Öneri Lenovo Lecoo GK304- MAGIC-REFINER RK68

Bu konuyu okuyanlar

AdigeOguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Dostlar selamlar. Şu iki klavye arasında kaldım. Bütçe kısıtlı 900 Tl civarlarında. Fazla oyun oynayan biri değilim, klavye ışıklandırması da şart değil. Bu iki klavyeyi kullanan varsa artı ve eksilerini belirtebilir misiniz? Hangisini tercih etmem daha mantıklı olur?

Bunlar dışında önerebileceğiniz klavye varsa onlara da bakabilirim.
İngilizce tuş düzeni olması problem değil.
Bluetooth klavye olmazsa sevinirim.
Mekanik olması şart değil ama galiba bu fiyatlarda Logitech K380 vs. dışında düzgün kompakt klavye yok.
TKL-%60 olması şart, masada yer yok.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Dostlar selamlar. Şu iki klavye arasında kaldım. Bütçe kısıtlı 900 Tl civarlarında. Fazla oyun oynayan biri değilim, klavye ışıklandırması da şart değil. Bu iki klavyeyi kullanan varsa artı ve eksilerini belirtebilir misiniz? Hangisini tercih etmem daha mantıklı olur?

Bunlar dışında önerebileceğiniz klavye varsa onlara da bakabilirim.
İngilizce tuş düzeni olması problem değil.
Bluetooth klavye olmazsa sevinirim.
Mekanik olması şart değil ama galiba bu fiyatlarda Logitech K380 vs. dışında düzgün kompakt klavye yok.
TKL-%60 olması şart, masada yer yok.
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, küçük istiyorum diyorsunuz ama şahsen bana TKL'in bile yetersiz geldiği noktalar oluyor ki bu durumda %60 güzel dursa da cidden çok küçük. Bence küçük istiyorsanız TKL bakın, %60 önermem. Ben Acer Predator Aethon 301 TKL kullanıyorum oldukça memnunum fakat Lenovo daha bilindik, onu tercih edebilirsiniz.

AdigeOguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Merhaba, küçük istiyorum diyorsunuz ama şahsen bana TKL'in bile yetersiz geldiği noktalar oluyor ki bu durumda %60 güzel dursa da cidden çok küçük. Bence küçük istiyorsanız TKL bakın, %60 önermem. Ben Acer Predator Aethon 301 TKL kullanıyorum oldukça memnunum fakat Lenovo daha bilindik, onu tercih edebilirsiniz.
Yorumunuz için teşekkürler. Dediğim gibi masa küçük olduğu için TKL tek şansım. İncehesap'ta dün güzel indirime girdi Lenovo. Onu aldım. Tekrardan teşekkürler.

Son mesajlar