LG G4 Kullananlar Kulübü

mehmet38050

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar ben 4 ay önce almıştım dokunmatik sorunu çıktı şuan garantide iade işlemleri için uğraşıyorum kabul olucaktır umarım fakat g4 çok sevdim kamera hız vb. ama bu kronik sorunlar düzelmişmidir tekrar almak istiyorum ama yine garantilik sorun olursa beklemek istemiyorum biraz soğudum ama yeni cihazlarda bu sorunlar varmıdır lg tr garantili alacağım. ve bu fiyatlara 1600 1800 civarı telefon önerileriniz var mıdır

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar ben 4 ay önce almıştım dokunmatik sorunu çıktı şuan garantide iade işlemleri için uğraşıyorum kabul olucaktır umarım fakat g4 çok sevdim kamera hız vb. ama bu kronik sorunlar düzelmişmidir tekrar almak istiyorum ama yine garantilik sorun olursa beklemek istemiyorum biraz soğudum ama yeni cihazlarda bu sorunlar varmıdır lg tr garantili alacağım. ve bu fiyatlara 1600 1800 civarı telefon önerileriniz var mıdır
Benim telefonda anakart ve ekran sorunu yüzünden gitti sıfır kutuyla geldi 1.5 aydır kullanıyorum sorun çıkmadı ama korkarım ki 1 yılını doldurmadan bozulsun.

mehmet38050

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Benim telefonda anakart ve ekran sorunu yüzünden gitti sıfır kutuyla geldi 1.5 aydır kullanıyorum sorun çıkmadı ama korkarım ki 1 yılını doldurmadan bozulsun.
ben şuan değişim onayı bekliyorum onaylanınca iade isteyeceğim daha 4 ay oldu alalı fakat g4 çok hoşuma gidiyor hala alsam mı almasam mı kararsızım ama sendeki cihaz dada sorun cıkmazsa bile 1 sene dolmadan bence kronik bir sorun çıkabilir

ugurdmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Çok ısınıyor oyun oynarken veya herhangi programı kullanırken..Radyo olmaması sıkıntı.Ayrıca telefon sessizde olduğu halde bazen kendi kendine normal moda alıyor kendini bunu da anlayamadım neden böyle..Ama genel olarak memnunum şu an.

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben şuan değişim onayı bekliyorum onaylanınca iade isteyeceğim daha 4 ay oldu alalı fakat g4 çok hoşuma gidiyor hala alsam mı almasam mı kararsızım ama sendeki cihaz dada sorun cıkmazsa bile 1 sene dolmadan bence kronik bir sorun çıkabilir
Banada öyle geliyor gerçi taksidi olmasa bende değiştirirdim.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Ama açıkcası ben hala alıp almamakta kararsızım bazıları o sorunlar ilk çıkan serilerde vardı yenilerde yok diyor ama terettüt ediyorum yinede

lg v10 için de ghostscreen var dediler ama benim cihazda olmadı kullanım ile de alakalı tutup telefon şarjda oyun oynarsan ekran parlaklığını da köklersen işlemci de tost olur ekran da iz de kalır

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar merhaba. Meşhur Ghost Screen olayı benim cihazda da var ve bariz bir şekilde. Telefon 505 serisi çok fazla ısınıyor ve ısınma sonucu ghost screen oluşuyor. Şimdi benim sorum şu. LGTürkiye garantili bir cihaz bu fakat promosyon ürünü olarak aldım ben bunu. Fatura'da öyle geçiyor. Bedelsizdir promosyon ürünüdür diye ama sonuçta 2 yıl garantisi var. ocakta aldım telefonu. Değişim hakkım devam ediyor mu böyle bir talep de bulunabiliyor muyum ?

orhan çolakkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6.0 ile alakalı değil sorunlar. Telefonun donanımında sıkıntı var. Aslında telefonun kendisi sıkıntı :)
bence lg g4 fotoğraf çekimi iyi sayılır ama video çekimi berbat görüntüde sağlı sollu yalpalamalar kaymalar oluyor video çekiminde açıkçası g4 aldığıma çok pişmanım

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bende 2.el g4 almayı düşünüyordum 10larca olumsuz yorum görünce vazgeçtim.Asus hakkında da baya olumsuz yorumlar var resmen kullanıcılar ateş püskürüyor kardeşimde de zenfone 2 var pek memnun değil o yüzden ben asustan da komple vazgeçtim.Huawei hanor 7 güzel ama bütçem yetersiz eğer sizin bütçenize uygunsa alınabilir.

matrix_92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
selam dostlar. bende lg g4 vardı cihazım bu ay sonunda 10. ayını tamamlıyor aveadan tarifeye ek olarak almıştım. Cıhaz mayıs ayında bootloop olmuştu ve servısten anakartı ve seri numarası değişmiş olarak geldi. İki gece önce cihazı %100 şarj ettikten sonra çıkarıp uyudum, sabah uyandığımda kapalıydı, açmaya çalıştım fakat bootloop benzeri bişeyle karşılaştım sonunda cihaz ekranı yarısı gri yarısı siyah şekilde kalakaldı. Yine servise göndermek zorunda kaldım ve şu an beklemedeyim. Bu saatten sonra cihazın değişim veya iadesini talep etme hakkım var mı? Ne yapmalıyım? Cihaz anakartı değişmiş halde gelse bile yine aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum.

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2
selam dostlar. bende lg g4 vardı cihazım bu ay sonunda 10. ayını tamamlıyor aveadan tarifeye ek olarak almıştım. Cıhaz mayıs ayında bootloop olmuştu ve servısten anakartı ve seri numarası değişmiş olarak geldi. İki gece önce cihazı %100 şarj ettikten sonra çıkarıp uyudum, sabah uyandığımda kapalıydı, açmaya çalıştım fakat bootloop benzeri bişeyle karşılaştım sonunda cihaz ekranı yarısı gri yarısı siyah şekilde kalakaldı. Yine servise göndermek zorunda kaldım ve şu an beklemedeyim. Bu saatten sonra cihazın değişim veya iadesini talep etme hakkım var mı? Ne yapmalıyım? Cihaz anakartı değişmiş halde gelse bile yine aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum.
Kesinlikle fatura ve servis evraklarıyla Tüketici Hakem Heyetine başvur. Çatır Çatır alırsın.

LG=Pişmanlıktır. Almayınız Aldırmayınız

gokhankandem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bendede ghostscreen ısınınca cıkmaya basladı . ve telefon sarj felan sey alalı 8 9 ay oldu güzeldi memnundum bu haftalar böyle oldu anlamadım ya

mhmtgns

Asistan
Reaksiyon puanı
16
601k üstü seri kodlu kullananlar telefondan memnunlarmı

kdb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba. Lg Türkiye garantili cihazımı bugün hayalet ekran probleminden dolayı servise götürdüm. Sıkıntımı servis elemanına anlattım. Bana 15 güne kadar hayalet ekran sorunuyla ilgili bir yazılım güncellemesi geleceğini, düzelmezse ekran değişimi yapılacağını söyledi. Sorunun yazılımsal olmadığını, Lg'nin bu sorunu kabul ettiğini, hatta çözüm olarak sonraki serilerin ekranını kararttığını söyledim. Buna rağmen yazılımı beklemem konusunda diretti. Tabii bu aşamadan sonra hararetli bir şekilde konuşmaya başladık. Ayrıca telefonumun 1 yıllık olması sebebiyle, Lg'nin bile kabul ettiği ayıplı malın değişimini kesinlikle yapmayacaklarını da belirtti. Ben de tamiri kabul etmediğimi söyleyince pişkin pişkin etmeyebilirsin diyor bir de. Bahsettikleri 6 ay saçmalığının en ufak belirtisini garanti şartlarında göremedim. Hatta ayıplı mal olduğu için değişim ve para iadesi hakkımın olduğu yazıyor. Bu durumda tüketici hakem heyetine başvurup direk fatura tutarımı almayı düşünüyorum. Size sorum şu, bu şartlar altında hakem heyetinin kararı lehime olur mu? Ayrıca ekran değişimi yapıldıktan sonra başvurabilir miyim? Ya da kararın lehime sonuçlanması için ne gibi yollar izlemem gerekir? Bilenler tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim. Bir de bir yerde hakem heyetine başvururken direk faturadaki ismin başvurması gerektiği gibi bir yazı okumuştum. Bu doğru mudur; fatura başkasının adına çünkü, onu aramam gerekecek böyle bir durum varsa. Şu bizi uğraştırdıkları işlere bakın, gerçekten ayıp. Lg Müşteri Hizmetleri de kaç gündür meşgul çalıyor. Böyle bir şey yok.

mehmet38050

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar tavsyelerinizi bekliyorum g4 dokunmatik sorunu yüzünden ılk 6 ayda oldugu için bimeksten 1700 hediye çeki aldım tekrar g4 almayı düşünüyorum ama bimeks eylüle kadar gelmeyebilir dedi ve alma konusunda kronik sorunlar yüzünden kararsızım ve 2000 civarı kadar telefon önerileriniz var mıdır ?

Serkan Düzdağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar tavsyelerinizi bekliyorum g4 dokunmatik sorunu yüzünden ılk 6 ayda oldugu için bimeksten 1700 hediye çeki aldım tekrar g4 almayı düşünüyorum ama bimeks eylüle kadar gelmeyebilir dedi ve alma konusunda kronik sorunlar yüzünden kararsızım ve 2000 civarı kadar telefon önerileriniz var mıdır ?
Kesinlikle LG g4 yada LG markası olan birşey alma bence. g4 te kronik sorun var ve lg markasında sorun çıktığı zaman müşteri hizmetleri sıfır. Bende g4 vardı 8 ay sonra telefon bozuldu ve para iadesi istedim veremeyiz dediler tüketici hakem heyetine başvurdum ve kazandım inşallah alıcam parasını ama 4 aydır uğraşıyorum ellerinden geldiği kadar zorluk çıkarıyorlar. Kesinlikle ve Kesinlikle sırf müşteri hizmetlerinden dolayı lg benim için yok hükmünde artık.

blgc00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
g4 aldım 1 hafta oldu android 6.0 sarjı çabuk bitiyor 1 günü zor çıkarıyorum sizce garantiye mi vermeliyim şoklama mı yapmalıyım

orhan çolakkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence lg g4 fotoğraf çekimi iyi sayılır ama video çekimi berbat görüntüde sağlı sollu yalpalamalar kaymalar oluyor video çekiminde açıkçası g4aldığıma çok pişmanım artı pil çok yiyor oyun oynamadığım halde pili 1 günü zor çıkarıyor satacam galiba ya asus z

mehmet38050

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar bütcem 2300 suan bu paraya ıphone 6 16 gb alabiliyorum fakat sizinde önerilerinizi almak istiyorum

kubraairvaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birkaç aydır ghost screen sorunuyla karşı karşıyayım şuan değil ama 1 ay sonra servise gönderebileceğim. servise gönderen var mı ne dediler ne yaptıla garanti kapsamında mı bilgilendirir misiniz?

orhan çolakkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence lg g4 fotoğraf çekimi iyi sayılır ama video çekimi berbat görüntüde sağlı sollu yalpalamalar kaymalar oluyor video çekiminde açıkçası g4 aldığıma çok pişmanım

abdurBrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar. yaklaşık 3 ay önce hepsiburada'dan ithalatçı (evo) garantili lg g4 (h815-v20g-eur) aldım. telefon görüşme esnasında pat diye kapanıp yeniden başlıyor. sizde de oluyor muydu bu durum? yazılım kaynaklı mıdır yoksa garantiye mi göndersem?