"Kötü bir niyetim yoktu"

Reaksiyon puanı
10,325
[h=1]Terim'i çılgına çeviren gençten ilginç açıklamalar![/h]
271736_terim.jpg

1-1 berabere biten Mersin İdmanyurdu-Galatasaray maçının değerlendirildiği basın toplantısında soru sormak istediği Fatih Terim'in tepkisi üzerine kaçan gencin bir görüntüsü daha ortaya çıktı..

Açıklama yapan Galatasaray teknik direktörüFatih Terim 'in tepkisi üzerine basın toplantısının yapıldığı salonu terkederek stat dışına çıkan uzun saçlı, şık giyimli genç, kısa süre sonra da amatör bir kameramana konuştu. Adını vermeyen genç, kameraya şu sözleri söyledikten sonra statyumun önünden uzaklaştı:

"KOCAMAN'A DA SORU SORMUŞTUM, KÖTÜ NİYETİM YOKTU"

"İleride gazeteci olmak istiyordum. Bu nedenle heyecanımı yenmek için bir soru sormak istiyordum. (Engin Baytar'ın cezasının bitmesi, Yekta'nın yükselen form grafiği, Melo'nun sakatlıktan çıkmasıyla ileride kadro şekillenmesi nasıl olacak) diyesoru soracaktım. Kesinlikle kötü bir niyetim yoktu. Geçen sezon da yine Mersin'de Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'a da soru sormuştum."

TERİM KIZMIŞTI

Pazar günkü toplantıda gazeteciler arasına karışan bir kişi, Fatih Terim'e, soru sormak istemişti. Terim ise gence, (Hangi gazetedensiniz) sorusunu yöneltmişti. Adı öğrenilemeyen kişi, herhangi bir gazeteden olmadığını söylemesi üzerine Fatih Terim, basın mensuplarına, "Biz size kendimizi teslim ediyoruz. Basın olmayan kişiye bana soru sordurtuyorsunuz. Böyle bir şey nasıl olabilir. Yoldan geçen biri gelip burada bana soru mu soruyor. Eğer böyle olursa bir daha basın toplantısına da gelmem. Böyle bir şey var mı?" diye tepki gösterip salonu terketmişti...

Kaynak

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
maça kızgın olduğunu herkes biliyor genç :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Mesleği öğrenmek için yerine gidip soru sormuç, çok mu kötü bir şey yapmış sanki?
Eğer öğrenci ise zaten öğrenci kartına bakarlarsa hangi bölümü okuduğu yazar zaten, ona göre içeri alsınlar. :)

Reaksiyon puanı
10,325
aykut kocaman'a da soru sormuş aynı genç, ama o paşa paşa cevaplamış!
sanırım fatih terim berabere kalmamış olsaydı, yahut parlak bir galibiyet almış olsaydı o genç belki hiç dikkatini çekmeyecekti.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
terbiyesiz adam.birde onu çekme bunu çek diyerek.bilmem neyini gösteriyor

.
Still1112_00016-500x281.jpg

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
[FLASH]http://alkislarlayasiyorum.com/player/player_v4.swf?videoid=92621&player_name=ay_embed[/FLASH]

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Onu çekmeyin bunu çekin...

Bunu fark etmemiştim ilk kez izlerken. Yakışmamış.

Bir de bu basın, Schuster'in antrenmanda çekilen bir fotoğrafını manşete taşıyıp "Schuster basına hareket çekti" diye haber üstüne haber yapmışlardı. Konu Fatih Terim olunca ses seda yok.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Maç sonu tribünle tartışmış olması nedeniyle bu tepkiyi vermiş olabilir.

Bir yandan da haklı,basın odasında sağdan soldan gelen insanın bir muhabir gibi oturması ilginç neyse ki soru sormuş kötü niyetli biri değilmiş.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
imparatoru çekemeyenler çıkmış yine meydana... saldıracak yer bulamadılar, burdan saldırıyor zavallılar.

konuya gelirsek, terim sapına kadar haklı. o basın toplantılarına sadece akredite olmuş kişiler katılabilir. bu hem toplantının selameti, hem de güvenlik gereğidir.

gençler de soru soramaz mı, tabiki sorar. gider bir basın kurulunda stajer de olsa muhabirlik yaparsın. seni akredite ederler. toplantıya katılır, sorunu sorarsın. soru sormadan önce de söz alırken "adım bu, x basın kuruluşundanım" diyerek söze başlarsın. hiçbir sorun olmaz.

siz yine de saydırmaya devam edin. kendinize yakışanı yapın. herkesin terbiyesini görmüş oluyoruz. :)

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bence hak etmiştir o adam ayrıca Galatasaray'ı tuzaklarına çekmeye çalışanlara gelsin o fotoğrafta ;)

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Dün tv den izlemiştim.
Gel bunu çek derken öyle bir şeyi ima etti ise.
Yuh Olsun derim.
Ayıptır ya.
Yapılan bir yanlıştır tamam ama bunun karşılığı Ahlaksız bir laf etmek olmamalı.

SmtSvm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fatih Terim'in Yaptığı Hareket Hiç Hoş Olmamış ,
Ama Görüyorum ki Konu Faih Terim ve Galatasaray Olunca Ahlak Bekçileri Kör , Sağır ve Dilsiz Oluyorlar ..
Zamanın da Pascal Nouma İçin Örf ve Adetlerimize Ters Yorumları Yapan Şahıslar ,
Fatih Terim'in Yaptığı Hareketi Görmezden Geliyorlar ..
Ayrıca Ne Kadar Acıdır ki ,
Orda ki Basın da Buna Çanak Tutuyor ,
Biride Fatih Terim'de Olsa Yaptığı Hareketin Yanlışlığını Dile Getirmiyor ..
Yazıklar Olsun Bunlara Çanak Tutanlara ...

Soru Soran Arkadaş İçin de ..
Akreditasyon Kartı Olmadan Oraya Nasıl Giriyor Bu İrdelenmeli ..
Ama Soru Sorduğu İçin Bu Tepkiyi Haketmiyor ,
Fatih Terim Tepki Göstermek İstiyorsa ,
Orada ki Basına Değil ,
Görevini Yapmayan Kişilere Tepki Göstermeli ...