Klavyeyi Bozdum

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Arkadaşlar şuan ekran klavyesinden yazıyorum klavyeyi temizleyim derken içine su kaçırdım sanırım hiçbir tuşu çalışmıyor şunu yap diyeceğiniz bir şey var mıdır düzeltmek için?

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,758
İçini temizlemeniz gerek, aynı sorunu buram buram plastik kokan 20₺’lik klavyemde yaşamıştım, içini sökmeye kalktığımda klavye ışıklarının olduğu bölümdeki ince parçayı dikkatli sökün, aksi takdirde klavye çöp oluyor.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
İçini temizlemeniz gerek, aynı sorunu buram buram plastik kokan 20₺’lik klavyemde yaşamıştım, içini sökmeye kalktığımda klavye ışıklarının olduğu bölümdeki ince parçayı dikkatli sökün, aksi takdirde klavye çöp oluyor.
Dark Elite Force kullanıyorum yakında teması geçtim artık kokudan ellerim kanser olacak ?

Reaksiyon puanı
76
Suyun tuş takımı altındaki ara katmanlı bu naylon örtünün neresine kadar işlediğine bağlı. Bir keresinde kaliteli klavyem araya kaçan su yüzünden yüzünden çöp oldu. Su üst üste binmiş naylon katmanların arasına giremeyip yüzeyde kalmışsa kolayca kurtarmak mümkün. Ama sonunda toplaması dağıtmasından kat kat zor bir iş, çünkü aşırı dikkat istiyor. Kolay gelsin.

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Kurumaya bırakmıştım taktım şu an birkaç tuş çalışıyor kimi tuşa basınca 2 harf yazıyor yarın sabaha kadar kurusun belki geri kalanı da düzelir.