Kore malı Samsung s3 Android 4.0.1 yüklü sizce nasıl

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsung kore malı s3 almayı düşünüyorum sizce nasıl bi telefon tavsiye edermisiniz kulanan varmı lütfen yardımcı olun bana ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar kapanırsa klon imei duserse cok basit kendiniz yapabileceginiz bir iki ayarla yeni imei atabiliyorsunuz bu tip cihazlara ama cakma bir cihaz alıcaksanız dubai yada kore malı tercih edin ve cihazı almadan kontrol edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende çin malı s4 mini aldım bı sorun yok wifi den baglanıyor ama vodafon internet ayarı olmadı bi türlü yapabilen varsa paylaşa bilirmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ben s3 mini aldım kore malı android okey oyunu yükledim açıyodu sonra subway surfers yükledim hiç biri açılmaz oldu bilginiz varsa yardım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kore malı s3 mini aldım ilk aldığımda bi sorunu yoktu 1 ay sonra internete girmez oldu neden olduğunu bilen varsa cevaplasın lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İcine hafiza karti koy bellek dolu demeyip sorunsuz bir sekilde nete girebilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben daha dün izmirde ışın dan aldım dokunmatiğini 45 tl den

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir arıza çıksında bula biliyormusun bakalım o satanı :))) heveslenme boşuna garantisi var diye iyisimi incitmeden kullan bozulursa elinde patlar ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben gecen galaxsi s3 mini aldım herşey güzel ama bir kamera sı iyi degindir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş öncelikle ayarlardan dili düzeltmelisin sonrada *#*#889988#*#* kodu tuşla eğer telefonun imei yazdıysan bi kenara bu menüden GPRs e gel ve imei kutuya yaz write imei tıkla düzelir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende aldım kore malı s3 ama üstte bilgi çubuğu yok ve wlan açılmıyor evdeki interneti çekemiyorum telefona bi türlü yardımcı olabilir misiniz

hakanmelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çin malına karşı geliştirilmiş yeni yalan : Kore Malı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım bence alma çünkü ben bu kore malı telefonlarından aldım 1 hafta dayandı içine rehberden 12 tane eklemiştim 13 . ekleyince error verdi daha sonra telefoncuya götürdüm telefonu yaptırmak için 75 tl istedi ben de telefonu sattım. sakın telefonu alma hafızası 16 gb gösteriyo içine 1 program indiriyorum 4 gb si giidiyor tavsiye etmem kardeşim telefon değil sanki oyuncak bence alma kazık atarlar sana:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Peki arkadaşlar bazı replka cihazlar orijinalden daha hızlı açıloyor ve browser hızıda aynı. Cihaza cpu-z , cpu ram identfier gibi program yülesek cpu marka ve modelinden anlayamazmıyız, birde s3 ün cpu modeli nedir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yıldız kare 112 kare yıldız yapıyorsun cıkan seceneklerden gprs yi seciyorsun arızalı veya hurda telefonlardan buldugun bi imei yazıyorsun o bölmeye geri geri yapıorsun sonra telefonu kapatıp acıorsun bi sıkıntı kalmıyorr :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aldım ne wifi ne bisey dolandırıldıkta bunlar nasıl internette facede reklam yapıyorlar

soner61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba,
bende kore malı telefon satışı yapıyorum,ancak kore malı ürünlerde kalite farklılıkları mevcut.mesela s4 mini lerde 3G'li ve 3G siz olanı mevcut.yani bu kötü yorumları ona baglıyorum.evet çok yalanla ürün satışı yapılıyor takip ediyorum.ama hakkıyla satış yapanlara keza ben kendımı öyle goruyorum set koymayın.kendım kore malı s4 kullanıyorum..sınıf ürün kötü olsa ben kullanmam ve eşime kore malı note 2 kullandırmam dimi.Sorusu ve ihtiyacı olanlar bana sorabilir,elimden geldiğince yardımda ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben aldım şimdi pişmanım işletim sistemi 4.1.2 ama çoğu uygulamayı çalıştırmıyo

soner61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dediğim gibi kalite farklılıgı mevcut.mesela hangı programı çalıştırmadı.ben kendi s4 umde deneyeyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede kore s3 mini var hiç sorun yaşamıyorum rahatlıkla al bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hangi site acaba bende düşünüyorum ama facedeki reklama güvenmiyorum sahibinden comda vardi bide android

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nerde satışını yapıyorsunuz bende kore ürünü note 2 almak istiyorum . Ama ankarada ki satıcılara güvenmiyorum e bi tanıdıkta yok yardımcı olursanız sevinirim doğrusu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende aldım s3 mini kore malı çok güzel işimi görüyo ama tek sorun şifreden dolayı kitlenirse telefon format atamıyosunuz kardeşim şifreyi yanlış girdi kitlendi şimdi açılmıyo çok nadiren açmasını bilenelr var özel format şekilleriyle onlarda bana denk gelmedi nedense :)