Kurtlar Vadisi Pusu Kanal D ile anlaştı!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
3dffb6d5-7999-4c83-8dcd-9d1119d4c8ce.jpg

atv ile sorunlar yaşayan 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun Kanal D ile prensipte anlaştığıMedyatava'ya ulaştı.

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Kenan Çoban ve Çiğdem Batur'un yer aldığı dizi, atv'den önce Show TV, Star TV ve TNT gibi kanallarda yayınlanıyordu.

Yapımını Pana Film'in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Onur Tan oturuyor.

Medyatava

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Böyle haberler hep çıkıyor.. Sonra da haber patlıyor..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Kanal D'de o saatte Arkadaşım Hoş Geldin var. Vadi'yle iyi kapıştığı için Vadi'yi almalarına gerek yok bence.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Malum, her yıl mayıs ayı Kurtlar Vadisi Pusu’nun hangi kanala transfer olacağı dedikoduları başlar.

Günlerdir çeşitli kanallarla anlaştığı konusunda her kafadan başka bir ses çıkıyordu. Ancak en güçlü iddia Kanal D ya da Star TV’ye transfer olacağıydı. Efendim, ince eleyip sık dokuyarak araştırdım ve Kurtlar Vadisi’nin yeni adresini öğrendim. Eylül ayından itibaren Necati Şaşmaz’ın başrolünü oynadığı Kurtlar Vadisi Pusu Kanal D’de ekrana gelecek. Böylece Kurtlar Vadisi ikinci kez Kanal D’de yayınlanacak.

Gelelim, bu transferin ekran matematiğini nasıl etkileyeceğine… Eğer sistem değişmez ve bu ölçümlemeyle eylül ayında devam edersek, Fatmagül’ün Suçu Ne’den beri perşembe akşamları hem Tüm Kişiler’de, hem de AB’de birinciliği göremeyen Kanal D zirveye yerleşecek. Zaten bu sezon Arkadaşım Hoşgeldin’le ciddi bir ivme yakalayan Kanal D, sezona iddialı başlayacak. Çünkü perşembe akşamları hem birinciliği, hem de ikinciliğe yerleşecek. Tabii Aramızda Kalsın böyle yükselmeye devam ederse zor olacak.

Kısaca, Kurtlar Vadisi, 11 yılda Show TV, Kanal D, Star TV, TNT, atv ve tekrar Kanal D'de ekrana gelmiş olacak.

Oya Doğan / Vatan