Krediler

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
18 ay?

Okul bitene kadar yazlarda dahil veriliyor. Yalnız okulu uzatınca ne oluyor bilmiyorum.
İki yıllık iö elektronik teknolojisi okuyorum. 2012 Ocak ayında başlayacak, 24 aydan 5250 tlyi hesaplayınca 218 çıkıyor, 18den hesaplayınca 290. 18 hesaplama nedeni de 2012 ocakta kredinin verilip, 2013 gibi de okulun bitmesini düşündüğümden. Arkadaşla hesaplamıştık ama tam aklıma gelmiyo.

--- Mesaj Güncellendi ---

Kredi 290 tl olursa bir kısmıyla telefon almayı düşünüyorum, bu yıl bitmeden de bi kredi kartına şimdi al şubatta öde kampanyası çıkmış. Aralık sonu kampanya bitiyor, o yüzden tamamen emin olup telefonu o şekilde almayı düşünüyorum, geri kalan zaten bana yetecek. Elimdeki telefondan 3 4 aydır çekiyorum sinir krizi geçirtiyo bana:)

Akademik takvim de burda.

4 ay geçti para gelmedi elimize, o zaman 20 ay para alırım 260 tl oluyor o da yanlış mı hesaplıyom bilmiyom ki kafam gitti bu saatte:)

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
İki yıllık iö elektronik teknolojisi okuyorum. 2012 Ocak ayında başlayacak, 24 aydan 5250 tlyi hesaplayınca 218 çıkıyor, 18den hesaplayınca 290. 18 hesaplama nedeni de 2012 ocakta kredinin verilip, 2013 gibi de okulun bitmesini düşündüğümden. Arkadaşla hesaplamıştık ama tam aklıma gelmiyo.

Kredi 290 tl olursa bir kısmıyla telefon almayı düşünüyorum, bu yıl bitmeden de bi kredi kartına şimdi al şubatta öde kampanyası çıkmış. Aralık sonu kampanya bitiyor, o yüzden tamamen emin olup telefonu o şekilde almayı düşünüyorum, geri kalan zaten bana yetecek. Elimdeki telefondan 3 4 aydır çekiyorum sinir krizi geçirtiyo bana:)

Akademik takvim de burda.

4 ay geçti para gelmedi elimize, o zaman 20 ay para alırım 260 tl oluyor o da yanlış mı hesaplıyom bilmiyom ki kafam gitti bu saatte:)

O zaman sana kötü bir haber veriyim :) Kredi yatmadan hiçbir şey alma. Arkadaşım da kredi başvurusu yaptı, her şey tamamdı fakat para yatırılmadı. O telefona biraz daha sabretmekte hayır var.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Para niye yatırılmasın ki, diyelim ilk ay yatırılmadı, sonraki aylarda da aynısı olur mu? Ben kafayı yiyecem bu telefondan o yüzden acele ediyorum bi yandan da frenlemeye çalışıyom çünkü parayı görmeden bişi yapmak istemiyom ama kampanya da var. Almışken adam gibi telefon alayım diyorum bu hem yetersiz hem çıldırtmaya başladı çünkü.

Aslında kampanya dahili olursa şubatta ödeme olacağı için ocak ayı para yatmamış olsa bile şubatta 2 ay ödemesi alınırdı heralde.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Sadece ilk ay değil, hiç yatmadı. Şu an kredi almıyor yani. Çok gönüllü değildi o yüzden peşinden çok koşmadı. Yatmayabilir demişler, o kadar.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Kazandığından emin mi nasıl yatmıyo, belki dilekçe bişi yazmıştır size söylememiştir peşinden koşmamış görünmüştür bilemem de yatmazsa kötü olur benim için.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Kazandığından emin mi nasıl yatmıyo, belki dilekçe bişi yazmıştır size söylememiştir peşinden koşmamış görünmüştür bilemem de yatmazsa kötü olur benim için.

Dilekçeleri falan tamdı. Hatta borca imzayı da attı ama para yatırılmadı. İnşallah sen de yaşamazsın böyle bir şey. Belki arkadaşınki istisnalık bir durumdur.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Dilekçeleri falan tamdı. Hatta borca imzayı da attı ama para yatırılmadı. İnşallah sen de yaşamazsın böyle bir şey. Belki arkadaşınki istisnalık bir durumdur.
Başına görünürde kötü iş gelmişse de kendi istememişse sorun yoktur heralde, ama borçlu çıkar mı bilemem. İnşallah öyledir bana para lazım sonuçta.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Ben bugün 5250 tlnin altına imza attım ve aylık 218 tl oluyor, 218 nerde 280 nerde? Yılbaşından sonra değişiklik olur mu acaba?

sen iyi imzalamışsın 5250 tl :D ben gene 16.185 tlnin altına imza attım bakalım nasıl sıyrılcaz bu işten :D

Taka99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya bir şey sormak istiyorum;bazıları diyor ki ekimden beri almamız gereken kredileri de vereceklermiş. Yani 6 ocakta 4 aylık krediyi tek seferde vereceklermiş. Doğru mu ?

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
20 ay boyunca alacakmışım ben, şu kart da gelmedi ki yarın belki telefonu alabilirdim.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Kartsız şubeden ödeme yapmıyorlar mı? Orada hesabın var, paranı istersen alırsın bankadan.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
9' unda değil mi nasıl aldın :D

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Kartsız şubeden ödeme yapmıyorlar mı? Orada hesabın var, paranı istersen alırsın bankadan.
Ben rastgele gireyim dedim kykya, para sorgulama felan yapılıyo mu diye. Girdim baktım 06.01.2010 260 tl ve banka şubesi felan yazıyor. Heralde para bugün yatmış ve çekilebilir durumdaydı, ama akşam 6 gibi gördüğüm için yapacak birşey yoktu. Kartım olmadan şubeden çekim yapabiliyorum doğru ama kartım olsaydı atmden yarın parayı çekip işimi halledebilirdim.

9' unda değil mi nasıl aldın :D
Demek istediği her zaman 260 tl alacam, heralde:D