Kore malı galaxy s3 sorunları

Bu konuyu okuyanlar

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
İnsan neden replika oldugunu bildigi halde guncelleme yapar zaten o tarz cihazlara imei yuklenip satiliyor.

Guncelleme yapildigii anda o imeinin gitme sansi cok fazla.

Yapmissin bir kere gecmis olsun telefonu kurtaramassan artik bidahakine ayni hatayi yapmassin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki ustam şebeke sorununa ne diyeceksin bazen çekip baze çekmemesine var mı bir çözüm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşim öncelikle telofonu eline alıyorsun sonra dışarı çikiyorsun ondan sona telofonu yerden yere vurup çöpe atıyosn sonrada orjinal galax s3 alıyosun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ımeı numarasını tekrar yuklemek ıcın *kare112kare* yapın sonra gprs gırın kaç rakam sıldıysenız o kadar yerıne baska rakam yazıp kapatıp geri açın cihazı bende mecburen boyle yapıyorum yasal uyarı mesajı gelırse tekrar degıstırın kullanın telefonunuzu ama yemın ettım orjınalden sasmayacagım bundan sonra

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kore s3 imei sağlam arama yapılacağı zaman kullanmakta olduğunuz simkart kilkitli açmak istermisiniz diyor bu sorun hakkındas bilgisi olan varmı
verceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu telefonda ses çok az çıkıyor acaba nasıl yukselte bılırız bılan varsa soyleye bılırmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(benim galaxys3 mini telefonum var hiç bi sorunu yoktu ama birden şebekesi gitti fakat başka hat takınca şebeke geliyor neden bu durum ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup1:cihazda yer yok ama cihaz hafızayı fazla gösteriyor 250 mb falan hafızası var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 bellek hasarlı cihazı sıfırlayın uyarısı nasıl çözülür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 kore arama tuşu çalışmadoğı için odin ile malesef bişi yaapmıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:unsure::unsure:arkadaslar benim telefon hep sesi gidip geliyor sarkı acıyorum calıyor ama ses yok bi care bulan banada soyleyebilir mi:unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş replikayı kötülemeyin !!! çok abartıyosunuz bnde s3 mini replika var 1 senedir kullanıyorum cıhazda hiçbir sorun yok orjjınalınden farkı yok telefoncu bile orjınal zannetti ben 150 tl ye aldım ,gerçeğine 700 lira vermem ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fotografı duwar kgıdı yapıyorum kırpmada sorun var sacma sapan yapıyor geenıs deıl bunu nası duzeltebılırm:sleep:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bnm şebekemde sorun var başka bi telefonla kendi tlfonumu yan yana getryrum diğernde var bnmkinde şebeke yok bunun nedenini ve ne yapacağımı söyleyebilrmisiniz ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefona hafıza kartı taktım, yeterli alan olmasına rağmen uygulama indirmeye çalıştıgımda yeterli alan yok diyoo yardım lütfen..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ses sorunu yaşıyorum banada yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ne olur yardım edin benim telefonum samsung galaxsy s3 gt-i193000 çakma oldugunu düşünüyorum ama çaklmaları bile android benmki android deil bataryası orjinal deil lutfen yardım edin benim telefonumun android oöması için ne yapabilirim:blush:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonunun email i silinmiş 20-30 tl verip emailini güncelleyeceksin ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sen telefonun IMEİ internetsiz blututsuz telefona aittir kardeşim bence ondan acılmıyodurr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:2 senedir kullanıyormusun bitek senin telefon normal çıkmış bn alacam da s3 yardımcı olurmusun senin tl nasıll bozulmadı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar s3 miniyi fabrika ayarlarına dönderdim actım ve hattı okumuyor ne yapmalıyım acil cevap verin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:rolleyes:sd kart nedir sd2card nedir bu ikis bilgisayara bağlatıp baktığımda hem telefon belleğinde sd2card var sd kard sil var ama uyarı da geli
yor sdkard silinince telefon belleği
de silinmiyor mu lütfen açıklarmısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benım tlf s3 mini kore ekran nasıl dıyeyım hanı ınsan tlf uzerenıne otururya ekran gider hiç bişey gozukmez sadece oyle rek rek çızgıler olur ne yapmam gerekiyo veye ne olmuş acilllll

Son mesajlar