LG G2 Güncelleme Sorunu[YARDIM]

mkfzdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Program versiyonu D80220H-EUR-XX olan Lg G2 telefonuma Lolipop güncelemesini kurmaya çalışıyorum lakin bi türlü kurulmuyor.

Pc suite aşağıdaki hatayı veriyor.
İşletim sistemi w8.1,
Sanal makine ile w7 kurup denedim nafile,
Lg support tool diye saçma sapan bir program var hiç bir bilgisayarda çalıştıramadım telefonu göremedi zaten çince sanırım açılmıyor bile
OTA üzerinden güncelleme yayınlanmadı

Değerli bilgilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Ekli dosyayı görüntüle 10583

borcvrmeyencorc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Program versiyonu D80220H-EUR-XX olan Lg G2 telefonuma Lolipop güncelemesini kurmaya çalışıyorum lakin bi türlü kurulmuyor.

Pc suite aşağıdaki hatayı veriyor.
İşletim sistemi w8.1,
Sanal makine ile w7 kurup denedim nafile,
Lg support tool diye saçma sapan bir program var hiç bir bilgisayarda çalıştıramadım telefonu göremedi zaten çince sanırım açılmıyor bile
OTA üzerinden güncelleme yayınlanmadı

Değerli bilgilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Ekli dosyayı görüntüle 10583
bendede aynı sürüm var ve otadan yok güncelleme pc suite den denedim bugun yükleyemedm sora aklıma pc suite den verilen güncellemenin hatalı oldugu geldi vazgectim

mkfzdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncelleme hatası giderilip tekrar dağıtılmaya başlandı bu yüzden güncellemek isitiyorum fakat olmuyor

borcvrmeyencorc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende gelen güncelleme 30b dior acaba düzeltilmis olan güncellemmi yoksa hatalı olanmı bunu nsl anlıcaz?

mkfzdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam sana gelmiş işte kur onu hard reset at yedek almayı unutma :) birde bana yardımcı ol :) :)

borcvrmeyencorc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende sorun suydu yedeklerken enaz 10 kere %100 olup basa donuodu bende takıldı heralde dedim kapattım :)

mkfzdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben o aşamaya bile gelemiyorum daha nasıl illet bişeyse çözemedim şunu :D :)

borcvrmeyencorc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence pc suiteden güncellemeyi tamamlayan biri görürse cvp versin buraya zira bende tamamlamadım tırsıorm da bisi olur die :D

mkfzdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet w8 de falan güncelelyen bi arkadaş yardımcı olursa çok makbule geçer

mkfzdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
W7 ile de denedim yine ayni hata telefondan kaynaklanan bir sorun mu nasil cozebilirim bilgisi onerisi olan yok mu?

borcvrmeyencorc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben bugun yükledim sorunsuz bi sekilde bende win8.1 kullanıorm dostum fakat senin sorunun neden kaynaklanır hc bir fikrim yok uygulama fazladır belki güncelleme icin boş alan yoktur yada Pc suite güncel degildir hata veriyodur bence once pc suite guncellemesine bak eger deilse güncelle wifi üzerinden yükleyemessin usb kabloyu tak sora sırasıyla yönergeleri uygula ben bunnları yaptım suan sıkıntı yok yaklasık 2 saat sürdü toplamda indir bindir ac kapa derken :)

mkfzdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefona hard reset attım tekrar denedim nafile boş yer var pc suite güncel sanırım 2 defa yükleidm usb ile bağlıyorum zaten , tek ben miyim bu sorunlar karşılaşan acaba :)

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Daha önce kdz attıysan host dosyasına yazdığın yazıyı silmeyi ve telefonu lg yazılım moduna almayı unutma driverları tam kurduğuna emin ol.

mkfzdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herhangi bir rom atmadım kitkata ota üzerinden güncellemiştim sadece, o yüznden hosta yazılan nedir bilmiyorum, telefon lg yazılım modunda bağlıyorum. Driverler derken pc suite kuruyorum ekstra usb drvier diye birşey var onuda kurdum ama sonuç bu

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
herhangi bir rom atmadım kitkata ota üzerinden güncellemiştim sadece, o yüznden hosta yazılan nedir bilmiyorum, telefon lg yazılım modunda bağlıyorum. Driverler derken pc suite kuruyorum ekstra usb drvier diye birşey var onuda kurdum ama sonuç bu

Proxy Arkasındaysan da bu tip bir sorun olabilir
Bilgisayarına Hotspot Shield Adlı Programı Kur Programı Çalıştırıp Başlattıktan Sonra LG Support Tool'u Öyle Çalıştır

mkfzdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba, proxy ayarlarını değiştirmeyi deneyeceğim teşekkürler öneri için lakin dha ilginç bir olay daha var telefonu download moduna alamıyorum telefon kapalıyken ses açma tuşuna basıp pc ye bağladım ses kısma ile yaptım ne yaptıysam olmadı en kötü kdz atayım hani dedim ama bi türlü download moduna geçmedi bu konudaki fikriniz nedir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar ben guncelleme yaptim ama bu seferde ekranla ilgili bir suru problem cikti yapmamak daha hayirliymis valla.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Slm ben mobile ttoolsdan guncelleme yapayim dedim Allah in belasi bi programmis orjinal usbim yok sony inkiyke denedim her seferi de sunucu hatasi verio
Guncelleme nerden yapabilirim ?

D

Devrimo

SDN Okuru
Merhaba ben g2 kullaniyorum teknik servisle.konustm bana pc.suitten yukleme dedi telefon.isinir.donar agir calisir dedi kime inanacam bana iyi bisey ols direk lg telefndan gonderir dedi