içinde 10 tane yayın var

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
18,940
Geriye 1 dönem kaldı. Vaktiniz çok kısıtlı. Çözemediğiniz sorular öğretmenlere sorun. Sürekli deneme çözün netleri artırır. Ben 4 yıl önce 320puan yaptım ve hiç bir işe yaramıyor maalesef.

Son düzenleme:

Sdnmoduçöp

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Türkçe 12-13 fen aynı inkilap ful din 8 2 ingilizce 9 1 8 2 falan matematik 1-2 net son 2 denemeyi hesaba katmadım çünkü çok zordu çalışıyorum özel ders alıyorum dershaneye gidiyorum ama yok 320 de takıldı kaldı meret bana 420-425 lazım ne önerirsiniz bana
Bı kere zor yayinlara çalışıyorsan o hatayı yapma amaç konunun anlaşılıp anlaşılmaması pratik ve orta zorlukta denemelerini çöz

TarihSever

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Geriye 1 dönem kaldı. Vaktiniz çok kısıtlı. Çözemediğiniz sorular öğretmenlere sorun. Sürekli deneme çözün netleri artırır. Ben 4 yıl önce 320net yaptım ve hiç bir işe yaramıyor maalesef.
deneme çözmeye başladım paragraf çözmeye de başladım okulda dışlanıyorum ve sürekli yalnızım ilkokuldada böyleydi buyüzüden lise hayat memat meselesi

Talha_

Asistan
Reaksiyon puanı
131
deneme çözmeye başladım paragraf çözmeye de başladım okulda dışlanıyorum ve sürekli yalnızım ilkokuldada böyleydi buyüzüden lise hayat memat meselesi
Lisede düzelir inşallah. Lise biraz daha düzgün bir yere dönüşüyor okulun lokasyonuna göre.

TarihSever

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Bı kere zor yayinlara çalışıyorsan o hatayı yapma amaç konunun anlaşılıp anlaşılmaması pratik ve orta zorlukta denemelerini çöz
Bizim okul idaresi salak hocam en zor yayınları sordular son 2 denemeyi oyüzden hesaba katmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim okul idaresi salak hocam en zor yayınları sordular son 2 denemeyi oyüzden hesaba katmadım

Talha_

Asistan
Reaksiyon puanı
131

Zor yayın çözmekte sorun yok da, konuyu iyice bilip sonra da uç sorular dediğimiz en eleyici sorular için çözülebilir onlar sadece. Lgs çıkmış soruları da kesin çöz çok faydası olur.

TarihSever

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Lisede düzelir inşallah. Lise biraz daha düzgün bir yere dönüşüyor okulun lokasyonuna göre.
okul köyde hocam ama şehrimin en iyi anadolu lisesi bursadan kocaeliden gelen insanlar var insanşların yüzde 60 ı bu liseye girmek istiyor şehirdeki

okul köyde hocam ama şehrimin en iyi anadolu lisesi bursadan kocaeliden gelen insanlar var insanşların yüzde 60 ı bu liseye girmek istiyor şehirdeki

Sdnmoduçöp

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Yanlış bir şey o işte karekök yayınlarını tavsiye ederim hele ki sayısalda güzel benzer soruları soruyorlar (dı) Çok oldu tabi kaldıysa öle bir yayın ? geometri ve fizik te iyi netler yapmıştım 2. Alanda .

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,555

LGS'nin kolay olacağını sanmıyorum, zor denemeler isabetli bir karar. Ancak daha çok erken.

TarihSever

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Zor yayın çözmekte sorun yok da, konuyu iyice bilip sonra da uç sorular dediğimiz en eleyici sorular için çözülebilir onlar sadece. Lgs çıkmış soruları da kesin çöz çok faydası olur.
onlarıda çözmeye başlıcam düzenli konu tekrarı yapmaya başladım bile

Talha_

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Yanlış bir şey o işte karekök yayınlarını tavsiye ederim hele ki sayısalda güzel benzer soruları soruyorlar (dı) Çok oldu tabi kaldıysa öle bir yayın ? geometri ve fizik te iyi netler yapmıştım 2. Alanda .
Yksden örnek vereyim, her denemeni 345in kolay denemelerinden çözersen mi daha iyi sonuç alırsın yoksa 345 kolayla başlayıp sonlarda orjinal,karaağaç çözerek mi ?

TarihSever

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Yinede durumunuzu görmek için yapmış olabilirler. Çalışmayı elden bırakma. Kendine güvenmen lazım.
Bırakmıcam zaten 8 yıldır tarih araştırmacısıyım biraz hayrını gördüm inkilabı fulluyorum

sömestırdada çalışmayı bırakmayı düşünmüyorum kafa dağıtmak
Aynen denemelerden canını sıkma şu zamanlarda
için biraz COD oynucam o kadar

Bide okulda üzerime çok geliyorlar ni kızla 5-6 ay konuştum diye olay oldu sevgilide değildik

Bide okulda üzerime çok geliyorlar ni kızla 5-6 ay konuştum diye olay oldu sevgilide değildik

Talha_

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Bırakmıcam zaten 8 yıldır tarih araştırmacısıyım biraz hayrını gördüm inkilabı fulluyorum

sömestırdada çalışmayı bırakmayı düşünmüyorum kafa dağıtmak

için biraz COD oynucam o kadar

Çok takılma kardeşim sen sınava odaklan gerisi geçici zaten.

TarihSever

Asistan
Reaksiyon puanı
53
İstediğim Liseyi kazandığım gün konu açaçağım ve 50 bin kişiye çiğ köfte

Aynen?. Neyse siz dediğim gibi bol bol deneme çözün günde 1 deneme yapın. Yapamadığınız soruların video çözümlerini izleyin.
Herkes denem çöz diyor bakalım netler artacak mı 3-4 hafta sonra yazıcam buraya

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
18,940
İstediğim Liseyi kazandığım gün konu açaçağım ve 50 bin kişiye çiğ köfte

Herkes denem çöz diyor bakalım netler artacak mı 3-4 hafta sonra yazıcam buraya
Umarız hedefinizdeki yeri kazanırsınız. Soruları çözemez iseniz burada konu açın. Türkçe de çözemediğiniz sorulara beni etiketleyerek konu açın. Yardım ederim.