Lg G4'mü Samsung Note4'mü Öneriniz Nedir?

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Note 4 donanım bakımından daha iyi.

fitness24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet ole ama bence genel olarak ikiside iyi

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Fiyat farkı yoksa Note 4 tercih edilebilir

ozcanok

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
2
Touchwiz e katlanabiliceksen note 4 şarj ömrüde daha uzun ama kamera ya önem veriyosan lg g4 daha iyi performans verir

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Şarjı kafana problem etmiyorsan tabiki LG G4

CaStRoLL

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
LG G4 snapdragon kırpış işlemcisi ile yüzünü güldürmez sadece kamera performansı güzel ancak Note 4 tam anlamıyla dolu dolu bir paket Note 4 al

lilamanela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Not 4 daha superuser bir telefon lg g4 batarya performansı konusunda üzüyor ve g4 ün deri varyasyonları rezalet.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

iki cihaz birbirine denk sayılabilir. Ama iyi oldukları yönler farklı;

* lg g4: alacağım telefonun kamerası ve ekranı çok iyi olsun geriye kalan şeyler pekde önemli değil diyorsanız kesinlikle lg g4 almalısınız. işlemcinin oyun performansı güzel ama samsung note 4 kadar değil.

* samsung note 4: ben telefonla üst seviye oyunlarda fps düşüşleri olmadan oynamak istiyorum ve bunu yaparken de batarya performansım iyi olsun diyorsanız samsung note 4 alın. Kamera ve ekranı güzel ama lg g4 kadar değil.

iki cihaz arasındaki farklar bu şekilde.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Eğer uzun süreli oyun oynayacaksın g4 al. Zaten oyun oynamak istiyorum diyorsan pil ve ısı dan feragat ettiğini biliyorum :D ama eğer pil diyorsan note 4. Rom root yaparım diyorsan note 4 kamera diyorsan g4, tasarım diyorsan ben ne biliim :D sen bilcen onu. Multimedia diyorsan note 4. Peki birini aldım. Diğeri için söylediğin özellikler yüzünden acı çekermiyim?
Cevap : hayır. Burada kamera farkını normal koşullarda sen ben gibi adamlar anlayamaz. Anlayan var dxomark... Ama ikiside herkesi her koşulda sevdirir kendini. Senin asıl derdin şu olsun eğer rom vs vs işleri ile yakınsan bu konuda samsung daha uzun ömürlü, ama ben anlamam hiç bilmem diyorsan g4. Kameraymış performansmış bunlar zaten seni EN AZ İKİ SENE çoooook rahat götürür.

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
LG G4 arkadaşım aldı yoğun kullanmasına rağmen şarjının 2 gün gittiğini söylüyor. Ayrıca yapılan karşılaştırmalarda s6 ile karşılaştırılan bir telefon. Ben LG G+'ü öneriyorum özellikle şuaralar fiyatı oldukça uygun.

mursan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Touchwiz e katlanabiliceksen note 4 şarj ömrüde daha uzun ama kamera ya önem veriyosan lg g4 daha iyi performans verir

aslında seçim olayı zor bu 2 telefon da ancak kamera arkadaşın da dediği gibi önemli bir kıstassa g4 bir tık önde ..

FerdiGuclu224

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tolga regis de not 4ü uzunca bir sure kullandığına göre sen sen ol Samsungdan şaşma. Not4 tip olarak daha yakışıklı. G4 patates gibi duruyo. :)

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Kamera ekran stabilite - G4.
GPU Kalem Pil - Note 4.

Uzun lafın kısası.

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Bir lg sevdalısı olarak note 4 sonra lg diyorum :)

fitness24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben samsung kullandım lg de kullandım ama sankı lg daha iyi

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Note 4 hala stabil bir biçimde çalışıyor note 4'ün yanına da stabilite rica edeceğiz :D
Şu an stabil. Kesinlikle stabil.

Ya sonra?

Benim bildiğim Samsung Note 6 çıkınca Note 4'ü harcayacak. Note 3'ü de Note 5 çıkarken harcamıştı.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Spen buyuk ekran ve touchwiz seviyorsan note 4 alinabilir
Kamera olarak iyi olsun istiyorsan lg g4 tavsiye ederim. Lg g4 ekran konusunda da cok basarili
Tabi note 4 de basarili:) ancsk g4 ekrani daha yeni bir teknoloji. Bundan dolayi g4 diyorum

kenan anıl ataker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg batarya konusunda icler acisi ayrica 2199dan 6 ayda 1299 dusen telefon da bence bir sikinti vardir diye dusunuyorum ,

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
LG nin fiyatının hızlı düşmesi kazanç odaklı strateji geliştirmemesindendir. Bu kullanıcı işine gelir. Bir ürün ucuz diye kötü olacak diye bir şey yok. Ayrıca Apple de HTC de fiyat zor oynayan bir politikaya sahip bu çok iyi olduklarını göstermez. Önemli olan az fiyat çok performans