L5 için kararsizim

kardelen.ny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ram 512 mb olması ile ram 768 mb olması arasındaki farkı ve android 2.3 ile android 4.0 farkını ve android ile nokia nın windows işletimi farkını bana net olarak yazabilir misiniz? Mesaj yazmada kolaylık ve net ,canlı fotoğraf çekimi ve bilgisyara atıldığında netliğini koruması benim için önemli,birkaç kez youtube'a giriyorum birkaç kez oyun oynuyorum.lg l5 işimi görür mü? L5 ile nokia 620 arasında kaldım,herkeste bi android çılgınlığı var

bu beni nokia ya karşı çekimser yapıyor,var bi şey demekki diyorum :) ama android hakkında çok problem var,işletimi yükseltirsem iyi olur diyor bazısı öbürü ben yükselttim çok kötü oldu şarjı gitmiyor donup kalıyor diyor başkası güzel oldu diyor başkası önemli olan ram 1gb altında olmasın diyor başkası mini en güzel tlf diyor kimi mini de diğerleri gibi donuyor diyor,kimi ace 2 yeter diyor kimi ace lardan uzak dur diyor

:cursing:aylardır araştırmaktan kafam çorba oldu, en sonunda ikiye indirdim lg l5 / nokia 620. Ace 2 beğendim uzun süre hatta 588 den 508e düştü düşmeye devam eder diye almadım,şimdi hem 539 hem de beyazı yok,kaldım bu iki telefona,ama ace ın donup kaldığı çok söyleniyor bi taraftan da var bi hayr diyorum.
Anladığınız üzere sorularla doluyum,android ram windows işletim hakkında bilgisi çok olanlar cevap yazarsa çooook memnun olacağım.ama cevap,kullan ve gör olmasın lütfen :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Daha isletim sistemi olarak toy wind 8 ama lumia 620 bence l5 ten daha iyi

semih016

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence almışken daha iyi birşey al. Birkere al.

kardelen.ny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
500den fazla para vermek istemiyorum,mecbursam vereyim.l5 beni mecbur eder mi? derdi" daha iyisi" değil az paraya,yavaşlığı donmalarıyla beni rahatsız etmeyecek bi telefonum olması.

dkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
L5 cok kötü bi telefon ekran pp değeri çok düşük renkler hiç iyi değil özellikle malzeme kalitesi berbat zaten angry birdsten baska oyun oynatmıyor bence fazla para vermek istemiyorum diyosun ama o telefona 500 lira vermek iyi bi telefona bin lira vermekten daha kötü htc yada sony modellerine bak derim ben ekran ve malzeme kaliteleri daha iyi oluyor

kardelen.ny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
L5 cok kötü bi telefon ekran pp değeri çok düşük renkler hiç iyi değil özellikle malzeme kalitesi berbat zaten angry birdsten baska oyun oynatmıyor bence fazla para vermek istemiyorum diyosun ama o telefona 500 lira vermek iyi bi telefona bin lira vermekten daha kötü htc yada sony modellerine bak derim ben ekran ve malzeme kaliteleri daha iyi oluyor
al bi de burdan yak! ya arkadaş tam bi telefona karar veriyorum,hakkında övgüler duyuyorum sonra biri öyle şeyler söylüyor ki haydaaa yine vazgeçiyorum! al işte yine!!! :cursing:

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Üst seviye olmadığı sürece bütün Android işletim sistemli telefonlarda sinir bozucu takılmalar meydana geliyor. Hatta bir çok kişi S3 telefonlarının takılmasından şikayetçi. Bütçenizi biraz zorlayın derim.

kardelen.ny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung advance alsam and 2.3ü 4.1 yapılıyor mu ki o zmn l5 de l7 dw almam bilginiz var mı

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
wp8 daha sistemlı kullanıyor 1gb ram wp8 e wp8.1 hatta çok rahat yetıyor ama 512mb ram android için ideal değil en ideali 2gb 1gb da biel sorunlar yaşanabiliyor s3 te görüyoruz

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
l7 de işe yraamz ondada takılmalar var android alacaksan iyi birşey alıcaksan 1200-1600 tl yi gözden geçireceksn ya bu fiyatı ver yada alma alacagın telefonda memnun kalacagını sanmıyorum

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
LG Optimus Black En uygun en iyisi al oyna herşeyi