LG G Pro ? Xperiz Z ? Iphone 5

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Iphone Tarzı İçin İstiyorum

Z'yide Su Geçirmediği İçin

Pro'yuda Büyük ekran ve Yeni Çipset

bunun ortası yok mu Eğer Eylülde 5C veya 5S veya 6 artık ne ismi takarlarsa ondanda alabilirim ama fikirlenizi almak istiyorum
Madem eylülü beklicen o zaman ben sonyin yeni modeli honamiyi öneriyiorum.

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o dediğiniz telefonlar genelde ya kapakları kapatılmamış ya da fabrika üretim hatası olan telefonlar oluyor benim telefonum Z ve hiçbir şekilde geçirmiyor 1metre dayanıklılık diye tanıttılar ben 2 - 2.5 metrenin altına kadar indirdim telefonu gine bir sorun olmadı. Ses kalitesine gelirsek gayet iyi o kadar küçük hoparlör ile bu kadar üst seviye ses çıkartıyorsa Htc nin koca hoparlörlerini biraz daha büyük olsa hayli hayli ezer bilip bilmeden insanları yanıltmayın
forumdaki tecrübe edenlerden yola çıkarak su geçirebileceği ve ses çıkışının cılız olduğunu yazdım.işkembeden sallamıyoruz biraz araştır öyle yaz.sana sorunsuz cihaz gelmiş olabilir ama su geçirmez diye satılıyor ama su alıyor bu cihaz..

AneztesiPardusu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gerçekten Şuan Z'yi eledim cünkü ben o telefonla su altı kamerası olarakta kullanmak için alacaktım ama su geçirirse ne anlamı kalır dediğiniz gibi

o zaman G Pro ve Iphone Kaldı Geriye , HTC önermeyin pek düşünmüyorum :/

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
forumdaki tecrübe edenlerden yola çıkarak su geçirebileceği ve ses çıkışının cılız olduğunu yazdım.işkembeden sallamıyoruz biraz araştır öyle yaz.sana sorunsuz cihaz gelmiş olabilir ama su geçirmez diye satılıyor ama su alıyor bu cihaz..
Güvenilir yerden alacaksın o zaman kardeşim 1.5 - 2 bin lira bi telefona veriyorsan adam gibi yerden alırsın sıkıntıda çıkmaz istisnalar her alanda olur ama şuda söz konusu ki istisnaların sayısı gerçeklerin sayısını geçemiyor ! Gidip elinle bi teknoloji marketinde dahi incelemekten aciz iken milletin kullandığı telefona hepsi öyleymiş gibi laf atamazsın ! o zaman kullandığın ifadeleri düzelt önce !

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Düşündüğün tüm telefonların herbirinin ismini ayrı bir a5 kağıda büyükçe yaz.Daha sonra odanın ortasına bir ayırıcı çizgi çiz kağıtların hepsini eline al iyice düzelt ve tam çizgi hizasında tut ve havaya fırlat çizginin solunda kalanları yırt ve çöpe at sağda kalanları eline al sağda bir kağıt kalana kadar devam et son kağıtta hangi telefon yazıyorsa onu al.En güzeli ne okadar kafa yor ne bişi :)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Şevket_19 işi çözmüş bende ip5 alırken o piti piti yapmıştım

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güvenilir yerden alacaksın o zaman kardeşim 1.5 - 2 bin lira bi telefona veriyorsan adam gibi yerden alırsın sıkıntıda çıkmaz istisnalar her alanda olur ama şuda söz konusu ki istisnaların sayısı gerçeklerin sayısını geçemiyor ! Gidip elinle bi teknoloji marketinde dahi incelemekten aciz iken milletin kullandığı telefona hepsi öyleymiş gibi laf atamazsın ! o zaman kullandığın ifadeleri düzelt önce !
"su geçirmeyen" özelliği ile satılan telefonda su geçiriyor diye istisna olmaz.saçmalık bu başka bişey değil.
geri kalan kısım için cevap; yav he heee

telefonDelisi06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 5i buraya koyman hata tam bir para tuzağı 3 tane apple ürünü kullandım 3.cüde akıllandım bidahada apple kullanmayacağım.Hangisini alacağına gelirsek lg çöpe gider o telefon yaramaz kesinlikle xperia z yada htc one her türlü işini görür

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
İphone 5i buraya koyman hata tam bir para tuzağı 3 tane apple ürünü kullandım 3.cüde akıllandım bidahada apple kullanmayacağım.Hangisini alacağına gelirsek lg çöpe gider o telefon yaramaz kesinlikle xperia z yada htc one her türlü işini görür
İphone 5 alanların çoğu memnun ama

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LG Optimus G Pro nun eline kimse su dökemez tek rakibi alaxy S4 onunda ekranı küçük pil ömrü az

telefonDelisi06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olabilir ama iphone 5 android telefonların yanında artık çok kötü duruyor çünkü yeni androidler inanılmaz özelliklere sahip ve fiyatları çok uygun apple amiral gemisi olarak ihone 5 i gösteriyor ama artık çok eskidi ve gerekli özellikler fazla yok diye düşünüyorum herkezin düşüncesinede saygı gösteriyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iphone elbette iyi telefon. Lakin kesinlikle fiyatını haketmiyor. Telefon alacaklara sony Z1 ve mini modeli çıkmadan telefon almamalarını tavsiye ediyorum.

Reaksiyon puanı
16,118

LG E986 OPTIMUS G PRO bu çöp? halbuki çok iyi bir izlenim verdi LG'den hiç hoşlanmam özellikleri çok iyi dual carrier varsa iyidir.
SİPARİŞ KODU 125071077 Bluetooth Var
Dijital Kamera Var EKRAN BOYUTU 5.5"
Ekran Çözünürlüğü (Piksel) 1920 x 1080 Ekran Tipi FULL HD IPS
Garanti Süresi(Yıl) 2 İşlemci Hızı (Mhz) 1.7 GHz Dört Çekirdekli
İşletim Sistemi Android 4.1.2 (Jelly Bean) Kamera Çözünürlüğü(Piksel) 13 MP FULL HD
Klavye Tipi Dokunmatik MARKA LG
MODEL E986 OPTIMUS G PRO Pil 3.140 mAh
Saklama Kapasitesi (Mb) 16 GB USB Var
3G Var Wi-Fi (Kablosuz Bağlantı) Var
PUSH E-MAIL DESTEĞİ Var EDGE Var
GPS Var Dokunmatik Ekran Var
teknosa'nın açıklaması.
E986 LG Optimus G Pro
TEMEL NITELIKLER
Batarya
RF Bant
Boyut: L x W x D (mm)
Standart Pille Birlikte Ağırlık(g)
İşletim Sistemi
İşlemci
İşlemci Hızı
3.140 mAh
GSM Quad Band/UTMS Tri Band
150,2 x 76,1 x 9,4mm
172
Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Qualcomm® Snapdragon™ Quad-Core İşlemci
1.7 GHz
SES
Kulaklık Girişi
2.Mikrofon
3,5 mm
Var
MEMORY
Sd Card Girişi
Dahili Hafıza
Eklenebilir
16 GB / Kullanıcı Belleği 9 GB
GÖRÜNTÜ
Tipi
El Yazımı
Boyutu
Çözünürlük
FULL HD IPS Ekran, Kapasitif, 16M Renk
Var
5.5"
1920 x 1080 piksel
KAMERA
Birincil
Özellikler
Flash
Ön Kamera
Ses Kodekleri
Video Kodekleri
13 MP FULL HD Otomatik Odak
Coğrafi etiketleme, Yüz Algılama, Görüntü Dengeleme, Panorama, HDR, İkili Kayıt
LED
2.1 MP FULL HD
MP3, WAV, WMA, FLAC, eACC+, AC3
DivX-, WMV, MP4, H.264/H.263
VERI BAĞLANTISI
Bluetooth
USB
NFC
A-GPS
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
Wireless Display / Miracast
HDMI
DLNA
Versiyon 4.0 (Apt-x)
2.0
Var
Var
802.11 a/b/g/n
Var
Var
SlimPort (HDMI/RGB Destekli)
Var
TÜM SPESİFİKASYONLARI GÖSTER
http://www.lg.com/tr/smart-phones/lg-E986-LG-Optimus-G-Pro

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İphone konusuna katılıyorum ama lg ve xperia z ile htc one konusuna katılmıyorum kardeş,bence lg ikisindende daha iyi,ikisinede bin basar,hem daha az para gerekli hem daha hızlı bir telefon,AnestesiPardusu kardeş bence eğer yeni gelicek olan telefonları bekleyemem diyorsan lg optimus g pro al derim kardeş.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bencede lg optimus g pro al kardeş,evet doğru iphone para tuzağı,diğer telefonlarıda ele,en iyisi (para sıkıntı değilse) yeni çıkıcak olan g2'i al derim kardeş

- - - Mesaj Güncellendi - - -

(Özür dilerim telefonDelisi06 kardeş,bir önceki yazımda alıntıyı düzgün yapamamışım,baştaki yazılar telefonDelisi06 arkadaşın.)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence Lg g2 neden dersen bütün özellikler hemen hemen mevcut hızsa hız ekransa ekran heleki bide 32 gb'ı türkiyeye gelirse daha iyi olur

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
1.iphone5
2.xperia z
bunlar daha çok telefona benziyor g pro fazla büyük sıkıntı çekersin
param var kaliteli olsun donmasın dersen i5
android istersen ve sony seviyosan su geçirmez z alabilirsin

thuglife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphone 5 yada htc one al derim lg nin ekranı büyük note 2 gibi tabletmi taşıyacaksın cebinde. bu arada androidler parasını hak ediyor iphone etmiyor öylemi?

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
olabilir ama iphone 5 android telefonların yanında artık çok kötü duruyor çünkü yeni androidler inanılmaz özelliklere sahip ve fiyatları çok uygun apple amiral gemisi olarak ihone 5 i gösteriyor ama artık çok eskidi ve gerekli özellikler fazla yok diye düşünüyorum herkezin düşüncesinede saygı gösteriyorum
telefondan anlasaydın bunları yazmazdın iphone 3gs şu an bir çok 2012 model telefondan daha stabil çlışıyor örnek olarak ise asphalt 8 i verebiliriz galaxy gio çalıştırmazken xperia u donraken 3gs nin çalıştırması sence anormal değilmi iphone lar 4-5 yıl boyunca eskimezler sen iphone alıp pişman olabilirsin ama geneline bakıldığında iphone lar güçsüz donanımına rağmen 2 gb ram li 4 çekirdekli telefonlardan daha stabil çalışırlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bende senin gibi bunlara dahil olarak bide htc one ve galaxy s4 düşünüyordum incelemelerimi paylaşayım istersen. İlk olarak iphone 5 ile başlamak istiyorum gerçekten hızlı kaliteli hafif ve ergonomik bir cihaz fakat gel gelelim 1 yıl önce çıkmış olması İos 7 ile Android canlılığı vaad etmeleri beni bu cihazdan uzaklaştırdı ve Apple Ram arttırıyor yeni cihazlarda gördüğüm kadarıyla Apple asla kullanmayacagı donanımı koymaz sakın bunu göz ardı etme ios 7 rami biraz yoracak heralde 5S 2 Gb ram deniliyor bu günlerde. S4'ten ise Samsung'un politikalarından dolayı vazgeçtim LTE olmayan ülkeye şu işlemci güçlendirilmiş bilmemne işlemci diyerek 4 tane S4 modeli çıkarttılar kısacası Samsung'a güvenmiyorum ki hala S3 ve Note 2 ye güncelleme vermemelerinide soylersek Samsung bütün itibarını zedeledi. HTC One'a gelelim 2 yıl HTC kullandım memnunmuydum yani paramın karşılığını aldım ama onlarada pek güvenmiyorum One X serisi ile yapılan çöküşü One ile telafi etmeye çalışıyorlar ben HTC için biraz daha beklenmesi kanaatindeyim tasarımına aldanma hemen HTC HER ZAMAN EN İYİ TASARIMI YAPAR bu konuda çok başarılılar. Sony suan yeni çıkaracagı telefona odaklanmış durumda Honami veya Xperia i1 olarak geçiyor adı. Xperia Z'yi inceledim bayagı inceledim hatta oldukca güzel bir telefon Sony güncelleme hazırlıgında oldugunu hatta yeni güncellemeyi ilk hazırlayan firma olacagını söyledi bence alınabilir su günlerde ucuzada bulunabilir ayrıca işlemcisinin S4 Pro olduguna aldanma S4 Pro ile Snapdragon 600 arasında sadece ısınmayı önleme amaçlı silikon duvar farkı var birazda frekansını artırmışlar arabaya chip taktırmıssın gibi düşün. LG'den bahsedeyim şunu açıkça belirteyim ki LG malzeme kalitesi konusunda Samsung'tan bile kötü eline aldığında hiç sağlamlık hissi vermiyor (LG Optimus G ve Nexus 4) tamam güzel görünüyor ama plastik ve LG milleti çok kazıkladı kimse güvenmiyor Lg G Pro 7 ay gecikmeli olarak getirdiler bence Lg bu telefona desteği kesecek yakın zamanda son yıllarda yükselite olsalarda bunu Asya pazarına borçlu LG G2 beklemeye razı olmadıgın sürece LG'yi pas geçmenin doğru oldugu kanaatindeyim. Gel gelelim sonuca hiçbir şeyin fanı veya bilmemnesi olmadım olmamda sen neyi alacan dersen Xperia Z alacagım su donemde telefon almak pek mantıklı görünmesede (en son cıkan telefonun üzerinden 5 ay geçti nerdeyse) diğerleriyle aynı performansı daha ucuza alacagımdan dolayı xperia z tercih edicem.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Xperialara karşı her zaman yakınlığım olmuştur XZ ye gelince muhteşem bir telefon ama ekranı ne kadar 441 ppi olsada soluk bir ekranı var ama buna rağmen güneş altında yeterli ama oyun konusunda başarılı değil s4 ü daha hiç incelemeyedim yorum yapmıyacağım htc one çok ısınıyor bir-iki fotoğraf çekip azıcık mesajlaş telefon cayır cayır yanıyor ama performans kaybı yaşamıyor bu çok iyi bir şey lg optimus g ise hiç konuşulmuyor aslında fiyatına göre çok iyi bir telefon tek kötü yanı sağlamlık hissi veriyor ama sağlam değil g pro çok büyük ya o kadar büyük telefon kullanamam ben başkasını bilmem iphone 5 en iyi oyun telefonu şu anda ama çok kısıtlı bunlara katlanman lazım benim gözlemlerim bunlar