LG G6 vs ZenFone 5

Secret Hero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar. Geniş açılı kamerası ve radyosu olan bir telefon modeli tercih etmek istiyorum. Bu kriterime uyan iki telefon var. ZenFone 5'in tasarımı çok iyi. Diğer yandan LG G6'nın işlemcisi üst düzey. Öncelik kamera daha sonra ekran ve ses olarak hangisini önerirsiniz?

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,421
Oyun oynanmayacaksa Zenfone 5 almalısın. :)

Reaksiyon puanı
3
aynen candy crush gibi oyunlar oynuyosan senın ıcın daha ıyı olur hem kamerası ıyı hem seklı guzel bence ;)

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Herkese merhabalar. Geniş açılı kamerası ve radyosu olan bir telefon modeli tercih etmek istiyorum. Bu kriterime uyan iki telefon var. ZenFone 5'in tasarımı çok iyi. Diğer yandan LG G6'nın işlemcisi üst düzey. Öncelik kamera daha sonra ekran ve ses olarak hangisini önerirsiniz?
Ghost screen riski var ki internette de hafif de olsa ghost screen vakaları var.Zenfone 5 öneririm.

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Bende bu 2 telefon arasındaydım. FM Radyolu V30+'dan sonra en iyi 2 telefon 1. G6 2. Zenfone 5'di. Kronik sorunları araştırdım bootloop yaşayan yok, Ghost Screen çok çok az gördüm. G6 aldım inşallah bir sıkıntı yaşamam. Telefon gerçekten ateş ediyor. Ön kamerası dışında beğenmediğim hiç bir yanı yok.

G6'nın iyi olduğu yönler:
* İşlemci, Ekran, Suya ve Toza Dayanıklılık, USB Type C 3.1 kullanıyor, SAR Değeri daha düşük
Zenfone 5'in iyi olduğu yönler:
* Hem ön hem arka kamera daha iyi, Bluetooth 5 var, Daha hafif ve daha ince, Depolaması 64 GB, Android 8 var, 4G yüklemesi 150 mbps, 2018 de çıkmış bir telefon, Stereo hoparlör

- Tasarım görecelidir. Ben G6'yı daha çok beğeniyorum özellikle Platin olanını. Pil ömrü olarak G6 1 saat daha fazla oyun oynatıyor ama PC Mark değeri G6 7 saatken Zenfone 5 8 saat 45 dakika falan alıyor. Biraz daha iyi denebilir Zenfone 5 için. Benim için arka kamera çok önemli olduğundan G6'nın kamerasıda işimi gördüğü için (Dxomark 84 almış,Zenfone 5 90 almış), Bluetooth 5'in hayatıma kattığı birşey olmaması, 32 GB depolamanın bana yetmesi, İşletim sistemi güncellemelerini önemsemediğim için G6 aldım.

Sen öncelik kamera sonra ekran ve ses dediğin için Zenfone 5 almalısın.