Kliksa.com'da 1.279 TL.'ye LG G3 Telefon Alınır mı?

umutbarantr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Akıllı telefon almayı düşünüyordum, kliksa.com'da 1.279 TL'ye "32 GB hafıza ve 3 BG RAM, LG G3" modeline rastladım. Normalde başka yerlerde piyasa fiyatı 1.700 TL. gözüküyor. Sizce fiyat/ performans açısından bu telefon alınır mı? Ayrıca kliksa.com nasıl bir firmadır, güvenilir midir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Merhaba arkadaşlar,
Akıllı telefon almayı düşünüyordum, kliksa.com'da 1.279 TL'ye "32 GB hafıza ve 3 BG RAM, LG G3" modeline rastladım. Normalde başka yerlerde piyasa fiyatı 1.700 TL. gözüküyor. Sizce fiyat/ performans açısından bu telefon alınır mı? Ayrıca kliksa.com nasıl bir firmadır, güvenilir midir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
ısınma sorunu çok bariz var diyorlar.Her yerde duydum.O fiyata o cihaz gayet iyi .Ama ben onu almaktansa zenfone2 yi tercih edeceğim.İstersen bir bak

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
alacaksan kliksa dan al asus kullanan birisi olarak tavsiyem g3 alman yönünde.asus işin çok başında birçok eksiği var g3 o fiyata çok daha alınası.

typhoon67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kliksadaki g3 benim de dikkatimi çekiyor ancak bir yerde "2000 TL lik G3 32 GB'ı bizdeuygun.com dan 1400 liraya aldım 600 liralık karım var hiç bir sorun yok hatta arkadaşım teknosadan aldı ondaki güncelleme daha eski ve radyo falan yok benimki koreden geldiği için kore güncellemelerini alıyor. "
ifadesini gördüm.paralel ithalatla gelen telefon farklı mı veya orjinal olmuyor mu ?

umutbarantr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia Z2 artık eski bir telefon. Zannediyorsam ilk 2012 veya 2013 te piyasaya çıkmıştı. 2-3 sene elektronik cihazlar ve güncelleme destekleri için çok eski bir tarih bence. Zaten android'in yasal güncelleme garantisi 18 aydır. Firmalar 18 aydan sonra telefonlara güncelleme vermeyebilirler. Bunun yanında başka forumlarda öğrendiğim LG-G3 32 GB modelinde 507K serisi varmış bu serilerdeki telefonları alın diyorlar. Önceki serilerdeki çatlak kasa vb. gibi hatalarını 507k serisinde düzeltmişler. Kliksa.com'un müşteri hizmetlerini aradım ve sordum sizin sattığınız seriler 507k'mı diye, bilgisayara baktı ve serinin belli olmadığını eğer beğenmezseniz sim kart takmazsanız ve wifi ye girmezseniz geri gönderebileceğimi söyledi. Şimdilik beklemedeyim ve biraz daha bekleyip Samsung S6 32 Gb. alabilirim.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
kliksa sabancının değil mi ?
Güven konusunda sıkıntı yok bence.
Sadece geçen bir klavye mouse set almıştım. Kargo takip numarsını bir türlü göremedim sitede.
Kargo elime ulaştı kullanmaya başladım. Hala görünecek..
Yani bu kargolama muhabbetini pek beceremiyorlar sanırım ama şikayet var a yazdıktan hemen sonra dönüp arayıp kargo takip numarasını iletmişlerdi. En azından müşteri hizmetleri iyi..

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar,
alınır güvenlidir. :).