League of Legends'i açabilcek basit bir PC

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
League of Legends oyununu sorunsuz, sıkıntısız açabilecek basit ucuz bir kasa toplamak istiyorum.

Bu işlerden pek anlamadığımdan yardımcı olursanız sevinirim.

Elinizden geldiği kadar ucuz toplamaya çalışın arkadaşlar amaç sadece LOL'u açma.

Bu oyunu açsın yeter ekstra bir şey istemiyorum.Şimdiden teşekkür ediyorum.

NOT:
CD yerini kullanmadığımdan dahil edilmeyebilir.Monitör, mouse gibi bileşenler mevcut.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Sapphire HD 7770 ekran kartı alın, İntel i5 işlemci alın, 4 veya 8 gb ram alırsanız ultrada ve son çözünürlükte çatır çatır oynatır.

Sapphire HD 7770 kullanıyorum 2.9 GHz hızında çalışan işlemcim var bide kaç yıllık 4GB ramım var ultrada son çözünürlükte oynuyorum, monitörüm 60hz'den yukarısını destekleseydi fps sabitleyicisini açık bırakırdım ama fps sabitleyicisi ile 60fps oynuyorum, kapatırsam 80lerde falan geziyor arada sırada 70lere düşüyor ama görüntü kırılma yapıyor monitör yüksek fpsyi desteklemiyor.

Ona göre güzel bir monitör almanı tavsiye ederim [MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] 'nın AOC du sanırım bir monitör önerisi vardı bana 21 veya 23'' inç di basbeLası o monitörü hatırlıyorsa linkin atar, anakart vb şeyler için daha bilgili arkadaşlar yardımcı olur.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Sapphire HD 7770 ekran kartı alın, İntel i5 işlemci alın, 4 veya 8 gb ram alırsanız ultrada ve son çözünürlükte çatır çatır oynatır.

Sapphire HD 7770 kullanıyorum 2.9 GHz hızında çalışan işlemcim var bide kaç yıllık 4GB ramım var ultrada son çözünürlükte oynuyorum, monitörüm 60hz'den yukarısını destekleseydi fps sabitleyicisini açık bırakırdım ama fps sabitleyicisi ile 60fps oynuyorum, kapatırsam 80lerde falan geziyor arada sırada 70lere düşüyor ama görüntü kırılma yapıyor monitör yüksek fpsyi desteklemiyor.

Ona göre güzel bir monitör almanı tavsiye ederim @basbeLası 'nın AOC du sanırım bir monitör önerisi vardı bana 21 veya 23'' inç di basbeLası o monitörü hatırlıyorsa linkin atar, anakart vb şeyler için daha bilgili arkadaşlar yardımcı olur.

Sağolun.Vikings elimde HD 7750 var.İntel Core i3 ile birleştirip toplasam sorun çıkar mı?
i5 biraz pahalı geldi.