Lg super led e81 monitör

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
3d monitör 350$ ise e81vr daha ucuz olacaktır kesin... bende biraz araştırıyim bari :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0

çok iyi bir fiyat...daha uygun olacağını tahmin etmiştim. teşekkürler paylaşım için :)

---------- Post added at 10:57 ---------- Previous post was at 10:55 ----------

3d monitör 350$ ise e81vr daha ucuz olacaktır kesin... bende biraz araştırıyim bari :)

fiyatı öğrendik gözün aydınnn :) 219 dolar gibi iyi bir fiyatla giriş yapmış :)

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
çok iyi bir fiyat...daha uygun olacağını tahmin etmiştim. teşekkürler paylaşım için :)

---------- Post added at 10:57 ---------- Previous post was at 10:55 ----------

fiyatı öğrendik gözün aydınnn :) 219 dolar gibi iyi bir fiyatla giriş yapmış :)

bir yanlışlık olmasın? inanılmaz iyi bir fiyat :)

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Sanırım geçici tanıtım fiyatı. %80 indirim yazıyror. Normal satış fiyatı 299.99 dolar. Üzerini çizmişler.

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
Sanırım geçici tanıtım fiyatı. %80 indirim yazıyror. Normal satış fiyatı 299.99 dolar. Üzerini çizmişler.

bende biran şaşırdım %80 indirim dediğinizde.. meğer 80$'mış :) %27'lik indirim yani... ama 299.99$'da iyi fiyat...

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
İşaretler karışmış :D

amazonda bugün fiyatı 199.99$ olmuş... yakında bedavaya verecekler :) bu makineye neden bu kadar az fiyat verdiler acaba?
ama Lg'nin genel fiyatlandırması böyle dimi? yani çok pahalı değil tüm ürünleri...

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
amazonda bugün fiyatı 199.99$ olmuş... yakında bedavaya verecekler :) bu makineye neden bu kadar az fiyat verdiler acaba?
ama Lg'nin genel fiyatlandırması böyle dimi? yani çok pahalı değil tüm ürünleri...

lg genel olarak uygun fiyatlara sahip bir marka. ürünleri bu yüzden çok fazla satıyor. sadece monitörler konusunda değil çoğu elektronik cihazları cazip fiyatlara sahip. sonuçta tüketici kaliteyi zorlanmadan alabiliyor. bazı markalar gibi fiyatlarını sadece eklediği 1 2 özellik için şişirmiyor

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
lg genel olarak uygun fiyatlara sahip bir marka. ürünleri bu yüzden çok fazla satıyor. sadece monitörler konusunda değil çoğu elektronik cihazları cazip fiyatlara sahip. sonuçta tüketici kaliteyi zorlanmadan alabiliyor. bazı markalar gibi fiyatlarını sadece eklediği 1 2 özellik için şişirmiyor

evet haklısınız lg gerçekten uygun fiyat veriyor... bu monitör için ben 400$ falan fiyat bekliyordum... çünkü çok ince ve tasarımı çok güzel olduğu için....

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
öyle aynı modele bir tuş ekleyip ya da tasarımında değişiklik yapıp bir de üzerine fiyat ekleyerek sürmüyor tekrardan piyasaya... güvenilir ve iyi bir marka. monitörden de memnun kalacağımıza eminim ben

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
bu monitörü alanlar memnun kalacaktır kesin... biliyorsunuz ben d42p yi bekliyorum :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yeğenim yaz tatilinde karne hediyesi olarak istemişti yeni bir bilgisayar ben de onu beklemesi için zor ikna ettim bakalım tatil bitti bitiyor nerede kaldı bu e81vr merak etmiyor değilim

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
yeğenim yaz tatilinde karne hediyesi olarak istemişti yeni bir bilgisayar ben de onu beklemesi için zor ikna ettim bakalım tatil bitti bitiyor nerede kaldı bu e81vr merak etmiyor değilim

aa bu durumda kötü olmuş gerçekten... tamam e81vr beklemeye değer ama keşke çok ucuz monitörler var onlardan alsaydınız geçici...
artık kardeşiniz yeğeninize okul açılınca 1-2 saat bilgisayarda takılmasına müsade etmeli yapacak birşey yok :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
aa bu durumda kötü olmuş gerçekten... tamam e81vr beklemeye değer ama keşke çok ucuz monitörler var onlardan alsaydınız geçici...
artık kardeşiniz yeğeninize okul açılınca 1-2 saat bilgisayarda takılmasına müsade etmeli yapacak birşey yok :)

aslında bir bakıma beklemesi daha iyi.. biraz uzak kalmış oldu bilgisayar başından :) kendime de alacağım zaten d42p modelini ikisi bir arada çıkar diye düşündüm açıkçası

---------- Post added at 11:42 ---------- Previous post was at 11:34 ----------

tasarım şahane..

evet en ince ve enerji tasarruflu monitör... özellikle krom ayağı sayesinde kablo vs derdinden de kurtarıyor...