Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar G3 ün hava widget ini beğenmiyorum G2 nin ki gibi hava widget olan ve düzgün çalışan program öneriniz var mı ?
X Widget ı denemeni tavsiye ederim içerisinde yüzlerce hava durumu Widget ı mevcut.

SSVer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G4 ü sabırsızlıkla bekliyorum zaten,G2 den çok memnundum G3 e geçmem biraz şımarıklık aslında ama fotoğraf merakı beni ona itti,ekranı içinde bide millet övünce karşılaştırma şansım olmamıştı ,telefonu alınca kendi G2 ile kıyasladım, açıkçası oda biraz morelimi bozdu mat oluşu neyse yapıcak bişey yok G4 ü beklemeye devam :)

nasıl bir hayal kırıklığı bu anlayamadım. bende iki telefonde mevcut ama bariz bir farkla G3 önde. G3 daha gerçek halleriyle gösteriyor renkleri, parlatmadan. bu yüzden G2 sizi yanıltıyor.

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
X Widget ı denemeni tavsiye ederim içerisinde yüzlerce hava durumu Widget ı mevcut.

Tesekkur ederim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

nasıl bir hayal kırıklığı bu anlayamadım. bende iki telefonde mevcut ama bariz bir farkla G3 önde. G3 daha gerçek halleriyle gösteriyor renkleri, parlatmadan. bu yüzden G2 sizi yanıltıyor.

Ben mi yanildim bilmiyorum ama dediginiz dogru aksam sirf sizin dediklerinizden sonra telefonu sattigim arkadasimin yanina gittim karsilastirdim g3 daha gercekci evet ilk mat gibi geliyo ama dediginiz. :)

osman4151

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar cpu-z de benim cpu 0 ve cpu 3 aktif diger ortadaki ikisi stopped durgun halde bu herkesde mi boyle acaba ?

dramosfer69

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar G2 mi satıp yerine 32 gb lık G3 aldım,almadan öncede bu forumdaki arkadaşlardan da epey bi bilgide aldım herkez olumlu konuştu telefon için.ama umduğum gibi çıkmadı birincisi ekran netliği g2 nin daha net G3 ün ekranı quad ekran ama mat geldi bana filim taktırmadım ekrana,kamera karşılaştırması cekimler felan g2 nin daha net ve renkli daha orjinal görüntüye yakın,daha önce g2 kullanan arkadaşlar bu tarz şikayet yaşadılarmı merak ediyorum.Bir de şarj meselesi telefonu kullanmaya başladığında deli şarj gidiyo ısınma sorunu hiç yok bazı arkadaşlar ısınma sorunundan bahsetmiş bende hiç olmadı,telefondan soğudum sizin görüşleriniz nedir arkadaşla ?
Yani sen diyosun g2 g3 ten daha iyiydi:D

bigOver55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar daha önceden de yazmiştim 2 aylik g3 32 gb telefonumu satiyorum vatancomputerdan alinmiş bir telefon lg türkiye garantili almak isteyen arkadaşlar bana burdan ulaşsin lütfen bende tekrar nokia lumia ya dönmek istiyorum androidin stabilize olmamasi canimi sikti ve bunaltti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadşlar bende lg g3 32 gb hafıza 3 gb ram modeli var telefonun 3 gb raminın 2 gbaytı devamlı dplu gözüküyor ne yapmalıyım:confused1::confused1::confused1::confused1::confused1::confused1:

hellischild

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bu ekrani ikiye bölüp kullaniyoruzya işte oraya istediğimiz uygulama ekleyebiliyor muyuz? Chrome da gezinirken note almam gereken oluyor note almak icin oraya uygulama eklemek istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

StormScene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba ben LG G3 almayı planlıyorum telefonu alma sebebim oyun oynamak ve fotoğraf çekmek için genel olarak internet üçüncü planda kalıyor önerirmisiniz internette incelemelerime göre oyun performansı konusunda pek üst düzeyde olmadığı söyleniyor.32 gb lik almayı planlıyorum.

bigOver55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba ben LG G3 almayı planlıyorum telefonu alma sebebim oyun oynamak ve fotoğraf çekmek için genel olarak internet üçüncü planda kalıyor önerirmisiniz internette incelemelerime göre oyun performansı konusunda pek üst düzeyde olmadığı söyleniyor.32 gb lik almayı planlıyorum.

dostum ben android kullanıcısı değildim ilk defa aldım wp kullanıyordum pek beğenmedim o yüzden ama telefonu herkeze öneriyorum çünkü gerçekten çok güzel bir telefon oyun performansı internette dolaşma zevki ve heleki müzik zevkine diyecek hiçbirşeyim yok çünkü müzik son ses olduğu zaman kendi konuşmalarımı bile zor duyuyorum çok güzel bir telefon. çok aşırı bir ısınma sorunu yok gayet normal bir ısınması var oda çok aşırı oyun oynadığında internette dolaştığında ısınma olmuyor. bende 32 gb lık telefon var lg türkiye garantili ben satıp wp ye dönmek istiyorum lumia 930 veyahut 1520 alacam o yüzden satıyorum yanında ekran koruyucusu, kılıfı ve 3 adet yedek ekran koruyucusu ile birlikte verecem. almayı düşünürsen 0545 282 01 22 bana burdan ulaşabilirsin.

osman4151

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Kardesim ben kullaniyorum internette veya sosyalmrdy ada takildigin surece sorun yok ama oyun oynadgn zaman baya bi isiniyor bilmiyorum ben alip almaman konusunda kararsizim ama oyunlarda isinma var kamerasi cok iyi ben memnunum ama oyun oynayasm gelmiyor acikcasi

bigOver55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesim ben kullaniyorum internette veya sosyalmrdy ada takildigin surece sorun yok ama oyun oynadgn zaman baya bi isiniyor bilmiyorum ben alip almaman konusunda kararsizim ama oyunlarda isinma var kamerasi cok iyi ben memnunum ama oyun oynayasm gelmiyor acikcasi

vallaha dostum senin telefonda ısınma var galiba benim telefonumda öyle bir problem ile karşılaşmadım evet ısınıyor ama dediğin kadar değil

osman4151

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vallaha dostum senin telefonda ısınma var galiba benim telefonumda öyle bir problem ile karşılaşmadım evet ısınıyor ama dediğin kadar değil

Kardesim arkadas senden alicaksa madem telefonunun cok isinmadgni idda ediyorsun alacagi zaman acar saglam bir oyunu oynar yarim saat sonra kendisi karar verir dedigin gibi rahatsiz etmiyecek kadarsa alir.. Hayirli Gunler..

Kardesim arkadas senden alicaksa madem telefonunun cok isinmadgni idda ediyorsun alacagi zaman acar saglam bir oyunu oynar yarim saat sonra kendisi karar verir dedigin gibi rahatsiz etmiyecek kadarsa alir.. Hayirli Gunler..

bigOver55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

dostm ben alsın almasın kimseyi yanıltmaya çalışan bir insan değilim kendi telefonumdan bahsediyorum sadece yani burda artisliğin luzumu yok

osman4151

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostm ben alsın almasın kimseyi yanıltmaya çalışan bir insan değilim kendi telefonumdan bahsediyorum sadece yani burda artisliğin luzumu yok

Ben artistlik yaptigimi dusunmuyorum dostum sadece fikrimi beyan ettim sonucta bu telefonu bnde kullaniyorum.

Ben artistlik yaptigimi dusunmuyorum dostum sadece fikrimi beyan ettim sonucta bu telefonu bnde kullaniyorum.

bigOver55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evy kardeşim haklısında öyle bi yazı yazdın ki kusura kalmayasın ben yanlış anladım o zaman ben telefondan her konuda memnunum sadece android alışamadığım için satıyorum. arkadaşı görüncede yazdım bilgi amaçlıda bende ısınma dediğin kadar değil diye ekledim. Bu arada anlayışın için teşekkür ederim bir kere daha kusura bakma yanlış anlamışım.

osman4151

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evy kardeşim haklısında öyle bi yazı yazdın ki kusura kalmayasın ben yanlış anladım o zaman ben telefondan her konuda memnunum sadece android alışamadığım için satıyorum. arkadaşı görüncede yazdım bilgi amaçlıda bende ısınma dediğin kadar değil diye ekledim. Bu arada anlayışın için teşekkür ederim bir kere daha kusura bakma yanlış anlamışım.

Onemli degil kardesim bende yanlis bisey soylediysem snde kusura bakma ben cocuk alsn eline telefona baksn bi oyun oynasn derken genel manada konustum aslnda sadece snn telefonunda degil gitsn teknosada incelesin hosuna giderse alsn dedim..

Onemli degil kardesim bende yanlis bisey soylediysem snde kusura bakma ben cocuk alsn eline telefona baksn bi oyun oynasn derken genel manada konustum aslnda sadece snn telefonunda degil gitsn teknosada incelesin hosuna giderse alsn dedim..

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
G3 kullanan arkadaşlar telefonuza farklı rom attıysanız Stock Roma geri dönüş yapınız Aralık Sonu G3 Lolipop geliyor.
10259955_10200157198930535_1295878330442166681_n.jpg

bigOver55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bakalım biz begenecek miyiz :D daha güncellemeler gelicek o yüzden hemen konuşmak yada ilk gelen güncellemede kötülemek yanlışmış gibi geliyor

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
yeni almıştım g3 ü güncelleme felan yapmadan kıyasladım,sonra güncelleme yapınca fark attı fişek gibi oldu :)
G3 eylül ayına kadarki en iyi telefon ondan sonra note 4 le z3 cıktı suan 3. En iyi tel bence cindeki telefonlari saymiyorum iphone 6 ya gelirsek rezalet keske G3 te quad hd olmasa cok cok daha iyide quad hd cok gozukmuo gereksiz onun harici de super (G2 kullanıcısı) LG candr gerisi heyecan universiteye gecince G5 alcam

bigOver55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G3 eylül ayına kadarki en iyi telefon ondan sonra note 4 le z3 cıktı suan 3. En iyi tel bence cindeki telefonlari saymiyorum iphone 6 ya gelirsek rezalet keske G3 te quad hd olmasa cok cok daha iyide quad hd cok gozukmuo gereksiz onun harici de super (G2 kullanıcısı) LG candr gerisi heyecan universiteye gecince G5 alcam

desene universiteye daha çok yolun var :D

medaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iyi günler arkadaşlar
telefonda ki yönlendirmeyi nasil iptal edebilirim?
Telefon karşi tarafa asla meşgul veya kapali çalmiyor ?