Lg g4 alınır mı?

kayacihat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar lg g4 fiyati düşerse almalı mıyim?1200tl ye falan iner mi?son serilerde sorunlarin çozuldugu soyleniyor son seri oldugunu nasil anlarim

M

Murat Burç

SDN Okuru
1200 tlye G4 yerine Xioami mi5 alırdım açıkçası. G4 nasıl iyi telefon kamera ekran ve sese önem veren insanlar için ideal ama batarya sıkıntı

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bu saatten sonra G4 pek önerilecek bir cihaz değil.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Xiaomi Mi 5 olmadı G5'e göz at.:)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
g4 aldım bootloop sorunu ihtimali yüzünden tekrar olsa almazdım.

mi5 varken geri kalan önemsiz

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
sizindeki sorunlumuydu lg g4 sorunsuzu yokmu
10 ayı devirdim hiçbir sorun çıkmadı henüz. titiz kullanıyorum ısınmasına asla izin vermiyorum.
ama korkusu yeter. ayrıca cihaz bariz şekilde ısınıyor. 2k ekran da işin içine girince pil süresi çok düşüyor.

şu an g4'ün benim için tek kurtarır yanı fotoğraf makinasının efsane olması.

ama şimdi sorsalar üzerine para verip mi5 alırım. aldığımda fiyat performans olarak en iyi cihaz g4 dü o yüzden satın aldım

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhabalar lg g4 fiyati düşerse almalı mıyim?1200tl ye falan iner mi?son serilerde sorunlarin çozuldugu soyleniyor son seri oldugunu nasil anlarim

Merhaba,

1200 tl'ye düşermi derken sanırım lg tr garantili bir g4 almayı düşünüyorsunuz. Şuan ithalatçı garantili fiyatı 1100 tl'den bulmak mümkün. O nedenle bir kampanya olmaz ise lg tr garantili g4'ü 1200 tl veya altına almak pek mümkün değil. Arasında 100 lira fark olmaz.

Kronik sorunları olan bir model oldu g4. Fakat bu sorunları son serilerinde düzeltti firma. Kutı üzerinde yan tarafta bir etiket var. Orada s/n:..... Diye bir kod var. O kod 505k.... İle 600k... Arası bir numara ile başlıyorsa o cihazı almayın. 601k.... ve üstü serilerde sorunlar giderildi. Elimizde 605k....'lı bir cihaz vardı uzun süre sorunsuz kullanım sondu. Benzer zamanlarda 505k ve 506k kodlu cihazlarda bootloop sorunu oluştu. Lg tr garantili idi. Servise gönderdik değişim oldu sıfır kutu ile. Sizde 601k ve üstü serilerden bir cihaz alıcaksanız tavsiye ederim.

Sizin düşündüğünüz fiyat bandında yani 1200 tl ve altında xiaomi mi5 oldukça güçlü bir yer edindi. Bu fiyat bandındaki en güçlü donanıma sahip olan cihaz amiral gemi özelliklerini orta segment cihaz fiyatına veriyor. Tavsiye ettiğim bir model mi5.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Şimdi 1000 ₺ ve üstü bi para vereceksek G4 almak pek mantıklı gelmiyor açıkcası. O paraya snapdragon 820 işlemcili telefon alınır. Benim tercihim G4 yerine GM 5 Plus olabilirdi.
Xiaomi Mi5 alır mıydım sanmıyorum. Hadi aldık diyelim cihaz sıkıntı çıkardı diyelim servis konusu sıkıntılı olur bence. Ben Mi5 e falan bulaşacağımı sanmıyorum.

CC-9RAP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Alma. Anakart sorunu yaşayıp pişman olursun.

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Hocam aşağı yukarı tanıdığım 6-7 kişide var. 2 tanesi değişime gönderdi anakart sıkıntısından. Biraz şanslı olmak lazım:)

Sina POLAT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben g4 kullanıcı olarak kesinlikle almanı tavsiye etmem. Bootlop sorunu mevcut olduğu için anakart değişti.Üzerine Ghostscreen sorunu çıktı ve lg artık biz bunu sorun olarak kabul etmiyoruz dedi ve yaklaşık 1 aydır garanti dahilinde bile olsa ghostscreen sorununu kabul etmiyor.Neredeyse her g4de bu sorunların ortaya çıktığını düşünürsen ben olsam almazdım.Vereceği paraya daha iyi bir telefon alabilirsin.Pil tüketimi cabası.

Ata-kan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
al dostum cok uzun zamandır kullanıyorum yok bir şeyi ama açılmama şansına kalmıs bilemem

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Ben g4 kullanıcı olarak kesinlikle almanı tavsiye etmem. Bootlop sorunu mevcut olduğu için anakart değişti.Üzerine Ghostscreen sorunu çıktı ve lg artık biz bunu sorun olarak kabul etmiyoruz dedi ve yaklaşık 1 aydır garanti dahilinde bile olsa ghostscreen sorununu kabul etmiyor.Neredeyse her g4de bu sorunların ortaya çıktığını düşünürsen ben olsam almazdım.Vereceği paraya daha iyi bir telefon alabilirsin.Pil tüketimi cabası.
Ne yalan söyleyeyim bu Lg v20'yi çok beğendim bizim G2 kullanan bir arkadaş var bana diyor hiç bir sıkıntı yaşamıyorum temellice bir fikir değişikliği yaşadım normalde ben de sevmezdim.Bu arada geçmiş olsun.:(

Tatlinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim bu g4 e pil sorunu var diyenlerin telefonunun şarjı kaç gün gidiyor ya? Her gün sürekli internetteyim, oyun da oynuyorum, telefon da konuşuyorum ama akşam yatarken %20 gibi şarjım oluyor. Nası bi sorun var? Ayrıca ısınmak gibi bi sorun hiçbirzaman olmadı. Bahsedildiği gibi senin şuan piyasa bulacağın hiçbir G4 anakartında sorun yok. Kronik başka bi sorun da yaşamadım. Yedek parçası yetkili servisi gayet yaygın müşterisi olan LG bence mi5 gibi bi telefondan çok daha mantıklı.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Kesinlikle sacmalik !!! G4 kullanicisiyim bukadar muazzam bir cihaz olamaz pil suresi sabah 8 en aksam en az 19:00-20:00 a kadar aliyorum 4.5G voLTE gibi hizmetler surekli acik oldugu halde .. Kamerasi cok iyi ses konusunda haporlerini anlatmaya gerek yok kulaklik cikisi biraz basarisiz sadece . on kamerasi selfie konusunda cok basarili kisacasi gayet iyi bir cihaz bence alinir

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Kesinlikle sacmalik !!! G4 kullanicisiyim bukadar muazzam bir cihaz olamaz pil suresi sabah 8 en aksam en az 19:00-20:00 a kadar aliyorum 4.5G voLTE gibi hizmetler surekli acik oldugu halde .. Kamerasi cok iyi ses konusunda haporlerini anlatmaya gerek yok kulaklik cikisi biraz basarisiz sadece . on kamerasi selfie konusunda cok basarili kisacasi gayet iyi bir cihaz bence alinir
Şiddetle söylüyorum bence bu 1.parti 2.parti dalgasında iş.Bu arada ağzına sağlık ben eskiden sevmezdim ama seneye Lg almak istiyorum.:)

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Şiddetle söylüyorum bence bu 1.parti 2.parti dalgasında iş.Bu arada ağzına sağlık ben eskiden sevmezdim ama seneye Lg almak istiyorum.:)
Buyuk ihtimal oyle ustad benimki hangi parti hangi seri hic bilmiyorum 5 ay once turkcell den aldim 2 liraya pisman degilim verdigim para helal olsun yani [emoji1]

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Buyuk ihtimal oyle ustad benimki hangi parti hangi seri hic bilmiyorum 5 ay once turkcell den aldim 2 liraya pisman degilim verdigim para helal olsun yani [emoji1]
Umarım ben de aldığımda pişman olmam.
Not:ben seneye v20 almayı düşünüyorum.:)

Hrksbndncy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Görkem beyin dediği doğruysa tr garantili 1200 tl alınabilir (mi5 yerine alınabilir en azından kendi firmasi ile irtibat halinde olursunuz)

Yaklaşık 1 aydır mi5 kullanicisiyim 1159tl ye aldım bu telefonda güzel , kendi arayuzu benim çok hoşuma gitti tavsiye ederim lg kullanmadigimdan karşılaştırma yapamiyorm ama mi5 ile sorunuz varsa cevaplayabilirm