LG G5 Kullanıcı Kulübü

Ahmet345859

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaşlar lg g5 te daha önce yazdığım veri bağlantısından açık olduğu halde neye girememe dışında bi problem yoktu fakat yeni farkına vardığım çok soluk fotoğraf çekme kötü diyebilecek kadar yardımcı olabilir misiniz

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Mrb arkadaşlar lg g5 te daha önce yazdığım veri bağlantısından açık olduğu halde neye girememe dışında bi problem yoktu fakat yeni farkına vardığım çok soluk fotoğraf çekme kötü diyebilecek kadar yardımcı olabilir misiniz
Hocam foto örneklerini atabilirsen ona göre yardımcı oluruz

Ahmet345859

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Resim yükleyemedim ama şöyle izah edeyim renkleriçok cansız soluk arkadaş ta ıphone 6 var fotoğraf kalitesini beğenmem amma benim telefondan daha renkli çekiyor acaba benim tel de mi bi problem var

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Bende performans kaybı olmadı ama pil sanki daha hızlı gidiyor.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Bende performans kaybı olmadı ama pil sanki daha hızlı gidiyor.
Valla ben genelde 1.5 gün yada 2 güne bir takıyorum telefonu ortalama 4 4:30 saat alıyorum. Uzun kullanınca telefon boşta sarj yiyor ekran süresi uzamıyor o yüzden. Ama bir günde bitirmeye kalksam genelde 6 saat ekran süresi alıyorum hatta 7:30 saat aldığımı biliyorum :D

Kiwy7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6 aydır lg g5 850 tr modelini kullanıyorum.Performans konusunda en ufak bir sıkıntı yaşamadım.Pil performansı açısından çok memnun olduğum söylenemez.Sizden ricam pil performansı uzatma önerileriniz.(messenger kullanma vb.) şimdiden teşekkürler

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Valla ben genelde 1.5 gün yada 2 güne bir takıyorum telefonu ortalama 4 4:30 saat alıyorum. Uzun kullanınca telefon boşta sarj yiyor ekran süresi uzamıyor o yüzden. Ama bir günde bitirmeye kalksam genelde 6 saat ekran süresi alıyorum hatta 7:30 saat aldığımı biliyorum :D
2 gün mü napıyon ya sen. Ders çalışmaktan telefon bile kullanamaz olmuş :D
Ben uçakta 7 saat ekran süresi almıştım hiç kapamadan. Tabi telefon 1.5 aylıktı o zaman. Birdaha 7 saati göremedim :D Isınmada olmamıştı bu arada :D

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
6 aydır lg g5 850 tr modelini kullanıyorum.Performans konusunda en ufak bir sıkıntı yaşamadım.Pil performansı açısından çok memnun olduğum söylenemez.Sizden ricam pil performansı uzatma önerileriniz.(messenger kullanma vb.) şimdiden teşekkürler
Webview'i kaldır. Aklıma başka birşey gelmiyor.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
2 gün mü napıyon ya sen. Ders çalışmaktan telefon bile kullanamaz olmuş :D
Napim 2 üni okuyorum :D Zaten sosyal medya kullanmıyorum sadece whatsap :D :D
Bide kamerayla çok uğrasıyorum. Arada bir oyun oynarım bide. Ama telefonun şarjından bir tek ben memnunum galiba :D

Reaksiyon puanı
8
Napim 2 üni okuyorum :D Zaten sosyal medya kullanmıyorum sadece whatsap :D :D
Bide kamerayla çok uğrasıyorum. Arada bir oyun oynarım bide. Ama telefonun şarjından bir tek ben memnunum galiba :D
o konuda bende memnunum belkide yeni oluşundan bilemem ama zaten dediğim gibi batarya kit ile beraber bir de asla mağdur olmadım ama işte nazara geldim sanırım bugün baya fena düştü :(((

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
o konuda bende memnunum belkide yeni oluşundan bilemem ama zaten dediğim gibi batarya kit ile beraber bir de asla mağdur olmadım ama işte nazara geldim sanırım bugün baya fena düştü :(((
Boşuna kılıfla kullanın demıyorum :D O değilde ekranı geçtim telefonda bulunan fızıksel bir darbe izi çok sıkıntı çokk... Yarın bir gün senden kaynaklı olmayan bir sorunda garantıye gittiğinde garanti çattt diye fiziksel darbe var diyip işin içinden sıyrılıyor

ÖzgürGüneş1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bugün aldığım g5 in lazeri yanmıyor g3 ümde yanıyordu bu telefondamı sorun var iade edicem ona göre

Reaksiyon puanı
8
Boşuna kılıfla kullanın demıyorum :D O değilde ekranı geçtim telefonda bulunan fızıksel bir darbe izi çok sıkıntı çokk... Yarın bir gün senden kaynaklı olmayan bir sorunda garantıye gittiğinde garanti çattt diye fiziksel darbe var diyip işin içinden sıyrılıyor
ben her türlü iade ederim onu hakm heyetinden de ama haklısın sonuna kadar ne önce ki telefonarımdad da ne kılıflar aldım ama işte hepsi yalan oldu alışamıyorum bu gidişle seramik kaplatıcam
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar bugün aldığım g5 in lazeri yanmıyor g3 ümde yanıyordu bu telefondamı sorun var iade edicem ona göre
laser auto-focus tan mı bahsediyosun

begenEC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,
Yine bir güncelleme geldi 300MB civarında. En son güncellemeden sonra ghostscreen sorunum ortadan kalkmıştı. Bu güncellemeyi de yeni yüklüyorum, bilginize.

İyi Günler

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Ya beyler o değilde. Benim telefon aralıkta bir 7.0 güncellemesi aldı onun dışında hiç güncelleme almadı. Ne ayak ya :D
Bu arada telefon h860

Burak Günay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Yine bir güncelleme geldi 300MB civarında. En son güncellemeden sonra ghostscreen sorunum ortadan kalkmıştı. Bu güncellemeyi de yeni yüklüyorum, bilginize.

İyi Günler
banada gelmişti değişen bir şey göremedim ben gözle görünür. hız ve pilde de bir sorun oluşmadı.

begenEC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
banada gelmişti değişen bir şey göremedim ben gözle görünür. hız ve pilde de bir sorun oluşmadı.

Telefonu değiştirdim ama G5 duruyor hala, dediğim gibi çok sık yaşadığım hayalet ekranı bir önceki güncellemeden sonra en fazla 2 kere yaşamışımdır. Onda da telefon aşırı ısınmıştı. Normal de sürekli arkada eski uygulamalar, klavye vs. kalıyordu. Şuanlık cihazda sorun yok, kullanmıyorum da gerçi :)

Reaksiyon puanı
8
Geçen v20d güncellemesini yaptım maalesef arka kamera karanlıkta ışık almıyor fiyat tam 3.0 gibi oldu geniş açı normal ama ana kamera rezalet ayarlarıda kurcaladım olmadı biri yardım etsin çok canımı sıktı bu mevzu

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Alla alla. Resim örneklerini atar mısın ?
Geçen v20d güncellemesini yaptım maalesef arka kamera karanlıkta ışık almıyor fiyat tam 3.0 gibi oldu geniş açı normal ama ana kamera rezalet ayarlarıda kurcaladım olmadı biri yardım etsin çok canımı sıktı bu mevzu