Laptopun ekranı kirildi!

Bu konuyu okuyanlar

baksuna111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dell inspiron n5110 laptopum var arkadaslar ve kardesimin elinden dusmesi sonucu ekrani kirildi. Laptop cok saglam oldugu icin arkada bir hasar görülmüyor. Ekran bu durumda bir de cd yuvasinda isik yaniyor fakat cd yuvasi cikmiyor icinde cd var galiba :D http://l1310.hizliresim.com/1g/f/tjp4w.jpg
Sizce ne kadar masrafim olur ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birde ekran kartinda problem olup olmadigini nasil anlariz? 2 yil gecti pcyi alali garantisi bitti maalesef :(

Yardim edebilecek yok mu?

Cevap verebilecek yok mu?

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Dell inspiron n5110 laptopum var arkadaslar ve kardesimin elinden dusmesi sonucu ekrani kirildi. Laptop cok saglam oldugu icin arkada bir hasar görülmüyor. Ekran bu durumda bir de cd yuvasinda isik yaniyor fakat cd yuvasi cikmiyor icinde cd var galiba :D http://l1310.hizliresim.com/1g/f/tjp4w.jpg
Sizce ne kadar masrafim olur ?

Birde ekran kartinda problem olup olmadigini nasil anlariz? 2 yil gecti pcyi alali garantisi bitti maalesef :(

Yardim edebilecek yok mu?

Cevap verebilecek yok mu?

Ekran değişimi yapmıştım , 250 tl cıvarında bir masrafım olmuştu ama farklı bir marka. Servise götürmekten başka çözüm yolun yok.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Garantisi olsaydı da zaten servis ücret isterdi. Ekranın değişmesi gerekiyor, yaklaşık maliyeti 150 TL civarında. DVD-RW eğer kırıldı veya kullanılmayacak duruma getirecek bir hasar gördü ise, onun da değişmesi gerekiyor, yaklaşık maliyeti 60 TL.

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Harici ekran bağlanabiliyorsa bağlayıp neyin çalışıp neyin çalışmadığını öğrenebilirsin :)

baksuna111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. ben balıkesirde oturduğum için bilgisayarcıya yaptırmak mecburiyetindeyim servis yok. harici ekran derken? televizyon olurmu mesela? nasıl bağlayabilirim

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
HDMI çıkısı varsa pc de tv ye bağlayıp bakabilirsin. Benimde başıma geldi 1,5 sene önce. Ekran kartında bi sorun yoktu. İnşallah seninde yoktur.

holis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde dell laptopum var ekranım kırıldı nasıl yaptırdın ne kadar tuttu acil lütfen

Son mesajlar