LG G3 Aldım iptal ettim G2 Aldım ikisi birden geldi

Bu konuyu okuyanlar

GOLD_CT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kliksa'dan LG G3 Aldım 1-2 saat sonra iptal edip G2 aldım ama şuan kargoda hem G2 hem G3 var G2yi kesin alacağım ama G3'ünde kutusunu açıp incelesem ve tekrar iade için geri göndersem iade de sorun çıkarırlar mı ?

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kliksa'dan LG G3 Aldım 1-2 saat sonra iptal edip G2 aldım ama şuan kargoda hem G2 hem G3 var G2yi kesin alacağım ama G3'ünde kutusunu açıp incelesem ve tekrar iade için geri göndersem iade de sorun çıkarırlar mı ?

Sorunsuz bir şekilde iade etmen için asla kutuyu acmaman gerekir.

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Kendini satıcı yerine koy, bence o kargoyu hiç almadan geri gönder

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Belki sistemde olan bir hata olabilir sadece G2 kargolanmıştır LG 3 kargolanmayıp sistemde ikiside kargolanmış gözükebilir. Müşteri temsilcileri ile görüşmeniz yararınıza hiç istenmeyen nahoş durumlar oluşabilir.

Yapmanız gereken en doğru olay eğer iki ürün gelirse birisini teslim alıp diğerini almayarak kargo ile iade etmeniz.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Aslında üyelerin belli bir standarta kadar günde belli bir konu açma hakkı olsa böyle sorunlar olmaz :D

örn: 500 mesajı blunan bir kişi, günde aynı katagoride 1 konu diğer katagoriler dahil günde 2 konu
1000 mesaj günde aynı katagori 1 konu diğer katagorıler 4 konu
1500 mesaj günde aynı katagori 2 konu toplam5 konu
2000 mesaj günde aynı v..s.v.s. gibi gitse böyle sorunlar olmaz .
Kendi görüşüm ve fikrimdir.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Aslında üyelerin belli bir standarta kadar günde belli bir konu açma hakkı olsa böyle sorunlar olmaz :D

örn: 500 mesajı blunan bir kişi, günde aynı katagoride 1 konu diğer katagoriler dahil günde 2 konu
1000 mesaj günde aynı katagori 1 konu diğer katagorıler 4 konu
1500 mesaj günde aynı katagori 2 konu toplam5 konu
2000 mesaj günde aynı v..s.v.s. gibi gitse böyle sorunlar olmaz .
Kendi görüşüm ve fikrimdir.

Forum tarihinde görülmemiş öneri bence üyeleri kısıtlamaktan başka bişey degil :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Forum tarihinde görülmemiş öneri bence üyeleri kısıtlamaktan başka bişey degil :)
E e e sizin gibi 1 sorunu 10 ayrı konu açarak hem boş yere sunucuların işgal edilmesi, düzenin bozulması daha mı iyi ?

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
tekzenden tv unıtesı almıstım sıparıs asamasında sısteme ıkı tane dusmus. once bırı geldı .ertesı gun bır tane daha aynısından geldı. sıparıse baktıgımda bır adet gozukuyordu. neyse ılk gelenı kurdum . begenmedım. ıade etmek ıstedım gerı ıade almadı tekzen. ıkıncısı gelınce de bende ıkıncı gelen ucretsız urunu gerı ıade etmıcem dedım. ılkı kuruldugu ıcın kurulumu yapılan urunu alamayız dedıler. ön mesafelı satıs sozlesmesınde boyle bır ıbare yok. mahkemeye verıcem dedım. sonra tekrar aradılar ıkıncı gelen ucretsız urunu yollamam gerektıgını soyledıler bende hay hay dedım . kurdugum urunu hıc kurulmamıs olanla degıstırıp gerı postaladım. demekkı kurulan urunu gerı alıyorlarmıs.:)) sana son olarak tavsıyem odemedıgın urunu hıc acmadan gerı yolla. basın agrımasın

Son mesajlar