Lg g3 mu ,xperia.z3 mu arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar lg.g2 telefonum var.ya z3 yada g3 almayi dusunuyorum fikriniz nedir

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bende g2 kullanıyorum satabilirsem z3 compact alacağım büyük telefon alacak olsam z3 alırdım eğer z3ün de z2 gibi kronik sorunları yoksa tabi birşey söylemek için erken şimdilik incelemeler yapılsın z3 ün ona göre bakmanı öneririm.

MasterStar21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
G2 den G3 e geçince bana göre çok bir fark yaşamassın bana göre G3 iyi ama G2 den geçilmeye değmez.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Z3 herzaman ileriye bakmak iyidir

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende g2 kullanıyorum satabilirsem z3 compact alacağım büyük telefon alacak olsam z3 alırdım eğer z3ün de z2 gibi kronik sorunları yoksa tabi birşey söylemek için erken şimdilik incelemeler yapılsın z3 ün ona göre bakmanı öneririm.
z3 un kronik.sorunlari soyle biliyorum z2 nin sorunlari tespit edilip daha stabil hale getirilmisi z3 onun icin z3 sanki daha yakinim gibi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Z3 herzaman ileriye bakmak iyidir
Valla size katilmiyorum degil hani z3 daha yakin aklimda ama tam emin olamadım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

G2 den G3 e geçince bana göre çok bir fark yaşamassın bana göre G3 iyi ama G2 den geçilmeye değmez.
Oda var aslinda memnunum g2 den ama fotograf kalitesi biraz yatkinligim var o yuzden z3 caydiriyor beni,

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
G2 nin ne sorunu var da degistirmek istiyorsun bence donaniminin simdikilerden cok da farki yok 2k ekran desen icerik yok dogru durust islemcinin de cok bir artisi yok

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
G2 nin ne sorunu var da degistirmek istiyorsun bence donaniminin simdikilerden cok da farki yok 2k ekran desen icerik yok dogru durust islemcinin de cok bir artisi yok
Aslinda hic.bir.sikayetim yok ama fotograf merakim beni rahat birakmiyor :) surekli fotograf makinami yanimda tasiyamiyorum cogu zaman telefonla cekiyorum ,z3 bu konuda zaten cezbediyo ya

MasterStar21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Z2 fotoğraf ve Video çekerken çok ısınıyor Z3 nasıl olacak bakalım bence acele etmeyin
Biraz daha bekleyin derim.

k_sevil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hani performans olarak G2 yi ikiye katlasalar geç derimde aralarında pek bi fark yok. bekle Android L bi çıksın 64 bit desteği gelsin 2015 te 64 bit işlemcili telefonlar moda olunca üzülürsün. G2 den sıkıldım diyosan Z1 al, Z3 le aralarında pek bi fark yok zaten, kameraları da aynı gibi.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bence 2015 amiral gemilerinni bekle en azından g2 güzel telefon idare eder seni çok rahat bir şekilde illa alcam diyosan g3 önerirdim ama çok kapanma sorunu oluyomuş duyduklarıma göre ama hepsinde değil z3 de iyi telefon kamera istiyosan ve tasarım su geçirmezlik vs z3 daha mantıklı (snapdragon 805 ile gelse kesin z3 derdim) ama lg g3 de cok hızlı odaklıyo gerçekten ve çift flash ois + var yani 13 mp güzel çekiyo yine neyse artık kararını sen ver çok karışık yazdım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...