lg g7 mi meizu 16 th mi neden ve kamera hangisinin iyi

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
lg g7 mi meizu 16 th mi neden ve kamera hangisinin iyi
siz hangisini alırdıız 3000 tlye

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Lg g7 daha iyi bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses ve kamera konusunda

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
yani bu kişiye bağlı ben kamerayı önemsemiyorum diyelim o zaman meizumu önerirsiniz

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Meizu yazılım ve güncelleme konusunda geride, hatta donanımda önde olduğu konular var tasarım,malzeme kalitesi, kamera kompartmanı ve isteğe göre değişsede çoğunluk tercihi olan samsung süper amoled panel. Ama pek google güncellemesiz ve yazılım desteği olmayan bir cihazı isteyen çıkmaz, donanımsal olarak aynı olmalarına rağmen meizu videoda sadece 30fps desteği veriyor ama lg'ye baktığımız zaman 60/120 fps gibi görebiliyoruz. Ayrıca gece çekimi, kamerada focus hunt,watsapp vs. bildirim sorunu gibi sıkıntılarda yaşanabiliyor meizu 16th'de sonuçta türkiyede ilk çıktığında beni en çok heyecanlandıran ama yaşattığı sıkıntılar neticesinde önermekten çekindiğim bir model oldu 16th.

yani bu kişiye bağlı ben kamerayı önemsemiyorum diyelim o zaman meizumu önerirsiniz

Peki önceliğiniz nedir?

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
lg derim bir meizu fanı olsamda

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Meizu yazılım ve güncelleme konusunda geride, hatta donanımda önde olduğu konular var tasarım,malzeme kalitesi, kamera kompartmanı ve isteğe göre değişsede çoğunluk tercihi olan samsung süper amoled panel. Ama pek google güncellemesiz ve yazılım desteği olmayan bir cihazı isteyen çıkmaz, donanımsal olarak aynı olmalarına rağmen meizu videoda sadece 30fps desteği veriyor ama lg'ye baktığımız zaman 60/120 fps gibi görebiliyoruz. Ayrıca gece çekimi, kamerada focus hunt,watsapp vs. bildirim sorunu gibi sıkıntılarda yaşanabiliyor meizu 16th'de sonuçta türkiyede ilk çıktığında beni en çok heyecanlandıran ama yaşattığı sıkıntılar neticesinde önermekten çekindiğim bir model oldu 16th.

Peki önceliğiniz nedir?
Aynen

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84

Peki önceliğiniz nedir?
Oyun oynıyacam pil önemli kamera deil ve stabillik

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Oyun oynıyacam pil önemli kamera deil ve stabillik

Hacı pil ve performans olarak aynılar. Hatta g7 güncelleme avantajı ile yeni android sürümlerine uyarlanan uygulamalarla daha bir uyumlu olabilir. Pocophone f1'e baktınmı, 4000mah batarya, ram daha fazla, bakır sıvı soğutma var iki cihazda olduğu gibi.

Ama benim önerim g7 olur malzeme kalitesi vs. pek çok yönden daha üstün.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Hacı pil ve performans olarak aynılar. Hatta g7 güncelleme avantajı ile yeni android sürümlerine uyarlanan uygulamalarla daha bir uyumlu olabilir. Pocophone f1'e baktınmı, 4000mah batarya, ram daha fazla, bakır sıvı soğutma var iki cihazda olduğu gibi.

Ama benim önerim g7 olur malzeme kalitesi vs. pek çok yönden daha üstün.
Aynen

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Performansta fark var diye biyorum pilde volkan manavın videolarımdan baktim meizu %10 daha fazla kamera önemli deil o yüzden sordum

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Performansta fark var diye biyorum pilde volkan manavın videolarımdan baktim meizu %10 daha fazla kamera önemli deil o yüzden sordum

Sen bilirsin hocam hayırlı olsun ama temmuz sonu ağustos başı meizu yeni telefonları getirecek bilgin olsun.

Gerçi o da 4000tl olur ama 3600mah ve sd855 işlemcili olacak eğer bütçe yetmezse 16th'de güzel cihaz.

Son düzenleme:

probusra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ben olsam meizu 16th tercih ederim o 2gb ram farkı performansta çok şeyi değiştirir

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Meizu 16 tasarım anlamında bence rezalet bi cihaz hele ki beyazı... Diğer alanlarda da G7 kesinlikle. Zaten bariz bi ekran farkı var. Kamera açısından G7 daha iyi. Ön kamerasını pek beğenmesemde diğerinden daha iyidir.