LG G7 One, LG yazılımı olmadan bir Android One amiral gemisi

FRFA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
images.jpeg

LG, ilk Android One telefonu olan G7 One'ı duyurdu. G7 ThinQ'dan alınan 6.1 inç 1440p çentikli "süper parlak" ekrana ve Boombox hoparlörüne ek olarak dört DAC'li kulaklık jakına sahip olan Snapdragon 835 işlemcisiyle çalışan Google'ın stok Android programının standartlarına uygun bir cihaz. Şirketin son gemilerinde.

G7 One'ın bir çift kamera kurulumu yok, ancak arkada sadece bir adet 16 megapiksel f / 1.6 atıcı ve ön tarafta 8 megapiksel f / 1.9 selfie kamerası var. Ayrıca bir microSD kart yuvasına sahip olsa da 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile sınırlıdır. Pil 3,000mAh. Haptiklerin iyi olup olmadığı belli değil.

Reaksiyon puanı
5,171
Ses çıkışı olan her cihazda sadece bir tane dac olur. Senin "4 dac'li" diye çevirdiğin şey aslında yüksek empedans modu gibi şeylerden bahsediyor...

FRFA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ses çıkışı olan her cihazda sadece bir tane dac olur. Senin "4 dac'li" diye çevirdiğin şey aslında yüksek empedans modu gibi şeylerden bahsediyor...
Boombox hoparlörüne ek olarak dört DAC'li kulaklık jakına sahip olan Snapdragon 835 işlemcisiyle çalışan Google'ın stok Android programının standartlarına uygun bir cihaz.
Hoparlörüne ek olarak yazıyor farkındaysan. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

kayraefendi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Almayın aldırmayın kardeşim... Kronik sorunlu cihazının arkasında durmayan boş beleş bir firma...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Saçmalık. Android one cihaz verceksen direk G7'nin birebirini çıkar. Google LG'den dayak yemekten korkmuş.

TerabyteForever

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Almayın aldırmayın kardeşim... Kronik sorunlu cihazının arkasında durmayan boş beleş bir firma...

Firma artık mobil pazarda battığı için kronik sorunlu cihaz üretmemeye çalışıyor. Kronik sorunların arkasında durmaması güven kaybettirdiği için daha toplayamaz bundan sonra. LG G3'üm için 3.bataryamı sipariş ettim. Dolar fırlamasaydı Nokia 8 falan alacaktım da...

Reaksiyon puanı
5,171
G6 dan sonra kronik sorun kalmadı ki artık lg kâra bile geçti. Şuan lglerin tek eksiği batarya ve fiyat ki v40 bence batarya konusundaki eksikliği gideren telefon olacak....

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
G6 dan sonra kronik sorun kalmadı ki artık lg kâra bile geçti. Şuan lglerin tek eksiği batarya ve fiyat ki v40 bence batarya konusundaki eksikliği gideren telefon olacak....
V40 Türkiye ye giriş yaptığı gibi lg g7 mi verip direk v40 a geçeceğim sırf poled ekranı için 4000 mah pilden söz ediliyo öle olursa 2.5 gün şarja takmaz normal kullanan biri

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yahu dilimde tüy bitti be arkadaş.g3 ve g4 te yani 4-5 sene önce yaşanan sorunları nasıl oluyoda 2018 yılının sonu gelmiş hala aynı şekilde lanse edebiliyosunuz.sorunlar oldu bu kabul kimse inkar etmiyo ama hem g3 ü hemde g4 ü 3-4 sene sorunsuz kullananlarda oldu.samsungta da bi çok ekran sorunları oldu her marka ve cihazda yaşanabilir ama bunu her cihazda varmış gibi göstermemek lazım.1 ay oldu g7 alalı bunca zaman iphone kullandığıma pişman oldum o derece memnunum

Son düzenleme:

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459

G7 de 3000 mah kullanarak V30 dan geri kalan bir firma mı bunu başaracak.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
G7 de 3000 mah kullanarak V30 dan geri kalan bir firma mı bunu başaracak.
V serisi ile g serisini karıştırma ki v30 poled ekranı sayesinde hala 3300 mahlık pil ile en iyi pil performansına sahip.v40 ta bende 4000 mah pil olacağına inanıyorum note 8 ve v30 da 3300 pil kullandılae note 9 4000 e çıkarttı lg v40 ta artık mecbur 4000 pile.ben sabırsızlıkla bekliyorum v40 ı

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Benim gözümde firma fanboyluğu yoktur... Sadece belli firmaların belli modelleri vardır...
Anlatamazsın dostum.v40 dediğimiz telefon lg nin bugüne kadar ki en güçlü telefonu olucak.6/8 gb ram 128/256 gb hafıza 6.3 inç poled ekran 4000 mah pil 3 arka 2 ön kamera %90 ve üzeri ekran kasa oranı boombox speaker hifi quad dac vs vs hepsini barındıracak

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Benim gözümde firma fanboyluğu yoktur... Sadece belli firmaların belli modelleri vardır...

V30 u en çok bekleyenlerden biriydim fakat 950 euro fiyatla çıktığında direk eledim. v40 da da durum farklı olmayacak. OIS konusunda malesef çok kötü.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
V30 u en çok bekleyenlerden biriydim fakat 950 euro fiyatla çıktığında direk eledim. v40 da da durum farklı olmayacak. OIS konusunda malesef çok kötü.
Alakası yok ois konusunda v30 un ne kadar iyi olduğunu gösteren videolar var aç bak.v40 bence 5499 tl ile çıkar kısa sürede 4800 lere iner

M

Murat Burç

SDN Okuru
Alakası yok ois konusunda v30 un ne kadar iyi olduğunu gösteren videolar var aç bak.v40 bence 5499 tl ile çıkar kısa sürede 4800 lere iner
G7'nin bile video stabilizasyonu kötü. Note 9 ve S9 ailesi bariz daha sarsıntıszı video çekiyor.
Alakası yok deme kndin de diyordun izlediğim videolarda hep Note 8 daha sarsıntısız video çekerken V30 videoalru sarsıntıulı diye

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
G7'nin bile video stabilizasyonu kötü. Note 9 ve S9 ailesi bariz daha sarsıntıszı video çekiyor.
Alakası yok deme kndin de diyordun izlediğim videolarda hep Note 8 daha sarsıntısız video çekerken V30 videoalru sarsıntıulı diye
Senin kaçırdığın bi nokta var güzel kardeşim hep gençlik ateşinden kaynaklanıyo bu hak veriyorum o yüzden.konuya gelelim ben v30 yada g7 ois konusunda kusursuz demedim ki.ama arkadaş v30 ois konusunda ^çok kötü malesef^ şeklinde bi cümle kurdu.ois konusunda çok kötünün karşılığı huawei cihazlarıdır lg değil.v30 ve g7 ois konusunda çok kötü eleştirisini hakedecek kadar yani en basit örnek huawei kadar kötü değil aksine iyi.anlatmaya ve açıklamaya çalıştığım şey buydu ok.

Seneye bahar gelmeden yarı fiyatına düşecek G7 bırak mutlu olan mutlu olsun hayat böyle bir şey olsun :D
Aslan sen ergenliğe devam ediyosunda sana şu kadarını söyliyim bırak g7 nin yarı fiyatına düşmesini 10 lira etse bana gene farketmiyo sen ve senin gibiler bunu anlayamıyo sen babanın eline bakarsın ben bi gecede 5 bin harcarım sırf keyfim için anladın.ben 10 yıldır kendi hayatımı kendim kazanıyorum parayada asla kendimden ve sağlığımdan fazla değer ve önem vermedim sana ve senin gibilerede tavsiye ederim ama önce kendi paranızı kendiniz kazanmalısınız.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,171
Açıkcası v40 a 1000$ para vermem ancak lg lerin ikinci eli çok uygun oluyor. Günümüzde dolar bu kadar yüksekken al sat işini iyi yapmak gerek...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Senin kaçırdığın bi nokta var güzel kardeşim hep gençlik ateşinden kaynaklanıyo bu hak veriyorum o yüzden.konuya gelelim ben v30 yada g7 ois konusunda kusursuz demedim ki.ama arkadaş v30 ois konusunda ^çok kötü malesef^ şeklinde bi cümle kurdu.ois konusunda çok kötünün karşılığı huawei cihazlarıdır lg değil.v30 ve g7 ois konusunda çok kötü eleştirisini hakedecek kadar yani en basit örnek huawei kadar kötü değil aksine iyi.anlatmaya ve açıklamaya çalıştığım şey buydu ok.

Aslan sen ergenliğe devam ediyosunda sana şu kadarını söyliyim bırak g7 nin yarı fiyatına düşmesini 10 lira etse bana gene farketmiyo sen ve senin gibiler bunu anlayamıyo sen babanın eline bakarsın ben bi gecede 5 bin harcarım sırf keyfim için anladın.ben 10 yıldır kendi hayatımı kendim kazanıyorum parayada asla kendimden ve sağlığımdan fazla değer ve önem vermedim sana ve senin gibilerede tavsiye ederim ama önce kendi paranızı kendiniz kazanmalısınız.
Benim için özellikle 4K'sı çok kötü. Bak ben o videoyu sabitlemenin zibilyon tane yolunu bulurum emin ol. Video işleme programında sabitlerim vb vb. Normal kullanıcı onu yapmaz.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
LG, geliyor artık bence. G2 bence çok güzeldi, LG'nin canlanmasını isterim ama şu G7 Thinq midir nedir, savunmayın şu telefonu. :D Alınmaz o telefon o fiyatla.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
LG, geliyor artık bence. G2 bence çok güzeldi, LG'nin canlanmasını isterim ama şu G7 Thinq midir nedir, savunmayın şu telefonu. :D Alınmaz o telefon o fiyatla.
Arkadaş huawei p20 proya 5000 samsung s9+ a 5500 iphone 64 lük x e 7500 istiyo lg g7 yeni çıkmış ve güçlü bi cihaz 4000 tl fiyatı var o fiyata alınmaz diyosunuz hala ne alacaksın 4000 e başka :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Valal ben 3780 TL'yte satılan Mate 10 Pro çöpü yerine tercih ederim. ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK daha iyi ekran. ÇOK ÇOK ÇOK daha iy,i işlemci diye uzar gider. Kalırsa batarayda geri kalır ancak.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Valal ben 3780 TL'yte satılan Mate 10 Pro çöpü yerine tercih ederim. ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK daha iyi ekran. ÇOK ÇOK ÇOK daha iy,i işlemci diye uzar gider. Kalırsa batarayda geri kalır ancak.
Huawei yerine ne alsan iyidir zaten.
Arkadaş huawei p20 proya 5000 samsung s9+ a 5500 iphone 64 lük x e 7500 istiyo lg g7 yeni çıkmış ve güçlü bi cihaz 4000 tl fiyatı var o fiyata alınmaz diyosunuz hala ne alacaksın 4000 e başka :)
Evet, fiyatlara şimdi baktım da dövizden dolayı uçmuş ama G7 Thinq'in fiyatı dövize rağmen düşmüş. Huawei ile Apple beni zerre ilgilendirmiyor, çöp. S9 Plus'ın fiyatı 4600 TL Hepsiburada'da bu arada. Yine de G7 Thinq avantajlı tabii. Fiyatlar epey değişmiş ya. :D