LCD, IPS, TFT, AMOLED ve Mikro Led Panel (Ekran) nedir?

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
General Mobile GM5 Plus sürekli Reset problemi çözümü ekseri on off switch filminden ( flex ) çıkmaktadır.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Android telefonlarda vowifi, volte, nasıl etkinleştirilir. iPhone da wifi araması, nasıl yapılır? iPhone da Volte etkinleştirme, konusunu açıklamaya çalıştım.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Windows 10 Sınama Modu sorununa %100 kesin çözüm sunan yöntem

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Sony yeni nesil akıllı telefon modeli Xperia 5'i duyurdu ve cihazın her ne kadar, inceleme, den ziyade detaylarını anlatan bir video da olsa sizler için ürünü tanıtmaya çalıştım.

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Dostum, telefonu hiç eline almadan incelemişsin ? :)

Telefon içinse; Sony sonunda kalın çerçeveleri terk etti çok şükür.

Ben teknoloji konusunda Japon ürünlerini çok seviyorum. Sony umarım akıllı telefon piyasasında rekabetçi ürünler ortaya koyar.

Fiyatı 599 $

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Bence parmak izi okuyucusu ve batarya kapasitesi dışında iyi bir telefona benziyor sony şimdiye kadar çok iyi telefonlar yaptı tasarımı klasik sony tasarımı bakalım iyi telefon uygun fiyatlı olursa çok kişinin tercih edeceği bir telefon olur..

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Dostum, telefonu hiç eline almadan incelemişsin ? :)

Telefon içinse; Sony sonunda kalın çerçeveleri terk etti çok şükür.

Ben teknoloji konusunda Japon ürünlerini çok seviyorum. Sony umarım akıllı telefon piyasasında rekabetçi ürünler ortaya koyar.

Fiyatı 599 $

Sony benimde favorim youtube kanalım aslında inceleme kanalı değil daha evvel XZ4 ve bazı sony leri de paylaştım amacım sadece bu modeller hakkında bilgi arayanlar için bu işlerle ( tamir ) haşır neşir olan biri olarak referans olmak istedim. Bende sony seviyorum. Kırmızı rengi gerçek kırmızı olarak kayıt yapan ve gösteren tek marka Sony dir. Kamera ve ekran konusunda muadillerinden çok ileride olmasına rağmen malesef ülkemizde popüleriteye kurban gitti, Nokia da keza kamera konusun çok ii olsa da o da golü işletim sisteminde yedi, bi kere goller yenildimi toparlamak zor oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence parmak izi okuyucusu ve batarya kapasitesi dışında iyi bir telefona benziyor sony şimdiye kadar çok iyi telefonlar yaptı tasarımı klasik sony tasarımı bakalım iyi telefon uygun fiyatlı olursa çok kişinin tercih edeceği bir telefon olur..

Sony bence ne aradığını bilenlerin tercihi kardeşim.

:D hala adam yaw dur hele adamlar üretime devam ediyorlar.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
General Mobile GM5 Plus şarj soketi değişimi, şarj almıyor, şarj olmuyor, arızası tamiri, sorunu çözümü

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Samsung, galaxy, J701F, J7 Core, güncelleme sonrası, dokunmatik çalışmıyor, sorunu çözümü, en garanti yöntemi!
Bu arıza için önce combination yükleyip cihazı sıfırladıktan sonra güncel, stock rom, yükleyebilirsiniz

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
2019'un en iyi Akıllı Telefon modelleri nelerdir derlemeye çalıştım.
Görsel specifications tadında oldu, en azından fikir verici bir çalışma oldu, teşekkürler.

YouTube kanalıma Abone olursanız ayrıca teşekkür ederim.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
bence yeni update beklenmeli romişi biraz sakatolabilir tecrübesiz insan çok var

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Samsung, galaxy, J701F, J7 Core, güncelleme sonrası, dokunmatik çalışmıyor, sorunu çözümü, en garanti yöntemi!
Bu arıza için önce combination yükleyip cihazı sıfırladıktan sonra güncel, stock rom, yükleyebilirsiniz

ROM yüklemeyi iyi bir şey sananlar öyle sanmaya devam etsin.Resmen cihazın orjinal yazılımını değiştiriyorsunuz ! Bunu yapmadan önce bir Teknik Servise danışın...

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Görsel specifications tadında oldu, en azından fikir verici bir çalışma oldu, teşekkürler.

OnePlus 7T
Mİ9T/Mİ9T Pro
Redmi Note 8 Pro
Huawei P30 Pro
Galaxy S10

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Bende Redmi Note8 pro diyorum ve S10Plus da çok ii cihaz.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
ROM yüklemeyi iyi bir şey sananlar öyle sanmaya devam etsin.Resmen cihazın orjinal yazılımını değiştiriyorsunuz ! Bunu yapmadan önce bir Teknik Servise danışın...

Burada konuyu açıklamak lazım, bu arıza bu modelde ve J7Pro da eğer orjinal ekran değişirse ve yan sanayii ekran takılırsa güncellemeden sonra oluyor. Aslında bir yazılım arızası değil yan sanayi ekranlardaki kusurdan kaynaklı ve yüklenen en son rom ztn stock rom yani samsung un orjinal yayınladığı rom'u dur. Burada yapılan işlem güncelleme sonrası ekrandan dolayı ortaya çıkan Boot sorununu düzeltmek hepsi bu ama custom rom olayına bende karşıyım bu konuda seninleyim.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639

Güzel video olmuş fakat s10 nun işlemcisi helio G90 değil, S10 da exynos 9820 var.

Bence en iyi cihazlar
1. Galaxy S10 5G
2. Galaxy Note 10 Plus
3. Galaxy S10/S10 Plus
4. Oneplus 7T Pro
5. iPhone 11 Pro/Pro Max

Son düzenleme:

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Mİ9T'ci olarak bende RN8 Pro'yu beğendim diyebilirim

Karar tabii ki kişinin kriterlerine bağlı ama şahsen RN8 Pro varken ne Mi 9 Lite'a ne de Mi 9T'ye bakarım.

Bu arada şu cihazın ismini Mi 9 Lite yerine Mi 9S koysalar daha iyi olurdu. Her görünce huawei'nin lite cihazları aklıma geliyor...

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Güzel video olmuş fakat s10 nun işlemcisi helio G90 değil, S10 da exynos 9820 var.

Bence en iyi cihazlar
1. Galaxy S10 5G
2. Galaxy Note 10 Plus
3. Galaxy S10/S10 Plus
4. Oneplus 7T Pro
5. iPhone 11 Pro/Pro Max

ürünlerin bazıları uzak doğuda farklı, amerikada farklı, avrupada farklı işlemcilerle, donanımsal farklarla pazarlanabiliyor ancak o model sadece dediğiniz cpu ile üretildi ise bu hatayı nazar boncuğu sayalım :) teşekkür ederim katılımın için.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Oneplus ve rogphone
Rogphone'a telefon demek pek doğru olmaz çünkü kendisi adeta bir portatif oyun cihazı

Karar tabii ki kişinin kriterlerine bağlı ama şahsen RN8 Pro varken ne Mi 9 Lite'a ne de Mi 9T'ye bakarım.

Bu arada şu cihazın ismini Mi 9 Lite yerine Mi 9S koysalar daha iyi olurdu. Her görünce huawei'nin lite cihazları aklıma geliyor...

Kesinlikle katılıyorum Huawei'nin Lite modelleri rezalet ben asla kullanmam kimseye tavsiye etmem Huawei alacak olsaydım kesinlikle P30 alırdım
Bence de ismi Mİ9S çünkü Lite takısı için telefonun donanımı çok iyi ve ekrandan parmak izi amoled ekran gibi üstünlükleri var Lite takısı için fazla iyi bir telefon

Son düzenleme:

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
İnsanlar artık ziyadesiyle farkındalık sahibi, iyiyi kötüyü ayırmak bir yana en iyi tercih etmek ve sahip olmak adına epey ince eleyip sık dokuyan bir millet olduk, herkesin tercih ettiği modeller de çok iyi.