Lg G2 Görüntülü Konuşma

S

SDN Okuru

SDN Okuru
off :( benim annemde akıllı olmayan bir cihaz var malum yaşlı kadın kullanamıyor 3g desteği var ama ablamla görüntülü konuşma yapıyor uzakta olduğu için. bende uzaktayım benimle de görüntülü görüşme yapacak lg g2 düşünüyordum hevesim kaçtı.. :(

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Şu anlık sadece Samsung ve Nokia (Lumia Serisi hariç) telefonlarla görüntülü görüşme yapabilirsiniz , şebeke üzerinden. Bunun sebebi ise daha önce değinmiş olanlar olabilir Patent anlaşmalarıdır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg p920 3d de gayet görüntülü görüşmede var 3g de var herşey var :) patent sorunu olamaz yani :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
LG G2'de 3G'de 4G'de var. Anca Oparatörler yani Türkcell Avea Vodafone gibi Oparatörler bunu desteklemiyorlar. Bizde bunu kullanmak için belirli programlar yardımı ile işimizi hallediyoruz. Tam emin değilim ama Line'den görüntülü görüşme yapılabiliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg g2 mükemmel bir cihaz.... suan kullaniyorum 2 aydan fazla oldu alali hicbir donma kasma resetleme gibi bir problem olmadi ama samsung hergun reset atiyor,,,, lg g2 yi tek gecerim,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
skype gibi programları kaldırmayan,görüntülü konuşma yapılabilen telefonlarla görüşme yapacağız belki

e_memet88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar tartışmanız yersiz bence. Çünkü şu 4.4 ile 4.3 karşılaştırmasının yapıldığı telefonlarda video arama özelliği var. Ama neden bizdeki cihazlarda yok onu bilmiyorum işte. Geçenlerde LG Müşteri Destek Hattına mail attım cevap bekliyorum. Cevaptan sizleride haberdar ederim. Birde bazı arkadaşlar internet tabanlı uygulamalar varken, gerek yok demiş; kimiside internet paketin yoksa niye kullanıyorsun demiş. Ben bu cihaza 1600 para bayılacam, ama öndeki kamera sadece internetle çalışacak öyle bir saçmalık olamaz kimse de bunu yapmaya zorlanmaz hakir görülemez. Ben şahsen şebekenin aramasını daha güvenli buluyorum. İnternet denen illetin başımıza neler açacağını bilemeyiz değil mi?
Neyse biraz abarttım ama kusuruma bakmayın arkadaşlar. Bende bayağı sinirliyim LG'ye. :unsure:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben buraya yazarken maile cevap göndermişler, gerekçe ise;

Sayın e_memet88

Markamiza göstermis oldugunuz ilgiden dolayi tesekkür ederiz

Belirtmiş oldugunuz özellik tarafımızdan yayınlanna yayınlanan yazılımlarda telefona yüklenmemektedir. Yurt dışında mevcut olan model ve güncellemelerde LTE desteği olan cihazlar için mevcuttur.

Bilgilerinize sunariz.

Saygilarimizla.

Siz müsterilemize daha kaliteli hizmet verebilmemiz için mailinizin sonunda yer alan degerlendirme anketine katilmanizi rica ederiz.

Destek almak istediginiz farkli bir konu için çagri merkezimize 444 6 543 nolu telefondan ulasabilirsiniz.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Arkadaşlar tartışmanız yersiz bence. Çünkü şu 4.4 ile 4.3 karşılaştırmasının yapıldığı telefonlarda video arama özelliği var. Ama neden bizdeki cihazlarda yok onu bilmiyorum işte. Geçenlerde LG Müşteri Destek Hattına mail attım cevap bekliyorum. Cevaptan sizleride haberdar ederim. Birde bazı arkadaşlar internet tabanlı uygulamalar varken, gerek yok demiş; kimiside internet paketin yoksa niye kullanıyorsun demiş. Ben bu cihaza 1600 para bayılacam, ama öndeki kamera sadece internetle çalışacak öyle bir saçmalık olamaz kimse de bunu yapmaya zorlanmaz hakir görülemez. Ben şahsen şebekenin aramasını daha güvenli buluyorum. İnternet denen illetin başımıza neler açacağını bilemeyiz değil mi?
Neyse biraz abarttım ama kusuruma bakmayın arkadaşlar. Bende bayağı sinirliyim LG'ye. :unsure:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben buraya yazarken maile cevap göndermişler, gerekçe ise;

Sayın e_memet88

Markamiza göstermis oldugunuz ilgiden dolayi tesekkür ederiz

Belirtmiş oldugunuz özellik tarafımızdan yayınlanna yayınlanan yazılımlarda telefona yüklenmemektedir. Yurt dışında mevcut olan model ve güncellemelerde LTE desteği olan cihazlar için mevcuttur.

Bilgilerinize sunariz.

Saygilarimizla.

Siz müsterilemize daha kaliteli hizmet verebilmemiz için mailinizin sonunda yer alan degerlendirme anketine katilmanizi rica ederiz.

Destek almak istediginiz farkli bir konu için çagri merkezimize 444 6 543 nolu telefondan ulasabilirsiniz.

Kardeşim o zaman almadan önce soracaktın, biz de söyleyecektik. Şu anda görüntülü görüşme General mobile ve Samsung da var bir tek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=350013]memogoren[/MENTION] + Dark 3G tablettede var... görüntülü aramayı sesli cevaplama seçeneği var mı?

Reaksiyon puanı
16,118

e_memet88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim o zaman almadan önce soracaktın, biz de söyleyecektik. Şu anda görüntülü görüşme General mobile ve Samsung da var bir tek.
Daha geçti neyse sağlık olsun kardeşim, nasip olur telefonu değiştirirsek tekrar dikkat edeceğiz ama yine de memnunum telefondan.Aman nazar değmesin de😀

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yanlıs bılıyorsun lg p920 ve bır kac modelınde var ben kullanıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bu işin patentle falan alakası yok tamamen operatörlerin dayatması sırf internet paketi satmak yani sizin anlıycanız bir hatta para öde birde internete kısaca çifte soygun

e_memet88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acaba avrupa romu yükleyen var mı? Varsa görüntülü arama çalışıyor mu?

e_memet88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkesle uyumlu değil o programlar ayrıca herkeste internet paketi olmuyor! Mesele bu!

Reaksiyon puanı
16,118
onu bunu bırakın karşındaki odunsa interneti varsa bile kamerayı açmıyor yada karanlıkta kalıyor yani onda işe yaramıyor görüntülü arayınca açmıyor açsada karanlıkta kalıyor hatta kameranın üstüne parmağını koyuyor bizde böyle 2 odun var dark evopad 3g m7200 ve 3g m7220 var işe yaramıyor görüntülü konuşma.

e_memet88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O şahısla alakalı bir durum benim derdim makineyle kardeşim.

Reaksiyon puanı
16,118
sorun patent sorunu samsung patentini almış dark kullanıyor lg kullanamıyor gibi bir durum var dark evopad 3g m7220 var bu görüntülü aranıyor ama arayamıyor arama menüsünde yoksa yok görüntülü konuşma olan telle arat varsa cevaplayabilirsin.

kerzami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende lg g2 aldım olmadığını sonra dan öğrendim. Belki düzeltilir ilerde çünkü skype flan internet yetmez, diğer türlü sadece konuşma paketinden extra ücret ödemeden faydalanıyorduk.
Yanlız Turkcell t 50 dede yok. düne kadar 3g görüntülü görüşme reklamlarını sürekli veren oparatörün kendi telefonu bile desteklememekte. Görünün o ki internet paketi satışlarını artırmak istiyorlar.

Reaksiyon puanı
16,118
sorun patent sorunu samsung patentini almış dark kullanıyor lg kullanamıyor gibi bir durum var dark evopad 3g m7220 var bu görüntülü aranıyor ama arayamıyor arama menüsünde yoksa yok görüntülü konuşma olan telle arat varsa cevaplayabilirsin.

Screenshot_2014-08-16-17-37-50.png

dark evopad 3g m7220'de nova lancher ile oluyor resimli ahize görüntülü konunuşma aradığın kişi 3g'yi kapattıysa aranmıyor ona göre ve google sohbetlede çalışıyor kamera iki kamerada kullanılabiliyor.

06bozkurtum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
aldım bir general mobile discovery keyfime bakıyorum..şıkır şıkır görüntülü görüşmede pek güzel oluyor..yok skype yok şu yok bu hikaye..

kesbi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de sırf bu yüzden g2yi satıyorum. S4 mini duos black edition siparişi verdim yarına gelir. Bir daha da bu özellik olmayan telefon kesinlikle almayacağım. Sene kaç olmuş hala mesajmış gülücük göndermekmiş. Ses ve mesaj a1018de de vardı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım peki internet paketiniz yoksa ne yapacaksınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben gm dicovery kullanıyorum ve samsung larında hemen hemen butun modellerın ile görüntülü gorusme ınternetsiz hat ustunden yapabiliyorum lg almayı dusunuyordum arkadasda var goruntulu gorus me yapamadık ı phone dede yok