S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim tel 410 s/n nasıldır ayrıca çakma imei kullanıyorum lg sitersinden pc suiti yüklemiyor android 5 e yüklesem telefonun imei gitmemesi için ne yapmalıyım? teşekkürler

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar G2 kullanıyorum , G3 almayı önerirmisiniz ? yani G3 e geçmeye değer mi ,ısınma, pil, kasma sorunları nedir ?yardımcı olursanız sevinirim

bigOver55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wallahi hocam ben herkeze öneririm. g3 den gayet memnunum alırsan 32 gb 3 gb ramli olanı almanı tavsiye ederim ekranı yüzünden herkez çok ısınıyor diyor ama ben henüz öyle bir şeye ile rastlamadım. Android'in kendine özel hafızasının dolmasına karşın çok çok hafif bir kasması oluyor ama onu emin olun hiç görmüyorsunuz zaten ben kullanıyorum alın bence

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
wallahi hocam ben herkeze öneririm. G3 den gayet memnunum alırsan 32 gb 3 gb ramli olanı almanı tavsiye ederim ekranı yüzünden herkez çok ısınıyor diyor ama ben henüz öyle bir şeye ile rastlamadım. Android'in kendine özel hafızasının dolmasına karşın çok çok hafif bir kasması oluyor ama onu emin olun hiç görmüyorsunuz zaten ben kullanıyorum alın bence

teşekkür ederim 32 gb silver sip verdim sali günü elimde ..

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
#derici38 TEŞEKKÜR EDERİM. BİR SORUM OLUCAK, G2 DEKİ TÜM REHBER NOT DEFTERİ VS UYGULAMALARI RESİMLER FELAN NASIL G3 E AKTARABİLİRİM BİLGİNİZ VARMI
Rehberi sim kartına aktar yada gmail adresine zaten yedeklenmiştir (emin değilim) not defteri uygulaması filan var g3 tede resimleri bilgisayara at ondan sonra g3 e at kolay zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim tel 410 s/n nasıldır ayrıca çakma imei kullanıyorum lg sitersinden pc suiti yüklemiyor android 5 e yüklesem telefonun imei gitmemesi için ne yapmalıyım? teşekkürler

Cevap verebilir misiniz android 5 e nasil yüklerim çakma imei kullaniyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba iyi gunler herkese . . bende bir lg g3 kullanicisiyim . . sorum şu s5 te bulunan batarya guc tasarruf modu gibi bi uygulama yada eklenti yada launcher artik iş gorecek ne olacaksa .. Boyle bir uygulama google playde yada guvelilir saglam bi baska bi yerden bulup yukleye bilir miyim...

karbunamre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar :) bu benim hem ilk forum deneyimim hem de ilk akıllı telefon deneyimim oluo :) baya gerisinde kalmısım sanırım bu işlerin :) ama bu g3 sanki pek beklediğim gibi değil :) subway surfers da biraz gidince minik bi kasma yaşıyorum, cok sorun etmiorm aslında hemen hemen her oyunda aynı yere yakın meydana gelio, ama asphalt 8 de oynarken gayet memnunum da sorun şu bazen asphalt tan cıkamıyorum, bataryayı cıkarmak zorunda kalıyorum.. bi de ram genelde %80 kullanılıo, fazla değil mi ?cevap veren tecrübeli arkadasların tellerinden öperim :p

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
selam arkadaşlar :) bu benim hem ilk forum deneyimim hem de ilk akıllı telefon deneyimim oluo :) baya gerisinde kalmısım sanırım bu işlerin :) ama bu g3 sanki pek beklediğim gibi değil :) subway surfers da biraz gidince minik bi kasma yaşıyorum, cok sorun etmiorm aslında hemen hemen her oyunda aynı yere yakın meydana gelio, ama asphalt 8 de oynarken gayet memnunum da sorun şu bazen asphalt tan cıkamıyorum, bataryayı cıkarmak zorunda kalıyorum.. bi de ram genelde %80 kullanılıo, fazla değil mi ?cevap veren tecrübeli arkadasların tellerinden öperim :p
Genç sen naptın benim ram yarısı kullanıyo yarısı boş. Yani 1.6 Gb kullanıyo ve 1.2 GB boş şuan. Sen arka planda yer kaplayıp çalışan uygulamalar çok yüklemişsin ya da senin telde sıkıntı var. Ama bana sorarsa sen bir Smart Ram Booster indir. Oyun esnasında kill yap yani mavi simgesine bas o oyun oynadığın anda rami baya boşaltıp rahatlatır. Senin sıkıntın bu.

karbunamre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi tel sıkıntı deme de ne dersen de :) o kadar para verdim içimi karartma, şu an %60 kullanıo ram. ama şu ufak takılmalar hala oluyo, aynı yerde hemen hemen. bi de asphalt neden öyle hata verdi anlamadım, silecem silmiorum :) Bu arada üyecik olmam da acayip komiğime gitti :)

cuteftp

Asistan
Reaksiyon puanı
3
lg g3 mikrofon ayarları nerede bilen varmı...
Ayarlar> çağrı ayarları kısmında bupabilirsiniz

bbdf6cf710f8692603f6711485c13b27.jpg

cuteftp

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba iyi gunler herkese . . bende bir lg g3 kullanicisiyim . . sorum şu s5 te bulunan batarya guc tasarruf modu gibi bi uygulama yada eklenti yada launcher artik iş gorecek ne olacaksa .. Boyle bir uygulama google playde yada guvelilir saglam bi baska bi yerden bulup yukleye bilir miyim...
Telefonun kendisinde zaten güç tasarrufu var. Örneğin %15 veya %30 a ayarladığınızda, telefon otomatikman tasarruf moduna geçer ve tema turuncu rengi alır.
Farklı birşey diyorsanız ayarlar> mobil veriye gelerek arka planda çalışan uygulamaları kısıtlayarak tasarruf edebilirsiniz.

b249f9abb0fc469eff7fd86f3387b11c.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Anladim bn sizi . bn s5 yada sony deki gibi bir mod istiyorum . bunu uygulamalarla yapmak mümkün mu?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Çok gereksiz işler bunlar şarj iyiyken daha da kötü oluyor bence hiç bulaşmayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim bir sıkıntım var LG G3'ümü LG Pc Suite'e usb kablosuysa bağlayamıyorum. Bir ara bağlanmıştı fakat birkaç gündür deniyorum olmuyor. Wifi üzerinden bağlansada kabloyla olmuyor.

MoonseroZe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Biraz baktımda pc suite skntisi alan cok kisi var bildiğimi aktarayim. Once benim cozumum windows media player ya 10 yada11 yukleyerek yaptim. Nasi diye sorgulamayin oldu bende. Olmadiysa kayit defterinde bi sey vardi silmeniz gerek bu nadir bi cozumdu. Genel cozum mediaplayer 10-11.

medaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar
g3 ü yeni aldım. bildirim panelinde 2 gündür yanıp sönen dikdörtgen içinde göz olan bi simge çıkıyor. ne bilmiyorum. birde pc den şarj etmekten başka seçenek yok mu ?

vega1977

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bi ekran resmi atarmısın o göz için bide neden pc den sarj ediyorsun şarj aleti yokmu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g3 pil sorunu olan var mı ? g2 kullanıyordum pili çok uzun süre gidiyordu , yaklaşık 1 haftadır g3 kullanıyorum g2 le çok fark var..

medaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran resmini çekemiyorum :(
kutudan bizim ülkemiz için uygun şarj çikmadi sadece pc den şarj oluyor o yüzden
birde sabahtan beri pc de takili ama %30 ancak şarj oldu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

zaten o simge bir iki sanıye durup kayboluyor hemen

- - - Mesaj Güncellendi - - -

vega1977

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Güç ve ses kısma ya aynı anda baş çeker herhangi bi telefoncu da var şarj lg olması gerekmez standart tır sadece amper uysun yeter

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bir iki aydır LG G3 32gb kullanıyorum telefon çok iyi bende ısınma şarj gibi sorunların hi.ç biri yok kapanma filan da yok yalnız bi sorun varki kesinlikle olmaması lazım 3gb ram var ve işlemciside iyi ki sorun ana ekrandayım uygulamalar düğmesine basıyorum menüye geçecek ya işte bekliyo 2 3 sn arasında sürede uygulamalar menüsüne geçiyo oda kasarak. Sanki 4 yıl önceki cihazlar. Bende bide galaxy w var onda bile o sorun yokya. Hatta telefonda ne oyun var ne yoğun program bişey. boş abi 8 gb de hafıza kartı var tam dolu değil oda.. Sizce neden o sorun oluyo direk bsınca uygulamalar menüsüne gelmesi lazım. Ekranı yana kaydırınca widgetler direk gelmesi lazım hemen gelmiyo kasıyo onlarda.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim mesajlarla ilgili bir sıkıntım var. çağrı listesinde olan bir kişiye rehberimde kayıtlı olsa bile çağrı listesindeki mesaj sekmesine tıklayıp sms attığımda mesajların arasında gözükmüyor bu mesaj. neden olabilir?

tustubik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba herkese. benim lg g3le ilgili bir sıkıntım var. çağrı listesinde olan bir kişiye (rehberimde de kayıtlı) oradaki mesaj sekmesine tıklayıp msj attığımda mesajlarda görünmüyo. acaba bu neden olabilir :(